Şimdi Ara

.::DH FİAT MAREA KULÜBÜ::.(266 üye)::. (2346. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.961
Cevap
182
Favori
3.005.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23442345234623472348
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim araba bu akşam su kaynattı sebebi ne olabilir

• Slm arkadaşlar benide üye yaparmısınız

• Marea iç kapı döşemelerim çok yıpranmış değiştirelim dedim fakat çok yüksek ücret istediler ne yapabilirim yardımcı olabilirseniz sevinirim

• Ayhan 19 A kullanıcısına yanıt
    Merhaba Ayhan 19,
    ne kadar fiyat çektiler?
  • 4 takıma 1000 tl istediler

• 4 takıma 1000 tl istesiler

Benim aracım mavi olduğundan,parlament mavisi su ve kir tutmayan çok kaliteli bir kadife kumaştan 4 kapı döşemesini bu senenin başında yanlış hatırlamıyorsam 250 veya 300 liraya yaptırmıştım hatta bu fiyata bile çok istiyorsun demiştim adama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djsword -- 30 Ağustos 2018; 0:44:13 >

• Hocam döşemenin kendisinde bi sıkıntım yok plastikleri değişmesi gerekiyor kırık ve darbeli

• djsword kullanıcısına yanıt
    Hocam döşemenin kendisinde bi sıkıntım yok plastikleri değişmesi gerekiyor kırık ve darbeli

• quote:

Orijinalden alıntı: smazici

Merhaba, 41400 km de 2006 Marea mı satmaya karar verdim. Buraya yazma sebebim, umarım 2.sahibi olacak kişi de Marea seven birisi olur :)

ilan paylasmak site kurallara aykırı nı bilmiyorum ama malum site den 41000 km de marea arandıgında bulunabilir ilan.

hocam fiyat nedir , değişen durumu falan ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ayhan 19

Hocam döşemenin kendisinde bi sıkıntım yok plastikleri değişmesi gerekiyor kırık ve darbeli
    Oto sanayide plastik tamiri yapan ustalar mevcut ve sanırım kırık yerleri cüzi bir fiyata tamir edebilirler.
    Darbeli olan yerleri de "Dayson" silikon ile dikkatli bir şekilde doldurup üzerini de,parmağını sıvı sabuna daldırıp (silikon bulaşmasını engeller) düzeltebilirsin veya o işi de plastik tamircilerine yaptırabilirsin.
    Bir ara kırık bir plastik parçanın yenisine 300 lira istemişlerdi ve bende plastik tamircilerine yaptırmayı düşünmüştüm benden 20 lira aldılar
    Tüm işlemleri tamamladıktan sonra plastikleri mat siyah veya tercih ettiğin renge göre "Plasti Dip" ile boyayabilirsin
    Umarım yardımcı olabilmişimdir...

• merhabalar 2001 brava buldum şu arkası kısa olanlarından

merak ettiğim bu araba ne yakar ? yürütme maliyeti düşük mü ? yedek parçaları pahalı mı ve tamiri kolay mı ?

güneydoğu da görev yapıyorum malum oranın sanayisi rezalet teşekkür ederim

ona göre alıp almamaya karar vereceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

merhabalar 2001 brava buldum şu arkası kısa olanlarından

merak ettiğim bu araba ne yakar ? yürütme maliyeti düşük mü ? yedek parçaları pahalı mı ve tamiri kolay mı ?

güneydoğu da görev yapıyorum malum oranın sanayisi rezalet teşekkür ederim

ona göre alıp almamaya karar vereceğim
    Sakın hocam yedek parça sıkıntısı var

Sagolasin vazgectim araba hala ilanda duruyor satilmamis fiyat uygun ama duruyor

Ben artik 98-2000 clio,palio,91-97 broadway,corsa bakiyorum hangisi denk gelirse temizi. Piyasa cok kotu al satci kayniyor tursusu cikmis arabalarin cogunun

• Fiat Marea 20V kullanıcısına yanıt
    Arabayı verdim. İyi günler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güneş yanığı için tavsiyeniz nedir.Tavanda başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuzfe35 -- 12 Kasım 2018; 14:48:2 >
  • Arkadaşlar artık Facebook gibi sosyal medyalarda tüm marka model araçların sayfaları var. Buralara yazıp aylarca neyin cevabını bekliyorsunuz yav 😂😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dmddervis -- 2 Kasım 2018; 17:22:44 >
  • Arkadaşlar bende 2003 marea exclusive var

Tablet takmak istiyorum biraz araştırdım:

Amfi, uyku modülü, adaptör almam gerektiğini öğrendim.

Ancak araç bildiğiniz gibi 6 hoparlöre sahip ve 6kanallı, uygun fiyatlı amfi bulamadım hem de watt'ları çok yüksek.

Amfi takmadan bunu gerçekleştirmek Mümkün mü?

Kullanma kılavuzu da 15Wx4 gibi birşey yazmış, tweeter hoparlör sayılmıyor mu?

Bir de şunları sormak isterim:

Amfi takılan araçta aküyü korumak için nasıl bir önlem almalı?

Aracın kendi teybi kontak kapalıyken bir süre sonra kapanıyordu.Bunu tabletli sistemde de yapabilir miyiz?

Yardımcı olursanız sevinirim.

• Merhaba, arkadaşlar Marea kullandığım dönemlerde (2003 Exclusive) üzerinize afiyet ufak bir kaza geçirmiştim. O kazada sol far'ın dış koruma camı ve tek ayak tırnak kısmı kırılmıştı. Sağ cam sapasağlamdı. Ben uyumlu olsun diye ikisinide sıfırı ile değiştirmiştim. Geçen depoyu kurcalarken gördüm ürünleri. Sözün özü, elimde sağ sorunsuz ve solda ise koruma camı ve tek ayak tırnak kısmı kırık olmak üzere 2 adet orjinal mercekli far mevcut. İhtiyacı olan, düşünen arkadaşlara cüzi bir miktar karşılığında verebilirim. Yer Balıkesir/Bandırma. İyi forumlar.
  • 
Sayfa: önceki 23442345234623472348
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.