Şimdi Ara

DH | HD-Smart | Genel Konu (dHDs) (236. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.477
Cevap
40
Favori
444.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HRMNKY

Trt hdde yayın halen Yok arkadaşlar Sizde de öyle mi?

trt hd zayıf sınyaldır lnb ayarı ıle duzelır
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.ozan

Bir de çakma d smartçılar türedi. telefonla arayıp gayrı ciddi şekilde bilgi sızdırmaya çalışıyorlar.

beni normal hatlı ev telefonundan aradılar. Bir sürü kampanya anlatıp sözde kredi kartı bilgilerimi alacaklar. hangi paketi kullanıyorsunuz diye sorunca ''sen d smart değilmisin görmüyormusun benim paketimi'' diye sorunca gevelediler. bende hatırı sayılır bir küfür sayıp kapadım. sakın düşmeyin bu tufaya.

Bu önemli bir uyarı teşekkürler....
  • quote:

Orijinalden alıntı: bynoun

Nba tv nin HD yazısıda emanet duruyor gibi arkadaş...

3D basket maçı vereceklermi bu kanaldan bir bilginiz varmı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarper 77

quote:

Bir de çakma d smartçılar türedi. telefonla arayıp gayrı ciddi şekilde bilgi sızdırmaya çalışıyorlar.

beni normal hatlı ev telefonundan aradılar. Bir sürü kampanya anlatıp sözde kredi kartı bilgilerimi alacaklar. hangi paketi kullanıyorsunuz diye sorunca ''sen d smart değilmisin görmüyormusun benim paketimi'' diye sorunca gevelediler. bende hatırı sayılır bir küfür sayıp kapadım. sakın düşmeyin bu tufaya.

Bu önemli bir uyarı teşekkürler....

Hakkaten ya, benide aradılar bir iki kere, güncelleme yapacağız diye.Web sayfasızdan ben yaparım güncelleme dedim.tamam dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

Orijinalden alıntı: HRMNKY

Trt hdde yayın halen Yok arkadaşlar Sizde de öyle mi?

trt hd zayıf sınyaldır lnb ayarı ıle duzelır

Bende bu zayıf sinyal olayından muzdaribim. Son zamanlarda iyice suyu çıktı. Sanırım antenden. Bende atvHd dışında fx hd, fox crime hd, kanald hd, star hd, eurosport hd vs... bunlarda da zayıf sinyal diyor.
  • dün akşam sinyaller çok zayıftı.
  • benim de hiç izleyemediğim, TVNet, 24 (haber), ve bir kaç kanal sinyal sorunu diyerek göstermiyor.
    merkezi sistem kullanıyoruz sinyal seviyesi %100 neredeyse kalite çok iyi diğer kanallarda sorun yok ama bu kanalları açmıyor.
    (normal uydu alıcıları ile izlenebiliyor)

Bu sorunu yaşayan var mı, sebep nedir?
  • arkadaşlar dün öğlenden itibaren kanald hd, starhd, smart spor hd, nba hd sinyali yok, istanbul bağcılardayım acaba çözüm olarak uyduya ayar mı yaptırsak yoksa kendiliğinden gelecekmidir?
  • Benim yukarıda bahsettiğim kanallar (dahada fazlası hepsini tek tek yazmamıştım) yaklaşık 3 haftadır yok, kendiliğinden düzeleceğide yok gibi görünüyor. Ben antene bağladım artık. 2 ay kadar önce tamamen gitmişti kanallar hiçbiri yoktu. Çağırdığım arkadaş dsmart'ın kendi verdiği çanakların iyi olmadığını belli bir zaman sonra çanağın kendiliğinden esnediğinden filan bahsetti. Yok artık filan dedim önce inanmadım, beraber çatıya çıktık hakkaten eliyle çanağı aşağı doğru bastırınca sinyal gelmeye başladı. Daha öncede bunlar başımıza geldi, bir daha olursa olmasa çanağı değiştirelim dedi. Ben ondan diye tahmin ediyorum ve biraz daha havaların ısınmasını bekleyeceğim sonra değiştiririm belki çanağı.

