Şimdi Ara

DH Forum Saati Projesi (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
514
Cevap
3
Favori
21.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki

DH Forum Saati Projesi

(En Son Oy Tarihi: 4.3.2015)
Giriş

Orijinalden alıntı: Can-KSK

quote:

Orijinalden alıntı: watcher6150

DH logosunu DH yazisi yerine ekleyebilirim ama yuksek cozunurlukte logo'ya ihtiyacim var, siteden kopyalayip kesip organize etmeye calistim ama cok dusuk ve olmuyor, eger DH yazisi yerine logo ile de gormek isterseniz bana logo'yu yuksek cozunurlukte iletmeniz lazim.

DH Forum Saati Projesi

Watcher hocam bu çok iyi görünüyor. Şehirli saatleri sevmeyen bana bile güzel gözüktü.

Şu an 4. sayfayı okuyorum ama dayanamadım bir msg atayim dedim. Bu modeli oldukca begendim rengi ve özellikleri harika. Tek kusuru "dünya saatleri" gerçekten. Belki de hiç yurt dışı seyahat edemediğimdendir. Şimdi şunu merak ediyorum nasilsa biz yaptiracagimizdan bu icini vs. bu dünya saatleri yerine dereceleri gosteren cizgiler koyabilir miyiz? 360 90 180 270 ve/veya ara sayılar şeklinde. Bir de bu dediğimi fotoşopta gösterebilecek olan mı? Hayalimde vanlandırabiliyorum ama. Bir de yapılı olsa görsek daha iyi olur...
    Ekeleme: Bu saatin o iç kısmındaki dünya saatleri kısmı dönüyor mu? Dönüyorsa bir de süper

DH Forum Saati Projesi
    şu saatin görünüşü daha hoş bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chaos7 -- 25 Haziran 2011; 17:41:10 >

• arkadaşlar, Moscow Watch Factory, yani poljotları üreten fabrika günümüzde esas böyle özel sipariş saatler üzerine çalışıyor.
    bu linkte gördüğünüz modeller boş kadranlı halleri
    http://fmwf.ru/169.html?html
    bu linkte ise daha önce verilmiş sipraişlerden örnekler var
    http://fmwf.ru/475.html?html

Ben traveller modeli taraftarıyım..önceki mesajımda 2 resmini yayınladığım siyah kadran mavi yazı ve mavi saniye kolu bence çok güzel bir model..
    Ancak bu saati hangi fabrika üretiyor bilmiyorum... araştırmaya başlayacağım.. Yada kevin abiye de sorabiliriz :))
    Moscow Watch factory üretiyorsa bunu da çok iyi.. Volmax'a baktım galiba onlar değil..

• quote:

Orijinalden alıntı: vervito

arkadaşlar, Moscow Watch Factory, yani poljotları üreten fabrika günümüzde esas böyle özel sipariş saatler üzerine çalışıyor.
    bu linkte gördüğünüz modeller boş kadranlı halleri
    http://fmwf.ru/169.html?html
    bu linkte ise daha önce verilmiş sipraişlerden örnekler var
    http://fmwf.ru/475.html?html

Ben traveller modeli taraftarıyım..önceki mesajımda 2 resmini yayınladığım siyah kadran mavi yazı ve mavi saniye kolu bence çok güzel bir model..
    Ancak bu saati hangi fabrika üretiyor bilmiyorum... araştırmaya başlayacağım.. Yada kevin abiye de sorabiliriz :))
    Moscow Watch factory üretiyorsa bunu da çok iyi.. Volmax'a baktım galiba onlar değil..

Ben Kevin Abi'ye sordum. 100'den aşağı sipariş için bahse konu özel modellerden üretmiyormuş fabrika. 100 tane için belirlediğimiz bir iki model üzerinde fiyat istedim, cevap bekliyorum.

Belki sen direk fabrikayla iletişim kurabilirsin Hocam. 50 adet için de sipariş almaları için yoklayabilirsin belki. Linkteki yerde de bayağı iyi modifikasyonlar var. Kaçar adet ürettiler bunlardan acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: christiano

quote:

Orijinalden alıntı: burbank

quote:

Orijinalden alıntı: polish

proje başlatmışsınız, haberimiz yok.

Poljotlar iyidir iyidir, benim zaten mekanik alarm takıntım var. memovax alamayacağıma göre ben poljotlardan birini destekliyorum.

