Şimdi Ara

DH | HD-Smart | Genel Konu (dHDs) (232. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.476
Cevap
40
Favori
444.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar hatırlarsanız d smart + internet kampanyasından yararlanıyorum 1 yıllık sözleşmem sona ereli 8 gün oludu ben interneti kapattırıp d smart a devam etmek istiyorum ama öyle olmaz diye ısrar ediyorlar mh olsun bayi olsun bende cihazı madem geri alıyorlar eğlence + hd+ alıyım diyorum aydan aya 42 tl ye 1 ayda hediye verecekler sözde mh öyle demişti sizce pazarlık atarsam fiyatı daha aşağıya çekebilirmiyim?
  • arkadaşlar...hbo-1,hbo-2,axn,axn crime,cinemax-1,cinemax-2 avrupa özel şifreli film kanalları kaliteli yayın yapıyorlar...d-smart şebekesinde türkçe altyazıyla görmek istediğim kanalları açıkladım...dikkatinizi çekerim...bilgilerinize sunarım...hayırlı günler geçirmenizi dilerim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...hbo-1,hbo-2,axn,axn crime,cinemax-1,cinemax-2 avrupa özel şifreli film kanalları kaliteli yayın yapıyorlar...d-smart şebekesinde türkçe altyazıyla görmek istediğim kanalları açıkladım...dikkatinizi çekerim...bilgilerinize sunarım...hayırlı günler geçirmenizi dilerim...

artık yorumsuzum sana kartilkisi
  • rkadaşlar herkese merhaba dsmart almak istiyorum ve giriş paketi benim için yeterli. uyduya tekrar tekrar para ödememek icin aşağıdaki linkten almayı planlıyorum
    dsmartın kendi sitesinde 399 tl iken 2 yıllık paket burada 349 tl
    sizce bu next uydu nasıldır? aylık abone olanlara da aynı cihaz veriliyormus hatta dsmartın bütün cihazları aynı teknik ozellige sahipmiş sadece dışındaki markalar farklıymıs. aradıgım bayi öyle söyledi. siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında ve tavsiye eder misiniz bu cihazı?
    ayrıca bu siteden daha önce alışveriş yapmış olan var mı?

http://www.multivizyon.tv/?urun-15124-NEXT-15000-HDSMART-Giris-Paketi-2-Yil-Hediye.html

ilginiz için çok teşekkür ederim. saygılarımla
  • 2 yıllık sd eğlence paketi almıştım.receiver goldmaster 98000 cim.görüntü kalitesi gayeeet güzel.lakin kullanım kolaylığı SSIIFFFIIIIRRRRRRR. Sanki, Dsmarttan başka hiç birşeyle ilgilenmesin müşteri diye düşünülürek üretilmiş bu receiverlar. bilemiyorum diğer receiverlarda öylemi.
  • ıyı aksamlar arkadaslar hd d smart alcam bu ay sonu bağlattıracam ttnet kapatıp , smıle ınternet 55 tl +hd d smart 10 tl = 65 tl ye 24 ay tahutle 24 ay sonunda hd uydu alıcı benım olacak . ttnete zaten 55 tl veriyorum sızden fıkırlarınızı beklıyorum bu gun dıjıturkte satıcı dıjıde kı hd ler d smarttan daha ıyı net dıyor kafamı karıştırdı görüntüde fark varmıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supheci -- 17 Ocak 2012; 21:35:48 >
  • nba tv hd de geldi
  • NBA TV HD için yeni TP yok galiba alıcı ne ise o kalitede izliyormuşsun. HD side 78. SD side 78. galiba.

Bu arada sinema kanallarında altyazıyılardan memnun musunuz? Ben pek memnun değilim altyazıdan pek stabil değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: MajestiC

NBA TV HD için yeni TP yok galiba alıcı ne ise o kalitede izliyormuşsun. HD side 78. SD side 78. galiba.