Bendeki çanak 4 tane vida ile direk çanağı tutan tipden bunlarda esneme oluyor dedi. Diğer hotbird için taktırdığım çanakta el gibi çanağı kavrayan bir kelepçe var onlar vidalarla çanağa bağlı, böyle esneme vs olmadı. Velhasıl gene ayar ve anten parası bayılacağız gibi görünüyor.
  • quote:

Gerçekten önemli bir bilgi.
    Daha çok insanın görmesi açısından genel bir başlık açmakta fayda olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi multimode -- 2 Şubat 2012; 11:49:48 >
  • sizin olay çok yazıldı çok çizildi. Sorun merkezi sistem sorunları ve bireysel antende en ince ayar olmamasıdır.
  • fox hd ve tnt hd le ilgili bir gelişme varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1OO1

fox hd ve tnt hd le ilgili bir gelişme varmı

arkadaşım...tnt hd ve fox hd 2012 yeni yıl içinde d-smart şebekesine eklenmesini bekliyorum inşallah...henüz ufukta yeni gelişme farketmedim...sabredeceğiz...saygılar...
  • takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

quote:

arkadaşım...tnt hd ve fox hd 2012 yeni yıl içinde d-smart şebekesine eklenmesini bekliyorum inşallah...henüz ufukta yeni gelişme farketmedim...sabredeceğiz...saygılar...

onları boşverin daha discoverylerde 16:9 yayınlar otomatik 16:9 wss olarak veremiyorlar
  • 12 gün sonra paketimin bitmesinden dolayı, daha önceleri D-smart müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede şuan kullandığım paket + sinema kanalları için aylık 16 lira fiyat almıştım.
    Dün ise başka bir müşteri temsilcisi aradı beni, istisnasız bütün kanalları açacağını söyledi. Hemde aylık 21 liraya. Abonelik 1 yıl, taahhüt süresi 1 yıl. Kabul ettim.

Fiyat iyi gibi geldi. Sizce?
  • 16 Şubat Discovery Family
    18 Şubat Discovery History
    22 Şubat Sinema TV Aksiyon
    25 Şubat TLC
    28 Şubat AXN
    01 Mart TCM
    15 Mart Fox Movies Kanalları D-Smart ailesine katılacaktır.
    kaynak d-smart müşteri hizmetleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kızıl Baron

12 gün sonra paketimin bitmesinden dolayı, daha önceleri D-smart müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede şuan kullandığım paket + sinema kanalları için aylık 16 lira fiyat almıştım.
    Dün ise başka bir müşteri temsilcisi aradı beni, istisnasız bütün kanalları açacağını söyledi. Hemde aylık 21 liraya. Abonelik 1 yıl, taahhüt süresi 1 yıl. Kabul ettim.

Fiyat iyi gibi geldi. Sizce?

Abi ne olcak bedava verecek hali yok bence gayet yeterli fiyat. 21 lira suan platform piyasasında çok makul bir fiyat yok benden ucuz izliyen var düşüncesi olacak bir yüksek meblağ degil. Bana 25 deseler yine veririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

quote:

sabırlan bekliyoruz. saygılar
  • Arkadaslar, goldmaster 98000 cim dsmart uydu alıcısında, kendi tarattırdığım turksat ve hotbird kanallarını bile düzenlerken ızdırap çekiyorum. kanalları ancak tek tek taşıyabiliyorum.her taşımadan sonra liste başa dönüyor, dolayısıyle her seferinde en baştan taşıyacağım kanallara ulaşmak için sürekli kaydırma işiyle uğraşıp duruyorum.Bu uydu alıcının bi kolayını bilen var mı acaba içinizde?
  • 
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.