Şimdi Ara

DH | HD-Smart | Genel Konu (dHDs) (237. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.476
Cevap
40
Favori
444.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: D-Smart HD

16 Şubat Discovery Family
    18 Şubat Discovery History
    22 Şubat Sinema TV Aksiyon
    25 Şubat TLC
    28 Şubat AXN
    01 Mart TCM
    15 Mart Fox Movies Kanalları D-Smart ailesine katılacaktır.
    kaynak d-smart müşteri hizmetleri

Bu kanallar nasıl bişiler.Biraz bilgi bulmaya çalıştım ama yeterli değil. axn endonezya kanalı , o ne işe yarayacak anlamadım pek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

Orijinalden alıntı: Kızıl Baron

12 gün sonra paketimin bitmesinden dolayı, daha önceleri D-smart müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede şuan kullandığım paket + sinema kanalları için aylık 16 lira fiyat almıştım.
    Dün ise başka bir müşteri temsilcisi aradı beni, istisnasız bütün kanalları açacağını söyledi. Hemde aylık 21 liraya. Abonelik 1 yıl, taahhüt süresi 1 yıl. Kabul ettim.

Fiyat iyi gibi geldi. Sizce?

Abi ne olcak bedava verecek hali yok bence gayet yeterli fiyat. 21 lira suan platform piyasasında çok makul bir fiyat yok benden ucuz izliyen var düşüncesi olacak bir yüksek meblağ degil. Bana 25 deseler yine veririm

Yok bende beğendim fiyatı açıkcası ... ama dedim acaba varmı başka teklif alan..

fiyat ve kanallardan gayet memnunum..
  • quote:

25 Şubat TLC
    28 Şubat AXN
    01 Mart TCM

arkadaşım...d-smart şifreli uydu yayını şebekesinin kesin mesajında yazdığın dünya üzerinde meşhur şifreli film ve belgesel kanallarıyla şubat ayında anlaşma sağlayıp platforma ekleneceğinden eminmisin?...müşteri servisi yeni bilgiyi inşallah doğru vermiştir...dikkatinizi çekerim...bilgilerinize sunarım...saygılarımla...
  • quote:

12 gün sonra paketimin bitmesinden dolayı, daha önceleri D-smart müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede şuan kullandığım paket + sinema kanalları için aylık 16 lira fiyat almıştım.
    Dün ise başka bir müşteri temsilcisi aradı beni, istisnasız bütün kanalları açacağını söyledi. Hemde aylık 21 liraya. Abonelik 1 yıl, taahhüt süresi 1 yıl. Kabul ettim.

aynı şekilde banada iptal talebimden ötürü geri dönmüşlerdi.iptal etme tüm kanallar +18 hariç 1 yıl aynı fiyata 29tlye izle dediler. bende kabul ettim. annnaa oda ne? 1 ay sonta sinema kanalları kapalı! Mh.yi aradım. adam "ne 1 yıl mı?olamaz" dedi. bakalım,inceleyelim ses kayıtlarını dinleyelim dedi. halaa beklemedeyim. nasıl bir kayıtsa daha dinleyemediler. maduriyetimi gidermek için sonuçlanıncaya kadar sinema kanallarını açtılar. inşallah sanada aynısı olmaz. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizk.

quote:

aynı şekilde banada iptal talebimden ötürü geri dönmüşlerdi.iptal etme tüm kanallar +18 hariç 1 yıl aynı fiyata 29tlye izle dediler. bende kabul ettim. annnaa oda ne? 1 ay sonta sinema kanalları kapalı! Mh.yi aradım. adam "ne 1 yıl mı?olamaz" dedi. bakalım,inceleyelim ses kayıtlarını dinleyelim dedi. halaa beklemedeyim. nasıl bir kayıtsa daha dinleyemediler. maduriyetimi gidermek için sonuçlanıncaya kadar sinema kanallarını açtılar. inşallah sanada aynısı olmaz. :D

Valla bana +18 kanallar bile dahil dediler.. Sinema kanalları da dahilmiş.. kaç defa sordum hatta kadına.. bütün kanallar mı? Evet dedi..
    kapatırlarsa yıkarım orayı..

Dün akşam kadın telefonda hemen açıyorum kanalları dedi ama eve gittiğimde kontrol etme fırsatım bile olmadı...

Kanalları da yeniden düzenlemem gerekecek... offf...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumhur45

quote:

25 Şubat TLC
    28 Şubat AXN
    01 Mart TCM

Bu kanallar nasıl bişiler.Biraz bilgi bulmaya çalıştım ama yeterli değil. axn endonezya kanalı , o ne işe yarayacak anlamadım pek.

AXN Sony Pictures Entertainment'ın sahibi olduğu bir ödemeli, kablo tv ve uydu kanalıdır dostum evvelden istenmiş kanallardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

quote:

25 Şubat TLC
    28 Şubat AXN
    01 Mart TCM

arkadaşım...d-smart şifreli uydu yayını şebekesinin kesin mesajında yazdığın dünya üzerinde meşhur şifreli film ve belgesel kanallarıyla şubat ayında anlaşma sağlayıp platforma ekleneceğinden eminmisin?...müşteri servisi yeni bilgiyi inşallah doğru vermiştir...dikkatinizi çekerim...bilgilerinize sunarım...saygılarımla...

