Şimdi Ara

.DH FIAT DoBLo' TAKIMI!! (193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.924
Cevap
15
Favori
1.230.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: blue_death

ewet saten bır kızgınlığa gıttı kartal aslında kartaldan cok memnundum ama benzın otomatığınde sorun vardı calısmadı sabah bır ınat uğrana gıttım galırıye aklımdada doblo vardı hıc gezmeden el tutuk neyse ilkide almısım dobloyu palıda olsa artık yapacak bır sey yok

hayırlı olsun arkadaşım güle güle kullan
  • quote:

Orjinalden alıntı: alinity

Arkadaşlar merhaba Rusyada olduğumdan dolayı fazla bir şeyler yazamıyorum ve nihayet 1 yıldır gelip gidiyorum Rusyaya sonunda bir doblo görebildim .Maxi modeliydi .Neden se doblo burada tutulmuyor yada yeni girdi piyasaya fiatın diğer modellerinden bayağı var ama doblo nerdeyse hiç yok.iyi forumlar

neler var orada hangi modeller tutuluyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 2008 doblo premıo

quote:

yha arkadaslar ben 2007 model premıo aldım 11500 km de 28000 ytl ye pağlımı almısım galıba

1.3 se pahalı arkadaşım ama almışsın ahyırlı olsun güle güle binersin inşallah

evet pahalı gözüküyor ama hayırlı olsun alınan mal kötü olmaz
  • blue_death @ kardeş aracın hayırlı olsun...

Kartalı iyi vermişsin...

Bende satıyorum bir tane kartal 2001 hd. 8500 den yukarı veren yok(:

8750 veren alır:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi droll -- 13 Nisan 2008; 10:00:57 >
  • ben almıyayım
  • Al ya onu satayım bi Fiorino siparişi vercez:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi droll -- 13 Nisan 2008; 11:17:26 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: droll

blue_death @ kardeş aracın hayırlı olsun...

Kartalı iyi vermişsin...

Lpg yoksa vermezler..Ama bence fiyat yinede iyi..2001 model arabayı daha da aşağı verecek hallin de yok zaten..Boş ver çıkar bir alıcı..Hatta ben büyükbabama bir soruym onda 92si var arabanın değişme zamanı geldi diyordu geçen gün..Belki bize yarar..Bu arada bence Doblo'nun değişim zamanı geldi ama neden?Çünkü 2 sene önce dışında değişiklik yaparken ön göğüste değişiklik yapmadı ilk haliyle duruyor..Ufak farklar dışında..Ama ben internette bir fotosunu görmüştüm yanılmıyorsam..Bence eski hali daha güzeldi..Tekrar bulabilirsem koyarım fotosunu..

• Bu arada benim Punto da satılık...2004 52bin küsürde Sunroof falan da var..Ful+Full...Bakımlı bir araç..16 verene bırakacam..Sizinkiler gibi büyük br araç almam gerekiyor..Tuhafiye açtım yeni ara sıra mal atmak gerekecek yoksa satmam arabamı..
  • Yeni hız limitlerine uymayanlara yüklü para cezası var.

Kanunda yapılan yeni düzenlemelerle trafik cezaları daha da ağırlaştırılıyor. Alkollü araç kullanan sürücülerin ehliyetlerine el konulduğu süre 6 aydan 1 yıla çıkartılıyor. Tasarıyla trafikte milletvekillerine ve yargı mensuplarına tanınan ayrıcalıklar da ortadan kaldırılıyor.

İçişleri Bakanlığı, Meclis'te görüşülen Trafik Kanunu'nu yeniden ele aldı. Düzenleme ile trafik cezaları daha da ağırlaştırılıyor. Alkollü araç kullanan sürücülerin ehliyetine el konulma süresi 6 aydan bir yıla çıkarılıyor. Tasarının kapsam bölümünde ise yasanın herkese eşit uygulanacağı vurgusu yapılıyor. Bu maddeyle trafikte milletvekili ile yargı mensuplarına tanınan ayrıcalığın kaldırılması amaçlanıyor.

Trafik tescil işlemlerinin tek merkezden yapılmasını öngören yasayla Trafik Kanunu Tasarısı, Meclis gündeminden çekilerek yeni baştan hazırlandı. Taslak Ulaştırma Bakanlığı ve Jandarma Genel Komutanlığı'na da gönderildi.

Hazırlanan taslağın, özellikle trafik cezalarında önemli artışlar öngördüğü bildirildi. Alkollü araç kullanmanın cezası iki katına çıkarılıyor. Alkollü araç kullandığı belirlenen sürücülerin ehliyetine bir yıl boyunca el konulacak. Alkollü yakalanan sürücüler, böylelikle daha önce altı ay araç kullanamazken artık bir yıl boyunca direksiyon başına geçemeyecekler.

