Şimdi Ara

/////::::: DH HoNdA İnNoVa CLuB:::::\\\\\ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
500
Cevap
2
Favori
56.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Zaris

eline sağlık yalnız html siteden çok hazır bir php script hazır portal uygulaması yüklerseniz eminim resim ve döküman eklemede çok faydalı olacaktır ve daha hoş bir görüntü olacaktır ;)

tavsiyem wordpress blog sistemi kurmanız

evet tavsiyeler dikkate alınacaktır varmı başka tavsiyesi olan..
  • Evet beylerr plakamda çıktı hayırlısıyla yarın motorumu almaya gidiyorum,çok heyecanlıyım bugün geçmez artık
  • quote:

Orjinalden alıntı: PARMAKSIZ

Evet beylerr plakamda çıktı hayırlısıyla yarın motorumu almaya gidiyorum,çok heyecanlıyım bugün geçmez artık

bana bir hafta sonra telefon açcağız dediler sanki o bir hafta bir sene qibi süre qeldi bana..
  • kim 1 hafta sonra telefon açıcaz dedi anlamadım ben?
    birde benim açtığım topiki kapatmanın bir yolu var mı,o zaman innova ile ilgili herkes burada toplanır...
  • yöneticilere özel pm atarsan sana yardımcı olurlar konuyu bizim topiğe yönlendirirler en azından..
  • evet arkdaşlar benide innova clup üyesi yaparsanız sevinirim 2007 model mavi bi innova aldım bide arkaya 39lt sad marka çanta aldım motor gerçekten umduğumdana daha hoş çıktı annatılmaz yaşanır
  • O zaman ikimize de hayırlı olsun bende bugün motorumu aldım tam beklediğim gibi çok güzel bir makine,en yakın zamanda resimlerini yükliycem...
    quote:

Orjinalden alıntı: satoyama

evet arkdaşlar benide innova clup üyesi yaparsanız sevinirim 2007 model mavi bi innova aldım bide arkaya 39lt sad marka çanta aldım motor gerçekten umduğumdana daha hoş çıktı annatılmaz yaşanır
  • arkadaşlar düz yolda maximum 110 km hız görüyorum yokuş aşşağı 120 sizce normalmi herkes düzde 125km gördüğünü söylüyor
  • satoyama, motoru sıfır mı aldın 2.el mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: PARMAKSIZ

satoyama, motoru sıfır mı aldın 2.el mi?

2. el aldım 2007 model 9000 km de adam rodaj sırasında ilk 500 km 60 ı geçmedim dedi motorun çekişi ve sesinde bi tuhaflık yok fakat herkes düz yolda 120 130 diyor ama ben 110 u geçemiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: satoyama

arkadaşlar düz yolda maximum 110 km hız görüyorum yokuş aşşağı 120 sizce normalmi herkes düzde 125km gördüğünü söylüyor
    sorun var....Çünkü benimkide düz yolda 125 rahat yapıyor.....Yokuşta ibrenin sonunu görüyorum...(140km/h)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izzet222 -- 6 Nisan 2008; 15:14:51 >
  • acele giden ecele gider hocam n bu hız aa ben hiç diyormuyum 135 km/s yaptım diye..
  • @PARMAKSIZ:sen hariç herkes yakıt tüketimini açıklasın yani km'de n kadar yaktığını
    benm ki ş/içi 67 ykr yakmakta rölanti ve hava filtresi ayarı çekildiği için..
  • Abi bu makine şaka gibi,10 ytl ye deposu doldu,90 km yol yaptım hala yarım depo benzin var,tabi rodajda olduğu için 60 km/h yi geçmiyorum...
  • izzet222 kaza yapmıştırkendisine çok çok geçmiş olsun dileklermizi iletiyoruz..
  • Sağol Cengizhan'cım....Ahhh...Ahh...Kadın sürücüler..Motorda bişey yok sadece çiziksiz olan motorumu çüzük sahibi yaptılar..

Bu arada benimki şehir içi 6/7ykr harcıyor..
  • İzzet hocam çok geçmiş olsun sana bişey olmadı ya gerisi kolay,dediğine katılıyorum;ah şu kadın sürücüler
  • izzet kardeş geçmiş olsun sana bişey olmamış yaa sevindim
  • PARMAKSIZ
    satoyama
    Çok teşekkür ederim arkadaşlar....Sağolun....Bende birşey yok...Motorda ufak tefek çizikler var...Aldıgımdan beri üstünde çizik olmayan motorumu çizik sahibi yaptılar...
  • arkdaşlar benim arkada 39 lt topcase var sizce topcase hızı çok kesiyormu boş yada dolu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.