Müşteri hizmetlerinin yalancısıyım bende 2 kere sordum kesin bir dille gelecek denildi umarım gelirde rahata girerim
  • goldmaster da kanal geçişleri hızlanmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: thall

benim de hiç izleyemediğim, TVNet, 24 (haber), ve bir kaç kanal sinyal sorunu diyerek göstermiyor.
    merkezi sistem kullanıyoruz sinyal seviyesi %100 neredeyse kalite çok iyi diğer kanallarda sorun yok ama bu kanalları açmıyor.
    (normal uydu alıcıları ile izlenebiliyor)

Bu sorunu yaşayan var mı, sebep nedir?

aynen bendede açmıyor bu kanalları tvnet,24,kanal a,beyaz tv,sky turk,cine 5 açılmıyor.Salondaki tv ye bağladığım zaman açılıyor fakat oda ya bağladım zaman açılmıyor.
  • bende 2 aylık ücretiz dsmart vardı yeni televizyon aldığım için. aradılar beni geçen hafta ve 29.90 a hd maxi paket verdiler, bayağı direttim daha ucuza alanlar varmış diye ama olmaz, olamaz dediler. hatta isim verin sistemden kontrol edeyim falan dediler. bende çaresiz kabul ettim. zaten adam akıllı bir muadili de yok şu an için. tabii ki 1 yıl taahhüt verdim.
  • quote:

quote:

quote:

25 Şubat TLC
    28 Şubat AXN
    01 Mart TCM

Müşteri hizmetlerinin yalancısıyım bende 2 kere sordum kesin bir dille gelecek denildi umarım gelirde rahata girerim

peki 16:9 olucak mı discoveryler?
    tekrar ararsanız sorabilir misiniz lütfen.
  • d smart artı sınırsızz internet kampanyası başlamış.sitelerinden ayrıntısına baktığım anladığım kadarıyla sd maxi paket+8mbit sınrsız net 55tl.hd maxi paket+8mbit sınırısız net 65tl.24 ay taahütlü kutuda bu süre zarfında d smart tarafından beleş(kutu bizim olmuyor)bu maxi pakette sinema kanalları mı yok bir tek full paketten farklı olarak?birde fiyat sizce nasıl)ben şuan ttnete 56tl veriyorum 8mbit sınırsız net için.2aylık bedava full paket dsmartım var ama biticek şu sıralarn 1-2 güne iptal ettiricem.alırsam hd olanını alcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

quote:

quote:

quote:

25 Şubat TLC
    28 Şubat AXN
    01 Mart TCM

peki 16:9 olucak mı discoveryler?
    tekrar ararsanız sorabilir misiniz lütfen.

Peki dostum mail attım ararlar malum kontor yok
  • HD ile HD+ arasında çok bariz fark varmı.Dsmartın internet sitesinde gördümde fiyat farkıda bayağı var.Nedir bunların farkı en önemlisi görüntüde fark varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan83_83

HD ile HD+ arasında çok bariz fark varmı.Dsmartın internet sitesinde gördümde fiyat farkıda bayağı var.Nedir bunların farkı en önemlisi görüntüde fark varmı

İşlemci açısından fark yok.dolayısıyla görüntü kalitesi aynı.hd+ nın fazlası kayıt yapıyor.canlı yayını durdurma ileri geri alma gibi özellikleri var.birde dvd clup var.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: denizk.

quote:

Valla bana +18 kanallar bile dahil dediler.. Sinema kanalları da dahilmiş.. kaç defa sordum hatta kadına.. bütün kanallar mı? Evet dedi..
    kapatırlarsa yıkarım orayı..

Dün akşam kadın telefonda hemen açıyorum kanalları dedi ama eve gittiğimde kontrol etme fırsatım bile olmadı...

Kanalları da yeniden düzenlemem gerekecek... offf...

yaw ayıplamazsanız bir sorum olacak. kanlallar nasıl düzenleniyor? ben baya uğraştım bulamadım bende favorilere ekledim. mesela
    1 TRT1
    2 TRT2
    3 TRT3...ehehehhe
    bu şekilde oluyormu ?
  • olmuyor hocam öyle favorilere ekliyorsunuz o yine favorilerde numara sırasına göre koyuyor kanalları yanlış hatırlamıyorsam. d-smart ve digiturk sistemlerinde en gıcık kaptığım olay bu. bir sürü kanal dipte bekliyor boşa hiç bakamıyorum bile. favori kullanımı da çok yavaş ve sancılı oluyor.
  • denizk.
    Dsmartın kendi kutusunu kullanıyosan kanalların yerlerini değiştiremezsin.başka kutuyla modullü üyeysen ancak o zaman degiştirebilirsin
  • Ya arkadaslar bu adamlar baa neden ayni teklifi yapmadiar.26 ocak ta taahutum bitti.uzatmiycam dedim.bana ne paket ne fiyat hic bir teklif sunmadiar siz bilirsiniz diyerek kestirip attilar.sadece 172 tl verirseniz uydu sizin olacak.alirsanizi 3 ay full paket hediyemiz var dediler.bende kabul ettim.su anda aboneligim bitti.uzatadim.3 ay hediye yi kullaniyorum.bana 3 ay full hediye ede egine neden 24 ay baglamak icin bir teklif yapmadilarki.bende 29 tl den kabul ederdim sonucta.ustelik burada yazilanlari d soyledim.insanara su fiyatlardan veriyorsunuz diye.kesinlikle o fiyatlardan verilmiyor dediler.anlamadim gitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Receiver ı geri mi alıyorlar?? Bunu anlamadım pek. Ben receiveri teknosadan aldım. iki yıllık paket hediyeli diye. Sanırım benden geri isteyemezler diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.