Tasarıya özellikle son dönemde milletvekilleri ve yargı mensuplarına tanınan ayrıcalığı ortadan kaldırmak amacıyla önemli bir ayrıntı eklendiği öğrenildi. Mevcut düzenlemede trafik ekipleri kural ihlalinde bulunan milletvekili ve yargı mensuplarına ceza kesemiyor. Ekipler sadece trafik ceza tespit tutanağı düzenliyor. Milletvekili ve yargı mensuplarının bağlı bulundukları kurumlar, bu tutanakları cezaya dönüştürüyor. Trafikteki ayrıcalık konusunda en çok tartışılan konu ise ceza puanı uygulaması. Trafik ekipleri, alkollü olduğundan şüphelenilen milletvekili ve yargı mensubuna alkol muayenesi yapamıyor. Tespit tutanaklarıyla ceza puanı uygulaması da yapılamıyor.

Bölünmüş yollarda limit 110

Yeni Trafik Kanunu, hız limitlerini de düzenliyor. Bölünmüş yollardaki hız limitleri saatte 90 kilometreden 110 kilometreye çıkarılıyor. Otoyollardaki limitler ise 120 olarak devam edecek. Sürücüler hız limitlerini en fazla yüzde 10 oranında aşabilecekler. Hız limitlerine uymayan sürücüler, yüklü miktarda ceza ile karşı karşıya kalacak.

• quote:

1.3 premıo adam sadece 5 tane aynı cıns korna takmıs ve yanda basamak baska bır sey yok arabada hee bırde x-zenon far var arabada ama cok temızdı 2001 kartalla takas yaptık kartala 10 saydık

hayırlı olsun. kazasız günler dilerim. alınmış malın hesabı olmaz.
  • Bölünmüş yollarda limit 110

Yeni Trafik Kanunu, hız limitlerini de düzenliyor. Bölünmüş yollardaki hız limitleri saatte 90 kilometreden 110 kilometreye çıkarılıyor. Otoyollardaki limitler ise 120 olarak devam edecek. Sürücüler hız limitlerini en fazla yüzde 10 oranında aşabilecekler. Hız limitlerine uymayan sürücüler, yüklü miktarda ceza ile karşı karşıya kalacak.

normal yollarda ve şehiriçi limitlerde bi değişiklik var mı acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: geremy

quote:

Orjinalden alıntı: alinity

Arkadaşlar merhaba Rusyada olduğumdan dolayı fazla bir şeyler yazamıyorum ve nihayet 1 yıldır gelip gidiyorum Rusyaya sonunda bir doblo görebildim .Maxi modeliydi .Neden se doblo burada tutulmuyor yada yeni girdi piyasaya fiatın diğer modellerinden bayağı var ama doblo nerdeyse hiç yok.iyi forumlar

neler var orada hangi modeller tutuluyor.

Kardeş fiat ın albea modeli biraz yaygın bir kaçta italyan yapımı tipo gördüm.daha çok burada japon ve alman arabaları tutuluyor.
  • Doblo team üyeleri aracına müzik sistemi yaptıranlar fotolarını koyabilirlermi ?
    ben eski kolonlarımı değerlendirdim dün montajını yaptı arkadaşım kısmetse yazın daha komplike bir müzik sistemi düşünüyorum bagajdaki yerleşim için biraz yardıma ihtiyacım var
  • quote:

Orjinalden alıntı: GRANDE

Doblo team üyeleri aracına müzik sistemi yaptıranlar fotolarını koyabilirlermi ?
    ben eski kolonlarımı değerlendirdim dün montajını yaptı arkadaşım kısmetse yazın daha komplike bir müzik sistemi düşünüyorum bagajdaki yerleşim için biraz yardıma ihtiyacım var

standart sistemle idare ediyoruz.
  • bende idare ediyordum bir arkadaşım 2 ay önce dobloya geçti ve eski aracındaki müzik sistemini dobloya taktı biraz da ilaveler ile çok net çok kaliteli bir hal aldı araç,onunkinden sonra bana yeterli gelen sistem biraz iyileştirmeme gaz verdi şu anki hali iki kolon ile epey iyi bir hal aldı(fotoyu akşama eklerim) bakalım kısmetse yazın biraz daha iyileştirme yapmayı düşünüyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sye88

quote:

Orjinalden alıntı: droll

blue_death @ kardeş aracın hayırlı olsun...

Kartalı iyi vermişsin...

Lpg yoksa vermezler..Ama bence fiyat yinede iyi..2001 model arabayı daha da aşağı verecek hallin de yok zaten..Boş ver çıkar bir alıcı..Hatta ben büyükbabama bir soruym onda 92si var arabanın değişme zamanı geldi diyordu geçen gün..Belki bize yarar..Bu arada bence Doblo'nun değişim zamanı geldi ama neden?Çünkü 2 sene önce dışında değişiklik yaparken ön göğüste değişiklik yapmadı ilk haliyle duruyor..Ufak farklar dışında..Ama ben internette bir fotosunu görmüştüm yanılmıyorsam..Bence eski hali daha güzeldi..Tekrar bulabilirsem koyarım fotosunu..

Hocam aracım orjinal lpgli fabrika çıkışı yani:)

• Doblo'nun yerine çıkacak aracın kamufilajlı hali..Aradım ama normal halini tekrar bulamamdım..
     .DH FIAT DoBLo' TAKIMI!!
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GRANDE -- 19 Mayıs 2008; 15:46:19 >
  • Hayırlı olsun güle güle kullanın
  • quote:

Orjinalden alıntı: ottoman24

Hayırlı olsun güle güle kullanın

teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.