Şimdi Ara

DH | HD-Smart | Genel Konu (dHDs) (206. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.476
Cevap
40
Favori
444.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aessoydan

quote:

Orijinalden alıntı: erıcssoneo

merhaba arkadaslar kafam bir konuda cok karıstı en iyisi sizlere sormak diye düsündüm. bugun dsmart bayiisine gittim yenı bir uydu alıcı almak için yetkili kişi bana seceneklerı sundu ve bir de şöyle bir teklifte bulundu isterseniz eski dsmart kutularından verelim size dedi böylece ömür boyu butun dsmart kanallarını tek bir sefer ödeme yaparak izleyebilirsiniz dedi ve bunun için çanak anten kurulum dahil 750 lira istedi bu da benım kafamı karıstırdı sizce de cok fazla degil mi ve bu söyledikleri mantıklı mı hiç bir şey anlamadım yenı dsmart kampanyalarından birini mi alsam yoksa bu soylediğini mi ne yapsam karar veremedim yardımlarınızı bekliyorum :/

Bence o bayinin önünden bile geçmeyin blrdaha

kardeşim o bayinin yaptığı yasal değil.adam sizi söğüşlemeye çalısıyor.dsmart bu teklifi duysa oranın bayilik sözleşmesini iptal edeceği gibi hukuki süreç başlatır.bayi muhtemel birinden 2008 aktivasyonlu kutuyu yok pahasına almıştır.dsmartın haberi olmadan o cihazı satıp parayı kendi cebine indiregandi yapacaktır.bu forumda 2008 aktivasyonlu kutuyu o paranın 1/3 üne satan üyeler var.alacaksanız onlardan alın.ama izleyeceğiniz yayınlar sd olacaktır.hd yayını izleyemezsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *malcolmx*

quote:

quote:

merhaba arkadaslar kafam bir konuda cok karıstı en iyisi sizlere sormak diye düsündüm. bugun dsmart bayiisine gittim yenı bir uydu alıcı almak için yetkili kişi bana seceneklerı sundu ve bir de şöyle bir teklifte bulundu isterseniz eski dsmart kutularından verelim size dedi böylece ömür boyu butun dsmart kanallarını tek bir sefer ödeme yaparak izleyebilirsiniz dedi ve bunun için çanak anten kurulum dahil 750 lira istedi bu da benım kafamı karıstırdı sizce de cok fazla degil mi ve bu söyledikleri mantıklı mı hiç bir şey anlamadım yenı dsmart kampanyalarından birini mi alsam yoksa bu soylediğini mi ne yapsam karar veremedim yardımlarınızı bekliyorum :/

kardeşim o bayinin yaptığı yasal değil.adam sizi söğüşlemeye çalısıyor.dsmart bu teklifi duysa oranın bayilik sözleşmesini iptal edeceği gibi hukuki süreç başlatır.bayi muhtemel birinden 2008 aktivasyonlu kutuyu yok pahasına almıştır.dsmartın haberi olmadan o cihazı satıp parayı kendi cebine indiregandi yapacaktır.bu forumda 2008 aktivasyonlu kutuyu o paranın 1/3 üne satan üyeler var.alacaksanız onlardan alın.ama izleyeceğiniz yayınlar sd olacaktır.hd yayını izleyemezsiniz.

cok saol kardesım ya kurtardınız benı zaten bende suphelenmıstım bu işten o kadar pahalı olmaz diye dusunuyodum cok saol tekrar içim rahatladı şimdi. peki ben şimdi nasıl bir uydu alıcı alsam ona karar veremedim hd alırsam sadece hd kanallar için gecerli olucak tabi ilerde hd kanallar cogalınca daha cok işime yarar dsmart hd mi alsam yoksa normal hd bir uydu alıcısı mı alsam sizce ne yapmalıyım?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

cok saol kardesım ya kurtardınız benı zaten bende suphelenmıstım bu işten o kadar pahalı olmaz diye dusunuyodum cok saol tekrar içim rahatladı şimdi. peki ben şimdi nasıl bir uydu alıcı alsam ona karar veremedim hd alırsam sadece hd kanallar için gecerli olucak tabi ilerde hd kanallar cogalınca daha cok işime yarar dsmart hd mi alsam yoksa normal hd bir uydu alıcısı mı alsam sizce ne yapmalıyım?

Ayda 35 liraya maxi+sinema+hd al 21 yada 22 tane hd kanalı rahat rahat izle. Aylık ödemeli 40 aktivasyon var. 2 yıl sonra 60 lira verip kutuyada sahip olurusn.
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

quote:

quote:

quote:

Ayda 35 liraya maxi+sinema+hd al 21 yada 22 tane hd kanalı rahat rahat izle. Aylık ödemeli 40 aktivasyon var. 2 yıl sonra 60 lira verip kutuyada sahip olurusn.

evet bu da var bir de bunun kampanyasını yapmıslar 2 sene boyunca fatura ödemeden de direk peşin ödeyerek de alabiliyomusuz. bide bu gun de bir arkadas hd cihaza fazla para verme pek işine yaramaz sadece bir kaç kanal olucak sd al daha az para verirsin dedi almışken hd alsam daha iyi olmaz mı?
  • Hd tv varsa bana güven 34 luk al. Bence aylık ode daha iyi
  • quote:

Hd tv varsa bana güven 34 luk al. Bence aylık ode daha iyi

anladım kardesım saolasın
  • sadece bir kaç tane hd kanal var diyen arkadaşınız ya digital platformlardan bihaber ya da aritmetiği zayıf.
    invisiblenin yukarıda dediği 35 tllik hd paketi alırsan 22 tane hd kanal izlersin ki bu sayı 2012 de 30 u bulacak.
    zaten hd bir kanalda bir film ya da belgesel izleyin sd kanal izlemek istemezsiniz
  • quote:

