Şimdi Ara

DH HALI SAHA FUTBOL MÜSABAKASI (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
485
Cevap
0
Favori
8.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler benim evde henüz bilgisayar teknolojisi olmadığından işyerine gelince yazı yazabiliyorum. Sorry

Bu arada kadroları aşağıya yazıyorum. Ama yine de herkesi görüp de bir kadro oluşturmak daha mantıklı olur. Bence mümkünse sahaya yarım saat veya 1 saat önce gelebilirsek hem muhabbet ederiz hem de kadroları daha iyi tespit edebiliriz. Yani herkes C.tesi günü akşam 18:00 civarı sahaya gelmeye çalışsın. Bir de şu yaşı yazmayanlar yaşını yazarsa en azından fikir edinmiş oluruz. Ayrıca kaleci eldivenlerini ve kamera ve fotoğraf makinelerini unutmayın.

Tüm Kadro bu ;

1-Batuhan Kılıç
    2-simple
    3-Black Eye (Yaş 27)
    4-soho
    5-eagle_eagle (Yaş 29)
    6-stigmata (Yaş 23)
    7-Pier De Sans (Yaş 23)
    8-dekonline (Yaş 28)
    9-alpyanar (Yaş 26)
    10-LegenD (Yaş 27)
    11-Fenerlix (Yaş 22)
    12-silencer01
    13-commenias
    14-wolf1907 (Yaş 24)
    Ayrıca ;
    15-YoK (Yaş 32)
    16-bravehearts74 (Yaş 34)

Takımlar
    1.Takım = 1.Batuhan Kılıç, 2.Black Eye, 3.commenias, 4.silencer01, 5.dekonline, 6.eagle_eagle, 7.alpyanar

2.Takım = 1.Pier De Sans, 2.soho, 3.wolf1907, 4.Fenerlix, 5.LegenD, 6.stigmata, 7.simple

• saha burasımı ? yanlış biryere gidip başkasının baçını izlemeyelim
     DH HALI SAHA FUTBOL MÜSABAKASI
  • Kadroda gs li yok. Hepsi fener - bjk karması
  • quote:

Orjinalden alıntı: stigmata_

Bencede konu konu dışına taşınsınki ilk mesajdan güncellemeler yapılabilsin

Konu dışına taşımaya gerek yok. Milli takım bölümüne taşınsa yeter. Orda edit serbest
  • Beyler saha burası. Ancak bu kadar bi harita yapabildim :) Herhalde işinizi görür.
     DH HALI SAHA FUTBOL MÜSABAKASI
  •  DH HALI SAHA FUTBOL MÜSABAKASI

kırmızı ile cizdiğim guzergahı kullanırsanız daha basit gelirsiniz
    haliç koprusunu gecince sagdan edirne kapı yazıyor oraya dalın
    cizdiğim guzergahı takip ederek cok rahat gelirsiniz
    deko senin cizdiğinde cok yol ayrımı var alp ile pier
    pierlotide alır solugu valla kaybolurlar

• Sahaya gitmek için edirnekapıdaki kavşaktan sağa gaziosmanpaşa tabelasına doğru dönün döner dönmez sağdan mezarlıkların arkasından yol gidiyor oraya girin 200m ilerde sağa parkedin. Sahanın önündesiniz
  • Hocam ben oraları biliyorum merak etme. Eyüp lü sayılırım

Balcı yokuşunda amcamlar var. Kaybolmam orda. Zaten bizi legend getircek sanırsam. Kaybolursa ona dalarız artık
  • @bravehearts74 dostum bildiğim kadarıyla çizdiğin yolu trafiğe yeni açtılar ve oraya girince edirnekapıya dönemiyorsun. Tramway var arada. onun yerine haliç köprüsü biter bitmez eyüp tabelasından girip haliç köprüsünün altından edirnekapı yoluna girip otakçıları geçtikten sonra sağa döner dönmez mezarlıkların arasına girebilirler. En garantisi bu olur diye düşünüyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: simple

@bravehearts74 dostum bildiğim kadarıyla çizdiğin yolu trafiğe yeni açtılar ve oraya girince edirnekapıya dönemiyorsun. Tramway var arada. onun yerine haliç köprüsü biter bitmez eyüp tabelasından girip haliç köprüsünün altından edirnekapı yoluna girip otakçıları geçtikten sonra sağa döner dönmez mezarlıkların arasına girebilirler. En garantisi bu olur diye düşünüyorum.

Oraları bilmeyen adam bu dediklerini yapamaz diye düşünüyorum
  • var hocam olmazmı otobusler o guzergahı kullanıyorlar
    pier dalın lan leğene kaybedr sizi o adam bence
    quote:

@bravehearts74 dostum bildiğim kadarıyla çizdiğin yolu trafiğe yeni açtılar ve oraya girince edirnekapıya dönemiyorsun. Tramway var arada. onun yerine haliç köprüsü biter bitmez eyüp tabelasından girip haliç köprüsünün altından edirnekapı yoluna girip otakçıları geçtikten sonra sağa döner dönmez mezarlıkların arasına girebilirler. En garantisi bu olur diye düşünüyorum.

• quote:

Evet ben de aynı şeyi söylüyorum. Birisi tahta dedi tahta
  • quote:

Orjinalden alıntı: dekonline

quote:

Evet ben de aynı şeyi söylüyorum. Birisi tahta dedi tahta

Evet senin çizdiğini tarif etmişim

Normalde anlatırken karışık gibi görünüyor ama en basiti o. diğerinde karagümrüğe kadar gidip geri dönmek gerekiyor.

• Beyler Cumartesi günü yağmur yağma ihtimali yüksekmiş. Benim için farketmez inşallah kıvıran da olmaz diye düşünüyorum. Yağmur varsa ben oynamam arkadaş diyen varsa şimdiden söylesin. Yoksa edediyete kadar sussun.
  • Fark yapmaz. Yağmur kar dolu tipi sarmısak soğan patates yağsın ben yine oynarım
  • İlk mesajı editledim, istekleriniz varsa ekleyebilirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: coolfire

İlk mesajı editledim, istekleriniz varsa ekleyebilirim

Hocam sağolasın. Eline sağlık. Güzel olmuş.
  • Benim yaş 27.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Piêr Dé Sans

verif yersin ne olcak

Ben yokmuyum

Sağ ve sol ayağımı iyi kullanırım arkadaşlar. Yaş 21

Kafa toplarında etkiliyimdir. Neyse sağlık olsun. Yer olursa eklersiniz beni. İçerenköyden gelicem walla. DH 'deki elemanların kumaşına bakmak istiyorum.
  • Terzi misin

Geleceksen gel ben Kartaldan Alp pendikten geliyo beraber gideriz
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.