Şimdi Ara

.DH FIAT DoBLo' TAKIMI!! (194. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.924
Cevap
15
Favori
1.230.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ooo hocam bugün erkencisin maaşallah
    bu vermiş olduğunuz hız limitleri otomobiller içi gecerlidir arkadaşlar bizim araçlar malum kamyonet biz 90 nın üzerine çıkmayız bilgilerinize
    quote:

Orjinalden alıntı: kecevik

Bölünmüş yollarda limit 110

Yeni Trafik Kanunu, hız limitlerini de düzenliyor. Bölünmüş yollardaki hız limitleri saatte 90 kilometreden 110 kilometreye çıkarılıyor. Otoyollardaki limitler ise 120 olarak devam edecek. Sürücüler hız limitlerini en fazla yüzde 10 oranında aşabilecekler. Hız limitlerine uymayan sürücüler, yüklü miktarda ceza ile karşı karşıya kalacak.

normal yollarda ve şehiriçi limitlerde bi değişiklik var mı acaba?

• bu gecen seneden beri nette dolaşan resim yenilerinide bulursanız paylasımlarınızı bekleriz
    quote:

Orjinalden alıntı: Sye88

Doblo'nun yerine çıkacak aracın kamufilajlı hali..Aradım ama normal halini tekrar bulamamdım..
     .DH FIAT DoBLo' TAKIMI!!

• arkadaşım güle güle kullan
    kolonları öyle bağlamışsın ki kaçmasınlar diyemi

• http://www.youtube.com/watch?v=UWQB_2bvFn8&feature=related grande burayıda incele fikir olsun sana kardeş
  • quote:

Orjinalden alıntı: geremy

güle güle dinle.

teşekkür ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: 2008 doblo premıo

arkadaşım güle güle kullan
    kolonları öyle bağlamışsın ki kaçmasınlar diyemi

teşekkür ederim
    ya biraz ağır kabin sağa sola vurursa zarar vermesin diye bagaj ağı ile bağladım baktım üstü boş yangın tüpü trafik seti bilimum temizlik mağzemelerinide üstünde topladım temizde oldu

• Uzun bir süredir YENİ DH FİAT DOBLO' TAKIMI ' nı ıncelemekteyım.Eski aracım Fiat albea onu satılmasından sonra Doblo almaya karar verdik.Ve şuan bir tanıdıktan doblo alacaz...fakat 17,000 ytl ıstıyor... Sizcede fiyat nasıl daha sonra resimleri de ekliyecem foruma...

87,000 km'de
    2002 1.9 JTD sx
    yan korumalıklar , ust cıtalar
    tek surgulu kapı , celık jant ,
    camlar renkli , merkezı kılıt , alarm
    klima , elektrıklı cam , radyo kaset...vs vs...
  • evet bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olalım
    quote:

Orjinalden alıntı: herdem38

Uzun bir süredir YENİ DH FİAT DOBLO' TAKIMI ' nı ıncelemekteyım.Eski aracım Fiat albea onu satılmasından sonra Doblo almaya karar verdik.Ve şuan bir tanıdıktan doblo alacaz...fakat 17,000 ytl ıstıyor... Sizcede fiyat nasıl daha sonra resimleri de ekliyecem foruma...

87,000 km'de
    2002 1.9 JTD sx
  • herdem bence çok istemiş tanıdığın.. internete biraz araştırdım senin için en düşük olarak bunu buldumhttp://www.araba.com/1143445.html hangi şehirdesin bu istanbul..
  • Çok tesekkurler...
    Ben Şuan Kayseride bulunmaktayım...
  • takım iyi geceler
    bu arada nöbette olan arkadaşlara afiyet olsun
     .DH FIAT DoBLo' TAKIMI!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: 2008 doblo premıo

bu gecen seneden beri nette dolaşan resim yenilerinide bulursanız paylasımlarınızı bekleriz
    quote:

Orjinalden alıntı: Sye88

Doblo'nun yerine çıkacak aracın kamufilajlı hali..Aradım ama normal halini tekrar bulamamdım..
     .DH FIAT DoBLo' TAKIMI!!

Akadaşlar bu doblonun yerine çıkacak olan araç degil.Bilgiyi HAVNİTEKİN abimiz verdi bu araç doblonun yerine çıkacak olan araç olamaz doblonun yerine çıkacak olan aracın şuan resmi yok demişti. bilginiz olsun bu konu ile yeterli bilgiyi

http://forum.donanimhaber.com/m_21539222/tm.htm burdan alabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafasefa -- 12 Nisan 2008; 23:17:30 >

• quote:

Orjinalden alıntı: herdem38

Uzun bir süredir YENİ DH FİAT DOBLO' TAKIMI ' nı ıncelemekteyım.Eski aracım Fiat albea onu satılmasından sonra Doblo almaya karar verdik.Ve şuan bir tanıdıktan doblo alacaz...fakat 17,000 ytl ıstıyor... Sizcede fiyat nasıl daha sonra resimleri de ekliyecem foruma...

87,000 km'de
    2002 1.9 JTD sx

arkadaşım araba bana pahalı geldi 2002 model ne kadar jtd dede olsa o kadar yapmaz araba fullde degil sami 947 arkadaşımın buldugu arabayla kıyaslamanı yap farkı görürsün zaten 17.000 ytl ye daha güzel doblolar alabilirsin bir sorun olursa buradayız
  • herdem tavsiyem büyükşehirlerde almanız fiyatlar küçük şehirlere göre bayağı oynuyor ben ankaradayım yine bir tane buldum bu da ankara dahttp://www.araba.com/1141664.html
  • herdem bende 2002 1.9 jtd var O fiyatı veren olsa direk:)

Ramazan ayından önce filan bi pazara gitmişti 16.500 yazdım 15.750 filan verdiler hep bende vermedim. 16 veren vardı oda 2 ay satış vs vs almam dedi onada vermedik şimdi duruyor:)

Şuan iyiki satmamışız diyoruz.Doblomuzu seviyoruz:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: droll

blue_death @ kardeş aracın hayırlı olsun...

Kartalı iyi vermişsin...

Bende satıyorum bir tane kartal 2001 hd. 8500 den yukarı veren yok(:

8750 veren alır:)

kardesım benım o fıyata araba normalıydı aslında 50,000 de verdım arabayı ve full orjıneldı stepnısı fılan dahıl
  • Günaydın hayırlı pazarlar team
  • günaydın doblo takımı iyi pazarlar.
  • günaydın doblocular iyi pazarlar
  • 
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.