Ne zamandır Foruma girdiğin yok Dostum, sen de Forumu çok boşladın

Watcher abinin dediğine göre Poljot bu mekanik alarmlı mekanizmaları da artık üretmiyormuş. Yani ilerisi için de oldukça kült modeller olacak bu alarmlı Poljotlar.

Dostum burbank haklısın kusura bakmayın,hepinizin affına sığınıyorum,yalnız 12 günden beri dişçideydim, 20lik dişlerimi çektirdim birazda sorunlu oldu,dolgu yenileme vs gibi işlemlerden geçtim,ağzım inşaat sahası gibiydi ,ağır ağrı kesicilerin etkisi de akşamları malum,oldukça sersemletiyordu,daha dün kendime yeni yeni geldim.Sürekli takip ettim ama sizleri,ellerinize sağlık.Şu an tekrar elimden geldiğince yanınızdayım burbank dostum :) kesinlikle öyle,işte tam anlamıyla gelecekte hatıra ya da tarih bırakabileceğimiz bir şans bu model.

Geçmiş olsun kardeşim. Estağfurullah sana bir şey demedim, ben Polish dostuma sitem ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fade to Black

yeni tissot visodate almamış olsam katılacaktım.bu arada bariz şekilde 4. saat daha güzel

Tissot Visodate'i satıp Forum Saatinden 2, 3 tane alın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burbank -- 25 Haziran 2011; 19:22:11 >
  • quote:

model bu.
    http://www.aviation-time.com/990/poljot_traveller_alarm_3

Evet bu modelde çok güzel. Hele şu aşağıdaki Buran skylark alarm da bir başka güzel. Fiyatı da 380 USD.
    Forum saati için biraz pahalı, ama normalde tek olarak alınabilir.

Arzular şelale Vervito Hocam, insan hemen hergün farklı bir modele kafayı takabiliyor. Tabii bazı modeller de hep akılda kalıyor.

Zenith Respirator gibi.

DH Forum Saati Projesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burbank -- 25 Haziran 2011; 19:34:05 >

• 4 numara cok guzel olmus ayrıca dh logosu da cok dogal hic sırıtmıyor..
    metal kordonlu saat bakıyorum ama aklımı karıstırmadı degil bu saat de
  • poljot dolphin demiştim ama tek kaldım bi etkisi olmayacak bu saatten sonra, haliyle POLJOT alarm travellerı seçtim sayabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: spinoza17

4 numara cok guzel olmus ayrıca dh logosu da cok dogal hic sırıtmıyor..
    metal kordonlu saat bakıyorum ama aklımı karıstırmadı degil bu saat de

Hazır karışmışken hemen listeye yazılın. Metal kordonlu saati sonra da alırsınız
  • traveller modeli gündelik kullanım için çok uygun bir model.. ne aşırı spor ne aşırı klasik.. casual giysi ile çok iyi gidecek bir model bence... siyah renk de her giysi ile takılabilir hale getirir saati. umarım traveller seçilir... amphibiacılar farklı IPlerden girip oy sayısını arttırmayın

burbank, fmwf'den beğenilen modeller var mı ? hepsi düz klasik modeller açıkcası..
    ben yine onlara Traveller yapıyorlar mı diye mail atıcam.. bir de adet olarak 50yi soracağım.. Rusca yazacağım... belki sevinirler ki türkiyeden böyle proje isteği geldi diye ve firmanın tanıtımı için 50 adedi kabul ederler

Bir de anlamadım Kevin tam olarak ne dedi traveller modellerinin hangi fabrikada üretildiğine dair?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vervito -- 25 Haziran 2011; 20:49:17 >

• Bi de ben olsam sadece alacak olan kişilere sorarım hangisini yapalım diye.Zaten binlerce kişi almayacak tek tek sorun karar kılın.Alakasız insanların oy atması biraz saçma geliyor bana.
  • Dalıştan geldiğim gibi hemen mesaj atayım dedim, anket eklenmiş bilem. Daha oyumu bile kullanmadan yazıyorum bu mesajı..
  • şu 4. saatin tüm özelliklerini anlatabilir misiniz. mümkünse video şeklinde olursa daha güzel olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: chaos7

şu 4. saatin tüm özelliklerini anlatabilir misiniz. mümkünse video şeklinde olursa daha güzel olur

video yoktur, hele Türkçe hiç yoktur bence
    ama özellikleri:

