Şimdi Ara

DH | HD-Smart | Genel Konu (dHDs) (230. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.477
Cevap
40
Favori
444.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...d-smart şifreli yayın şebekesine inşallah yüksek çözünürlük kanal sayısının artması açısından fox hd ve tnt hd kanallarının eklenmelerini bekliyorum...dikkatinizi çekerim...bilgilerinize sunarım...saygılar...

Kartilkisi umarım +18-+25 ne kadar hd kanal varsa dsmart gelir, amin :D
  • quote:

arkadaşlar...d-smart şifreli yayın şebekesine inşallah yüksek çözünürlük kanal sayısının artması açısından fox hd ve tnt hd kanallarının eklenmelerini bekliyorum...dikkatinizi çekerim...bilgilerinize sunarım...saygılar...

hd kanal gelmesi demek varolanların görüntü kalitesinin düşmesi demektir.
    aynı frekanslara koyuyor adamlar kanalları.
    doğru düzgün hd değil zaten.
    kanal artmasa da varolanları iyileştirmeye gidilse daha mantıklı.
    fakat maksat göz boyamak olunca görüldüğü gibi çok başarılı bir kurum...
  • tnt hd ne kanalı acaba bilgi verebilir misiniz??
  • quote:

Orijinalden alıntı: bynoun

tnt hd ne kanalı acaba bilgi verebilir misiniz??

Bildiğimiz tnt kanalının hdsi(21.kanal)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *malcolmx*

quote:

tnt hd ne kanalı acaba bilgi verebilir misiniz??

Bildiğimiz tnt kanalının hdsi(21.kanal)

yabancı tnt kanalı diye düşünüyordum, bana pek yaramaz o zaman...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryan O'reily'

quote:

hd kanal gelmesi demek varolanların görüntü kalitesinin düşmesi demektir.
    aynı frekanslara koyuyor adamlar kanalları.
    doğru düzgün hd değil zaten.
    kanal artmasa da varolanları iyileştirmeye gidilse daha mantıklı.
    fakat maksat göz boyamak olunca görüldüğü gibi çok başarılı bir kurum...

yeni tp açıldı. 12500 sr lik ve o tp de sadece 2 kanal var.
    o tp ye gelebilir yeni kanallar.ama eski tpdeki kanalları aktarsalar daha iyi olur tabikide.

bundan sonra tnt hd ve natgeo hd ler getireceklerse getirsinler yoksa başka kanal getirmesinler altyazılı felan.
  • ayın 15inde yeni kanallar gelebilir.star tv nin kaldırılmasından ve 4 tane test kanalı olduğundan dolayı.
  • Arkadaşlar,

D-Smart HD Next YE-15000 cihazım var. Yayınlarda sık sık ses kesilip gelmesi, bazende anlık görüntü gidip gelmesi sorunu yaşıyorum.
    Çoklu LNB den kaynaklanabileceği söyleniyor. Aynı sorunu yaşayan arkadaş oldumu ? Bu arada sinyal kalitesi ve seviyesini kontrol ettirdim sorun yok.
  • Bende 4lu lnb var.biri dsmart hd olmak uzere 4 uydu alicim var.hic oyle sorun olmadi.hatta mutfaktaki baftec yagmurlu havalarda su koyuveriyor ama next masallahi var.yok ole bisey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: racerant

Arkadaşlar,

D-Smart HD Next YE-15000 cihazım var. Yayınlarda sık sık ses kesilip gelmesi, bazende anlık görüntü gidip gelmesi sorunu yaşıyorum.
    Çoklu LNB den kaynaklanabileceği söyleniyor. Aynı sorunu yaşayan arkadaş oldumu ? Bu arada sinyal kalitesi ve seviyesini kontrol ettirdim sorun yok.

En ince ayar lazım uyduya
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

ayın 15inde yeni kanallar gelebilir.star tv nin kaldırılmasından ve 4 tane test kanalı olduğundan dolayı.

15i kanal sırasıda değişecek

• facebook yerliplatformlar sayfasına böyle bir haber var.
    quote:

İyiakşamlar Arkadaşlar:D-Smart Müşteri Hizmetlerinden Almış Olduğum Resmi Bilgiye Göre Tnt HD Fox Fox HD Kanalları Sinematv Aksiyon Sinematv Aksiyon HD Sinematv Aşk HD Çok Yakında D-Smartta Olacaktır Ve D-Smart Facebook Sayfasından Resmi Açıklama Olarak Yapılacaktır Dedi.

bu kanalların gelmesi düşünülüyorsa 2-3ay içinde gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

ayın 15inde yeni kanallar gelebilir.star tv nin kaldırılmasından ve 4 tane test kanalı olduğundan dolayı.

nasıl yani star tv olmayacakmı artık?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MajestiC

quote:

quote:

Yok yeni kanallar gelebilir demek istedim Hd e 59 olcak mesala

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MajestiC

quote:

quote:

Yok yeni kanallar gelebilir demek istedim Hd e 59 olcak mesala

benim açımdan bir sorun yok ulusal kanalları izlemem pek de evdekiler kafa şişirir :)
  • Star Sd de dogus tp ye geçiyor onu dedi arkadas. :)
  • Bugun twitterden dsmarta bir twit attim.bu kadar sikayet var uzatmiycam diye.bunun uzerine yarim saat sonra musteri hizm.aradi.26 ocakta aboneligim bitiyor.herif direk cihazi 172 tl odiyerek alabilirsiniz yada iptal islemini yapalimmi diye aradi.hic uzatalimmi diye.muhabbet bile acmadi.herhangi bir paket fiyat teklifi bile yapmadi.bunlar cok doymus yada bana blof mu yapiyorlar acaba.bende aman ne teklif edersiniz nolur uzatalim diye yalvarmadim..ne dersiniz.arkadaslar.
  • Arkadaşlar bu konuşulan TNT HD ve FOX HD kanalları yerli versiyon olan kanallar mı ? eğer öyleyse çok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: GKM

Arkadaşlar bu konuşulan TNT HD ve FOX HD kanalları yerli versiyon olan kanallar mı ? eğer öyleyse çok iyi

arkadaşım...d-smart şifreli yayın platformuna gelecekse şayet TNT HD ve FOX HD kanallarının kesinlikle sansürsüz yabancı versiyonlarının anlaşma sağlanarak eklenmesini isterim...yerli versiyonlar gelecekse sansürlü yayın yapacağını düşündüğümden dolayı bence katiyyen şebekeye eklenmesin...
  • quote:

24 ay tahattütle maxi pakete üye olmuştum 29.99 a, daha sonra aradım full pakete geçersem 39.99 ödeyeceğimi söylediler bende full pakete geçtim.. bir baktım 49.99 geliyor fatura, aradım şimdide yanlış bilgi vermişler size diyorlar of ki offf...

şikayetvar a yazdım durumu, bugün aradılar önümüzde ki faturanın bonus olarak bizden olduğunu söylediler...
  • 
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.