Yanlış. Daha iyisi D-Smart HD+ kampanyasıdır. Yılsonuna kadar sürüyor 649 liraya hd+ cihaz artı 2 sene eğlence paketi. En ucuza öyle geliyor. Maxi veya full olarak da biraz farkla almak mümkün. Sonuçta 2 sene aydan aya ödeyeceğiniz paradan ucuza geliyor ve de daha özellikli bir cihaz ile izliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engunaydin

quote:

Yanlış. Daha iyisi D-Smart HD+ kampanyasıdır. Yılsonuna kadar sürüyor 649 liraya hd+ cihaz artı 2 sene eğlence paketi. En ucuza öyle geliyor. Maxi veya full olarak da biraz farkla almak mümkün. Sonuçta 2 sene aydan aya ödeyeceğiniz paradan ucuza geliyor ve de daha özellikli bir cihaz ile izliyorsunuz.

Ben d smartta plus a karşıyım iki kablo yüzünden :) çok kanal itibarı ile öyle önerdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Ben d smartta plus a karşıyım iki kablo yüzünden :) çok kanal itibarı ile öyle önerdim

Orası öyle. Çift kablo kullanmak zorunda değilsiniz ama. Fiyat olarak daha ucuza geliyor o şekilde. Aslında benim tavsiyem standarttır bu konuda, ben d-smart receiverlarına kökten karşıyım. Ucuzluğuna bakmadan HD modül yuvalı receiver alıp modülle abone olmak en güzeli. D-Smart'ın kanal listesine, favori listelerine ve receiverının süper hızına hastayım. O yüzden en iyisi modül yuvalı bir HD receiver alıp ilave modül almak.

Teknosa'da 600 liraya Goldmaster HD 1080 satılıyor 1 sene D-Smart modül hediyeli. Artı olarak da Ccam falan da çalıştırıyor canavar gibi. Yani D-Smartımodülden; dünyanın HD'si (hotbird+astra) serverdan bir de güzel bir serversa cicicicitürkler mutlu mesut aileler havası da hediyesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engunaydin -- 14 Aralık 2011; 0:00:29 >
  • arkadaşlar...d-smart şifreli erotik paketi yayınlarının başlayacağı gece saat 24:00 kadar ekrana sabit renkli hatun yüzlerinin afişleri çıkardı hatırlıyormusunuz forumdaşlarım?...televizyonda şimdi sadece siyah ekranın ortasında yayınımız saat 24.00 itibarıyla başlayacaktır şeklinde sade beyaz yazı gözüküyor...gündüz vakti çocuklar ekranda sabit renkli hatun yüzlerinin afişlerini görmesinler diye rtük kurumunun afişleri yasakladığından şüpheliyim...arkadaşlarım sizde benimle aynı fikirdemisiniz diye merak ediyorum...
  • Ücretli v şifreli yayın yapan kanallarda sansür.... Sinema tv lerde , şifreli kanallarda reklam giriyor ya helal olsun.
    tebrik etmek lazım ne diyeyim..
  • kartaltilkisi niye banlanmış yahu iyi oluyodu yorumları
  • gazeteye ilan mı versek geçmiş olsun diye merak la takip ediyordum doğrusu.
    bu arada star hd d.s dan çıkarılmaz umarım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: qNesh

quote:

quote:

Dsmartı aradığımda bu paketi satmadıklarını zincir mağazalarda olduğunu, ondada yanlızca eğlence paket olduğu söylendi, bu fiyata nerden ulaşabiliriz?

D-Smart ne sattığını bilmiyor. Smart shoplara uğrayın. 3 gün önce d-smart yetkililerinden aldığım bilgidir 31 Aralık'a kadar bu kampanyanın sürdüğü. 459'a da normal HD cihaz artı 2 sene eğlence paketi vardı o kampanya bitmiş HD+ devam ediyormuş. Siz yine de 459'luğu da sorun; 2 senelik eğlence paketli modül kampanyası biteli 1 yıl oldu ama nerden bulduysa birisi bulup eski elde kalan modüllerden 15 gün önce kadar almış TF'de.

Teknosaya bakmayın boşuna, teknosada sadece 1 senelik abonelikli cihazlar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onderpek

Ya bu adamın yorumlarına hastayım kim olduğunu aşağıya bakarak tahmin edin..

Şaka maka neden banlendi bu adam şimdi? Gelsin de öğrenelim.
  • Banlayin beni :) olmadı bu hiç ;)
  • RTÜK der ki: "Türk aile yapısı, toplum örf ve adetleri..."
    25-30 milyon ailenin yapısı aynı ya, aman bozulmasın sakın. Yoksa ne vatan kalır elde ne başka bir şey.

Aslında hep dış mihrakların oyunuymuş bunlar, Çin usulü içeriden çürütmek.

Benim fikrimi soracak olursanız, bence hiçbiri değil. Ben her şeyi küresel ısınmaya bağlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidolgoo

HD kanallardışındaki kanalların küçük boyutta kalmış olmasını nasıl düzeltiriz arkadaşlar bugün itibari ile hd yayına geçtim ama evden söylenenlere göre hd yayınların dışındakiler kare kare imiş...

Sadece Star HD, ATV HD, A Haber HD 4:3 yayınlarını kare olarak gösteriyor. Eğer her kanal 4:3 kare gösteriyorsa, D-Smart menüsünde sistem ayarlarından TV ayarları bölümüne bakarsan orada HD 16:9 ve Ekrana genişlet seçeneği olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SMYRN1A -- 15 Aralık 2011; 5:06:28 >
  • kartalı rtük banlamış beyler
  • 
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.