Şimdi Ara

DH HALI SAHA FUTBOL MÜSABAKASI (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
485
Cevap
0
Favori
8.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • reklam yapmayalım fenerlix
  • o melun bankayı birdaha ağzıma almamalıydım haklısın

• Beyler sakın 8 er lik olmasın 7 bile az dğeil yahu kartaltepe de oyansak 8 er lik mükemmel maç oluyorda neyse

acaba kaç ımız fenerli kaçımız bjk gs belki fener=gs+bjk maçı olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: wolf1907

Beyler sakın 8 er lik olmasın 7 bile az dğeil yahu kartaltepe de oyansak 8 er lik mükemmel maç oluyorda neyse

Kartaltepe otogarın ordaki kartaltepe mi?
  • K. Bakkalköy de ya da ist anadolu yakasında oynarsanız beni unutmayın.

Biral Halı saha tesisleri çok iyi ancak biraz tuzlu

Saha 135 YTL
  • bu organizasyonun sonu hüsran
  • quote:

Orjinalden alıntı: ques7R

bu organizasyonun sonu hüsran

nie?

hemşo 7 iyidir ya. Bende biliyom sahayı hem koşarız merak etme
  • quote:

Orjinalden alıntı: verifyersin

K. Bakkalköy de ya da ist anadolu yakasında oynarsanız beni unutmayın.

Saha 135 YTL

yeni yapılan saha 150'ydi en son gittiğimde. Ayrıca Nike turnuvası orada yapılmıştı

ahh eski günler ahh
  • quote:

Orjinalden alıntı: fenerlix07

quote:

Orjinalden alıntı: verifyersin

K. Bakkalköy de ya da ist anadolu yakasında oynarsanız beni unutmayın.

Saha 135 YTL

yeni yapılan saha 150'ydi en son gittiğimde. Ayrıca Nike turnuvası orada yapılmıştı

ahh eski günler ahh

Ben taksim gümüşsuyunda kral gibi sahayı 80 ytl ye ayarlarım. 7 - 7 tam uygundur sahaya. Bugüne kadar rahat 70-80 maç yapmışımdır orda bence mükemmel bir saha. Soyunma odaları ve duşluklarda pırıl pırıl. Herzaman sıcak su filan harika.

• burdaki saha 90 kaat hem saha o kadar denildiği kadar büyük değil 7 şerli oynanır 8 erlide oytnanır farkeden bişey olmaz ama 7 şerli iyidir hep 7 kişi oynadık biz orda bi arkadaş 9 demiş oda olur ama kıç kıça olur abartmayın o kadar
  • quote:

Orjinalden alıntı: |LeGenD|

burdaki saha 90 kaat hem saha o kadar denildiği kadar büyük değil 7 şerli oynanır 8 erlide oytnanır farkeden bişey olmaz ama 7 şerli iyidir hep 7 kişi oynadık biz orda bi arkadaş 9 demiş oda olur ama kıç kıça olur abartmayın o kadar

Dostum ufak saha mı büyük saha mı?
  • Bu arada bu konu konu dışına tyaşınırsa ilk mesaj daha rahat editlenir ve kimler geliyor kimler gelmiyor vs.. bilgileri daha rahat ediniriz.
  • orada iki saha var zaten ufak dediğinde 7 kişi oynasak saten oynayacak yer kalmaz :) büyük saha tabiki orada yedi kişi iyi oynarız o kadarda kazma değilizdir heralde yauw herkes ufak tefek biliodur top oynamasını o yüzden biraz alan olması iyi olur kanaatimce
  • quote:

Orjinalden alıntı: simple

quote:

Orjinalden alıntı: wolf1907

Beyler sakın 8 er lik olmasın 7 bile az dğeil yahu kartaltepe de oyansak 8 er lik mükemmel maç oluyorda neyse

Kartaltepe otogarın ordaki kartaltepe mi?

bakırköy deki kartaltepe

Bu arada ben hergün okula giderken bu maç yapacağımz sahanın yanındna geçiyom 7 şerlik bile fazla duruyo ya hiç büyük bi saha değil gibi neyse 7 şerleik oynaırzda 8 felan oynanmaz tabi

• quote:

Orjinalden alıntı: |LeGenD|

orada iki saha var zaten ufak dediğinde 7 kişi oynasak saten oynayacak yer kalmaz :) büyük saha tabiki orada yedi kişi iyi oynarız o kadarda kazma değilizdir heralde yauw herkes ufak tefek biliodur top oynamasını o yüzden biraz alan olması iyi olur kanaatimce

Vallahi varya biz senelerce o küçük sahada 7 şerli büyük sahada 9 arlı oynardık. Bu yeni nesil maşaalah çok ciğerli mübarek

yeni nesil derken şimdi oynayanlardan bahsediyorum tabiki.
  • Bencede konu konu dışına taşınsınki ilk mesajdan güncellemeler yapılabilsin
  • Bence konu dışına taşınmasın. Konu orda rezil olur. Abuk subuk mesajlar gelir.

Şuanki son kadroları deko yazsında kim hangi takımda bilelim. Forumda ona göre laf edelim
  • Kadıköy Siyami Ersek hastahanesinin orda bir saha var. Daha yeni açıldığı için çok kişi bilmiyor. 5 YTL ve 10 numara saha. Hemde E-5 üzeri. Bu arada ben konuya sonradan dahil oldum. BAna yer var mı
  • verif yersin ne olcak
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.