Şimdi Ara

/////::::: DH HoNdA İnNoVa CLuB:::::\\\\\ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
499
Cevap
2
Favori
56.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şimdi izzet hocam bayan sürücü diye böyle pek fazla baskı yapmamız yanlış aslında
    bunu erkekler bile yapmakta hatta daha beter..
  • satoyama,bizim motorlarda yatarak kullanmadığımız için hızı çok kestiğini sanmıyorum,bu arada top case den memnun musun?bende 39 lt lik almayı düşünüyorum...
  • valla memnunum sad marka ayrıca üstüne de lastiği vasıtası ile bişeyler koyabiliyosun 150ytl ye aldım sirkeciden tavsiye ederim kappa lardan daha kullanışlı ve uygun
  • 150 ytl bağlantı demiri dahil mi?
  • Arkadaşlar bende Kappa 35lt. almayı düşünüyorum...İnnova'da büyük dururmu?
    satoyama
    TIKLA
    Bu adrese bak dostum.Adam daha rodajda ve düz yolda 122km/h yapıyor.Açılmamış daha motor bir açılsın kendine gelsin 130km/h garanti rahat gider.Seninki neden 110km/h'yi geçemiyor anlamadım...
  • satoyama,top case li fotosu varsa gönderir misin?fikir almak açısından iyi olur,izzet hocamın dediği gibi acaba büyük olur mu diye düşünüyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: izzet222

Arkadaşlar bende Kappa 35lt. almayı düşünüyorum...İnnova'da büyük dururmu?
    satoyama
    TIKLA
    Bu adrese bak dostum.Adam daha rodajda ve düz yolda 122km/h yapıyor.Açılmamış daha motor bir açılsın kendine gelsin 130km/h garanti rahat gider.Seninki neden 110km/h'yi geçemiyor anlamadım...

kardeş kappa benim eski motorda vardı K35 güzel çanta fakat üstüne bişey bağlıyamıyorsun ve çok klasik shad hem 39 lt hem innovaya yakışıyo hemde orjinal üst kanca lastiği var ufak defek şeyler sıgmazsa üste koyabilirsin hemde köşeli olduğu için innovaya daha çok yakışıyor haa kappa alırsan kötü olmaz ama kappa daha pahalı ve daha küçük bence git gör ve al derim ayrıca motora tam oluyo 40lt yi geçmedikça sorun yok eğer istanbuldaysan sana nerden aldığımı söyleyebilirim ben k.kartı ile 5 taksit aldım 150ytl ye peşin alırsan dahada düşer derim selamımı söylersen hee başka memleketteysen alıp sana kargolayabilirim sorun olmaz

kardeş motor gerçekten düzde 105-110 arası seyrediyo malesef o vdeoyu çok önce izlemiştim sormak istediğim bişey var 3. viteste hiç 100 gördünüzmü düz yolda ben göremiyorum max 90 3. vitesede

quote:

Orjinalden alıntı: PARMAKSIZ

satoyama,top case li fotosu varsa gönderir misin?fikir almak açısından iyi olur,izzet hocamın dediği gibi acaba büyük olur mu diye düşünüyorum...

kardeş daha foto çekemedim ama yarın gönderirim ama topcase budur büyük olmuyor içiniz rahat olsun shad tam bi fiyat performans ürünü

/////::::: DH HoNdA İnNoVa CLuB:::::\\\\\

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi focusrite -- 8 Nisan 2008; 20:30:07 >

• satoyama,verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim gerçekten güzel görünüyor,bende istanbuldayım almam gereken bir iki malzeme daha var inşallah önümüzdeki ay bir top case alıcam...
  • cengizhan,senin top case de güzelmiş abi,ne marka ve kaç lt lik?
  • starex markası tahminim 21 lik 35 ytl ye aldım arka takma aparatı ile birlikte bana maliyeti 55 ytl ye maal oldu komple
  • satoyama
    Dostum 3,viteste 90'ı geçemiyorum demiştin...Kesin motorda birşey var ya da motor tam olarak açılmamıştır...

Çünkü benim motor düz yolda 3,viteste 110-115 diyor...Hatta Cengizhan 120 yapmıştı 3,viteste...
  • dün bir bastım yardırdım artık n diyeyim 120 de kaldı iki kişi birde rüzgar yolda uygun olmadığı halde hayret ya iki kişi 200 kq yük var motor da 120 diyo ilginç gerçekten..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeNgİzHaN. -- 9 Nisan 2008; 16:42:21 >
  • yaa arkadaşlar siz ne diyonuz yaa 3. vitesde 120 felan benim makina 3. vitesde 90 a geliyo bas bas bağırıyor max 95 gördü 3. vitesede bugünden düzde 115 gördüm en fazla deli olcam yaa bugün ümraniye D&B motorda baımlarını yaptırdım gerçekten çok iyi ve güzel bi servis ustalar çok itinalı bakıyor fiyatları çokda uygun çok yakınımda şirinevlerde servis olmasına rağmen taa ümraniyeye gittim motorun her yeri kontrol edildi hava filtresi yağ ve buji değişti zincir kontrol edildi balatalar siboblar heryerine baktılar ustaya sordum arkadaşlar 120-130 gidiyomuş dedim innova yapmaz okadar dedi bişey diyemedim ama sanki makina git gide açılıyo ilk aldığım gün 4 gün önce düzde 105 yapıyodu şimdi 115 e kadar çıktı ama ortalama 105 km bugün çektiğim fotoları koyuyorum

• satoyama,hocam motorun güzelmiş,ayıptır sorması bakıma kaç para verdin bi de kaç bin km. bakımı yaptırdın?
  • quote:

Orjinalden alıntı: PARMAKSIZ

satoyama,hocam motorun güzelmiş,ayıptır sorması bakıma kaç para verdin bi de kaç bin km. bakımı yaptırdın?

teşekkür ederim bakıma 60 ytl verdim buji ve yağ değişti her yeri kontrol edildi subob ayarlarına kadar yapıldı şu an 9500 km de eğer gitmek isterseniz tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi focusrite -- 10 Nisan 2008; 13:46:13 >
  • satoyama
    Motorun git gide açılacak eminim...Herhalde motoru aldıgın adam hiç hız yapmamış motorla...Bak yokuş asagı yol bulursan iyice bir bas...Bağırsın motor zorla iyice...Bak açılsın motor kesin 120 rahat diyorum...Zaten motor birçok motordan hızlı(ybr,apache)...
    Bu arada yarın akşam üzeri Cbf150 ile Hatay-Aksaray yapacagım...Gidiş-Geliş 900km Çarşamba günü burda olurum...Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izzet222 -- 13 Nisan 2008; 19:26:10 >
  • yiğidin duruşuna bak ya gezesim geldi bu saatte yaa resimler harika 9,500 km de neyin subap ayarıymış bu yaa daha bnkine bile ellenilmediama canavar qibi biniom
  • subab ayarı değilde sadece kontrol edip özel bi alet ile sıkıyor boşluk varmı diye
  • hadi tartışma ortamı oldu benimkine nie yapmadılar bi araştırayım...
  • arkdaşlar sesiniz çıkmıyor ne yapıyorsunuz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.