Şimdi Ara

DH GIF videosu hazırladım nasıl olmuş?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • DH Gif'lerinden yararlanarak video hazırladım.

https://www.youtube.com/watch?v=RguVNIo40xY

Edit=
    yenisi geldi bu sefer sadece bu forumda yapılanları bulmaya çalıştım
    http://www.youtube.com/watch?v=SYYibjB9XxM&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Cygnus_ -- 3 Aralık 2013; 13:40:00 >

• Ahaha bizim GIFler Youtube da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vekrons -- 2 Aralık 2013; 19:26:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vekrons

Ahaha bizim GIFler Youtube da

Saol dostum.Beğendin mi daha acemiyim daha iyileri gelecek inş.
  • benım gifler varmı qnq

edtit: bune olum forumda milyon tane gif yapan kişi var, onların giflerini koysaydın ya bunlar 4chan 9gag lerin gifleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _bluescream_ -- 2 Aralık 2013; 19:28:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Cygnus_

quote:

Orijinalden alıntı: Vekrons

Ahaha bizim GIFler Youtube da

Saol dostum.Beğendin mi daha acemiyim daha iyileri gelecek inş.

Güzel olmuş dostum, devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: _bluescream_

benım gifler varmı qnq

edtit: bune olum forumda milyon tane gif yapan kişi var, onların giflerini koysaydın ya bunlar 4chan 9gag lerin gifleri

Walla hocam ben konulardan indirip öyle yaptım yani o mantık yarın onları araştırıp konulu bi tane yapıyım.

edit=onların bi konusu var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Cygnus_ -- 2 Aralık 2013; 19:31:39 >
  • _Cygnus_ kullanıcısına yanıt
    senın yaptığın gif leri comletion gibi toplamak olmuş ama başına DH demişin. eğer dh ye has gifleri kullanacaksan biraz daha arastırmalı ve dikkat etmelisin misal her gif yapanın imzasında kesinlikle konusu bulunur, örnek ben oziko the time lord bunlar aklımda kalan gif yapan kişiler daha doğrusu gifleri forumda kullanmak için editliyenler. bu tarz gifleri toplarsan ancak dh gif bişeleri olur

yoksa 4chan arşivimi açtımmı içince boğulursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: _bluescream_

senın yaptığın gif leri comletion gibi toplamak olmuş ama başına DH demişin. eğer dh ye has gifleri kullanacaksan biraz daha arastırmalı ve dikkat etmelisin misal her gif yapanın imzasında kesinlikle konusu bulunur, örnek ben oziko the time lord bunlar aklımda kalan gif yapan kişiler daha doğrusu gifleri forumda kullanmak için editliyenler. bu tarz gifleri toplarsan ancak dh gif bişeleri olur

yoksa 4chan arşivimi açtımmı içince boğulursun

Hocam acemiliğime ver en yakın zamana Part 3 ü yapıcam ve senin giflerindende kullanıcam.Yorumun için teşekkürler.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Cygnus_ -- 2 Aralık 2013; 19:55:13 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.