Şimdi Ara

DH ^^__FIAT PALIO KULÜBÜ__^^ '' (511. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.920
Cevap
125
Favori
913.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 509510511512513
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peki hocam bu sorun neden kaynaklanmis olabilir neredeyse birden başladı denebilir oncedende benzinde tekleme ve geç çalışma sorunu vardı bilgisayara bagladi birşeyler yaptı 30 TL ye çözmüştür 1 ay sonra tekrarladı krank sensörü camurlanmis temizledi düzeldi 1 ay sonra sogukken veya rolantide aşırı titremeye başladı 2 bobin + buji kablosu değiştirdim sorun geçmişti son 1 aydır yine benzinde tekleme ye başladı anlamadığım önceki halinden farkı nede bu sefer direk kompresyon dediler hiç bakmadan etmeden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusufbaykan -- 28 Ağustos 2017; 12:9:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yusufbaykan Y kullanıcısına yanıt
    size "aracın motoru 2015 senesinde yapıldı" diyen kişi faturasını da gösterdi mi, gerçekten motor komple sıfır yapıldı mı yoksa sadece segman mı atıldı ?..

@Yusufbaykan
  • Arkadaşlar araç lastik basınçları ne olmalı arka, ön... Siz ne kullanıyorsunuz...

• antibiotic1907 kullanıcısına yanıt
    bende arabamı alalı 6 ay oldu hiç lastik basıncına bakmadım gerçe kış lastikleriyle yazın haftada 1 kullanıyorum arabayı zaten lastikler perte çıkacak ama yinede sorunun cevabını merak ettim.
  • Dördünü 30 psi ayarlayın yeterli olur

• merhaba arkadaşlar benim 2011 model aracım var hella korna aldım kendim taktım şimdi titreşimli role bağlamak istiyorum ama araçta önceden role varmı yokmu bağlanmış mı yada orjinal halinde role varmıdır bilgisi olan varmı?
  • Erdem bey benim direksiyonu cevirirken bazen ufak tik tik sesleri geliyor ne olabilir bir fikriniz varmi.sorun acarmi baktirmalimiyim.

• 1.2 16 Valf yağ kapağını açınca ince ince yağ atıyor, sizlerde de öyle mi 2005 model

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amortisör takozu yapabilir bu sesi,bi ara ustanıza gittiğinizde baktırırsınız..Acil bir şey yok gibi, hafif bir kıt kıt sesi olması normal..

• Normal, yağ çubuğunu çeker yada ikmal kapağını açarsanız oradan yağ sıçrar..çalışan motorun ne yağ çubuğu çekilir ne de yağ dolum kapağı açılır..

• Bir ben mi faydalanamıyorum bu forumdan? Bir bana mı cevap vermiyorsunuz? Yazdıklarım gelmiyor mu? Ben varmıyım bu forumda ses verin!
  • jokereight J kullanıcısına yanıt
    Beni gülümsettin, aracın hararet yaptığına göre motorun zarar görme ihtimali yüksek..Motor açılıp bakılmalı..Conta yandıysa sadece contayla kurtarabilirsiniz ama kartere su indirdiyse durum daha da kötüye gider..Mutlaka iyi bir ustaya baktırın ..Motor açılmadan sorun giderilmez..Fiyat konusunda bilgim yok..

• Dostum o sorun hallettik. triger 2 diş atlamış sentesi kaçmış arabanın. Şimdiki soru difüzörün oynamasına yardımcı olan o küçük parçayı nerede bulabilirim. Bir de gösterge panelindeki ışıkları kısmanın bir yolu var mı? 2004 1,2 16v el modeli aracım. Teşekkürler.
  • jokereight J kullanıcısına yanıt
    Parçacıları gezmelisin, ışık konusunda bilgim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0A14CAF8E -- 29 Ağustos 2017; 14:15:38 >
  • Merhaba şuraya adını sanını düzgünce yazayım arayan bulsun. Palio difüzör segmanı, güneşlik tutacağı, ikitelli osb. atatürk otosanayi de buldum ellerinde bir kaç tane daha var.

• Bilmeyince ve insan aracini sevince merak ediyor.tesekkur ederim bilgi icin

• s.a arkadaşlar bu gün 2001 model 1.2 8v 75hp olan klimalı hidrolik direksiyonu var camlar malesef manuel şunu sormak istiyorum araçda devir saati yok acaba devir saati olan modelinin göstergesini buna taksak devir saatini çalıştırabilirmiyiz ve ön camları otomatiğe çevirsek maliyeti ne olur yaptıran varmı?
  • fiat palio 1.4 el 2001 kullancısıyım. yorumlara bakıyorum çoğu insan hep yakıttan şikayetçiler. arkadaşlar bu arabada öyle bişey yok. çok yakmıyor.. ben 100 defa test ettim ve şehir içi en çok 26 krş yakıyor. Tabi bu testleri sadece Lpg'de yaptırdım. hani benzinde hiç test yapmadım ama tahminim 35 40 krş yakıyordur. bence o çok yakıyor diyenler sizin arabada sorun var gidin gerekli bakımlarını yaptırın. ben arabamdan memnunum. son olarak arkadaşlar her yerden yakıt almayın. bakın ben hep petrol ofisinden alıyorum. çünkü en hilesiz ve sağlam en iyi performans petrol ifisidir. ben bütün ofislerden yakıt aldım en iyisi petrol ofisidir.
  • faruk kk F kullanıcısına yanıt
    1.2 16 valf var benzinli sehir ici 35 -40 kurus.uzun yolda 26 kurus

• 1.6 16v atiker sıralı sistem gaz taktırdım haaaala şehir içi 40 kuruş yakıyor. Bi çare bulamadım. 7.5 litre gaz ile 50 km..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scienceman01 -- 6 Eylül 2017; 9:52:18 >
  • 
Sayfa: önceki 509510511512513
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.