Bu arada sinema kanallarında altyazıyılardan memnun musunuz? Ben pek memnun değilim altyazıdan pek stabil değil

hd ve sd olan kanallar aynı sırada olmuyormu zaten dsmartın cihazlarında ?
    nba tv hd için yeni tp yok derken ?
    12121mhz frekansına geldi diye biliyorum ben.

sd tplerden çıkarılan fantasy ,trave and living ve starın yerinde test kanallarının olduğu söyleniyor yakında yeni kanallar gelebilirmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

quote:

Orijinalden alıntı: MajestiC

NBA TV HD için yeni TP yok galiba alıcı ne ise o kalitede izliyormuşsun. HD side 78. SD side 78. galiba.

hd ve sd olan kanallar aynı sırada olmuyormu zaten dsmartın cihazlarında ?
    nba tv hd için yeni tp yok derken ?
    12121mhz frekansına geldi diye biliyorum ben.

sd tplerden çıkarılan fantasy ,trave and living ve starın yerinde test kanallarının olduğu söyleniyor yakında yeni kanallar gelebilirmiş.

yok yanlış alarm kaan kural'ın twitterdaki "aynı kanalda. sd alıcıyla sd, hd ile hd izleniyor" yazısına bakarak böyle bişey söylemiştim...

yeni açabildim tv yi 478. kanala eklenmiş NBA TV HD
  • Nba tv hd bende 78 .kanalda.dune kadar cekmiyordu tp de sorun var lnb ye ince ayarla duzelir deniyordu ancak bu sabah kendi kendine acildi.hic bir sey yapmadan.takilma vs de yok.

birde next 15000 hd uydu alici benim olacak 172 tl karsiligi.nasil cihaz.en ucuzu darty de 499 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e.altundag -- 18 Ocak 2012; 12:05:54 >
  • Nba tv nin HD yazısıda emanet duruyor gibi arkadaş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bynoun -- 18 Ocak 2012; 19:11:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e.altundag

Nba tv hd bende 78 .kanalda.dune kadar cekmiyordu tp de sorun var lnb ye ince ayarla duzelir deniyordu ancak bu sabah kendi kendine acildi.hic bir sey yapmadan.takilma vs de yok.

birde next 15000 hd uydu alici benim olacak 172 tl karsiligi.nasil cihaz.en ucuzu darty de 499 tl.

alıp napcan- garantisi bitmiş cihaz olacak sanırım. üyeliksiz beş para etmez o cihaz.
  • 10970 v 30000 tp sinde sinyal sıfırlandı. karda kışta çanak mı döndü acaba. malum d smartın en önemli tp si.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cssbaycelebi -- 18 Ocak 2012; 19:06:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

Orijinalden alıntı: e.altundag

Nba tv hd bende 78 .kanalda.dune kadar cekmiyordu tp de sorun var lnb ye ince ayarla duzelir deniyordu ancak bu sabah kendi kendine acildi.hic bir sey yapmadan.takilma vs de yok.

alıp napcan- garantisi bitmiş cihaz olacak sanırım. üyeliksiz beş para etmez o cihaz.

Hocam haklisinda kutusunu ben actim. iki yildir zaten ben ku.laniyorum.ustelik ileriki paket alimlarinda cihaZ Kirasi vermeyip paket sahibi olucaz.ayni urun 450 ile 600 tl arasinda satiliyor piyasada.ustunede adam 3 ay full paket hediye ediyor.uc alik full paketin maliyeti kutudan fazla dolayisi ile belese geliyor hani.
  • yeni tp ye 10970teki kanallardan aktarma yapmıcaklar sanırım sırf yeni kanal doldurucaklar.
  • yeni kanal eklemek yerine, mevcut kanalların görüntü kalitesini artırsalar daha iyi olur
  • NBA TV HD geldi birde Türkçe olsa tadından yenmez
  • d-smart farz oldu artık
  • dsmart hd maxi paketi almayı düşünüyorum.Dsmartın uydu alıcısıyla diğer uydularda yayın alabilirmiyim?Örneğin astra 19 derece,ya da hotbird ?
  • 
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.