Poljot 2612 makine
    18 jewel
    48 saat power reserve
    Saat, dakika, saniye ve alarm göstergeleri
    Mineral cam
    3 atm basınca kadar suya dayanıklı
    Paslanmaz çelik kasa, parlatılmış
    Paslanmaz çelik arka kapak
    Deri kayış
    Çapı 39 mm, yükseklik 13,8 mm
    genişlik 20 mm
  • youtube'da "poljot alarm" yazarsanız zil sesini duyabileceğiniz videolar çıkar..
  • şu 3 ayar düğmesi midir adı ne ise onlar ne işe yarıyor biri saati kurmak(şarj etmek) biri alarm biri de saat ayarı icin mi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Can-KSK

quote:

Orijinalden alıntı: watcher6150

DH logosunu DH yazisi yerine ekleyebilirim ama yuksek cozunurlukte logo'ya ihtiyacim var, siteden kopyalayip kesip organize etmeye calistim ama cok dusuk ve olmuyor, eger DH yazisi yerine logo ile de gormek isterseniz bana logo'yu yuksek cozunurlukte iletmeniz lazim.

DH Forum Saati Projesi

Watcher hocam bu çok iyi görünüyor. Şehirli saatleri sevmeyen bana bile güzel gözüktü.

Şu an 4. sayfayı okuyorum ama dayanamadım bir msg atayim dedim. Bu modeli oldukca begendim rengi ve özellikleri harika. Tek kusuru "dünya saatleri" gerçekten. Belki de hiç yurt dışı seyahat edemediğimdendir. Şimdi şunu merak ediyorum nasilsa biz yaptiracagimizdan bu icini vs. bu dünya saatleri yerine dereceleri gosteren cizgiler koyabilir miyiz? 360 90 180 270 ve/veya ara sayılar şeklinde. Bir de bu dediğimi fotoşopta gösterebilecek olan mı? Hayalimde vanlandırabiliyorum ama. Bir de yapılı olsa görsek daha iyi olur...
    Ekeleme: Bu saatin o iç kısmındaki dünya saatleri kısmı dönüyor mu? Dönüyorsa bir de süper

DH Forum Saati Projesi
    şu saatin görünüşü daha hoş bence

Amaşu saatten sonra kafa karıştırılmaz ki Şaka bir tarafa çok hoşmuş bu da.

• quote:

şu 3 ayar düğmesi midir adı ne ise onlar ne işe yarıyor biri saati kurmak(şarj etmek) biri alarm biri de saat ayarı icin mi?

DH Forum Saati Projesi

bu saatte sol taraftaki buton sanırım iç kısımdaki şehir isimlerini döndürüyor
    sağ üstteki saati ayarlamak için, sağ alttaki ise alarmı ayarlamak için kullanılıyor.

sanırım böyle...

• quote:

burbank, fmwf'den beğenilen modeller var mı ? hepsi düz klasik modeller açıkcası..
    ben yine onlara Traveller yapıyorlar mı diye mail atıcam.. bir de adet olarak 50yi soracağım.. Rusca yazacağım... belki sevinirler ki türkiyeden böyle proje isteği geldi diye ve firmanın tanıtımı için 50 adedi kabul ederler

Bir de anlamadım Kevin tam olarak ne dedi traveller modellerinin hangi fabrikada üretildiğine dair?

Dediğin gibi, modeller oldukça düz. Zaten biz biraz da maliyet kaygıları nedeniyle katılımı yüksek tutabilmek için mümkün mertebe uygun modeller belirlemeye çalıştık.

Dediklerini sorarsan çok iyi olur. Hem de Rusça, vaay yakışır Doktorumuza. İnşallah dediğin gibi düşünürler de yaparlar. Hele bir de modelimiz seçilsin.

Kevin'in yerindeki adamın ismi Victor Goubalev. Kevin's Russian Time'ın başkanı. Bana fabrika ismi vermedi, önce kadran üzerine yazılacak şeylere örnek istedi fabrikaya sorayım dedi, sonra da ben değişiklikleri gönderip 20-30 adet için fiyat isteyince, "işte sorunumuz burada, Vostok 100 adetten daha az sipariş için özel saat üretmez dedi. Aslında ben ona Poljot modellerini göndermiştim. Belki daha çok Vostok modelleri üzerine çalıştıkları için genel anlamda öyle demek istedi. Ama senin direk fabrikayla bağlantın varsa, aradan Kevn'i çıkararak maliyeti de düşürebiliriz.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.