Şimdi Ara

** DH ELEKTRONİK KLUBÜ ** ..::Güncel::.. (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
307
Cevap
3
Favori
61.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: bilal01

aslında o tuttukları kagıt lsd olsa çok daha güzel olurmuş fikrimce basit dewreler yazısı ekranda yazabilir degil mi

Mesela Buna benzer bir insancık yapsak ve Ortayada DONANIMHABER ELEKTRONİK KLUBÜ yazsak .çok güzel olacak
    dur ben yapayım bakalım
  • Arkadaşlar böyle birşey yaptım

** DH ELEKTRONİK KLUBÜ ** ..::Güncel::..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Liu Kang

quote:

Orjinalden alıntı: strom
    Lui-Kang Hocam en iyisi bi klüp kuralım yav
    Baksana bir klubün ölüsü bile ne kadar adam çekiyor.Bi de aktif olsa neler yapılmaz.

Bide gerçekten üye olmak isteyen arkadaşlar sayfayı baştan sona okudular mı?Nasıl bir bklentideler acaba

Valla ben varım ama sadece destekçi olarak. Ben bize bir klüp kurması ve milleti organize etmesi için @hazar arkadaşımızı ikna edelim derim. Zaten kendine ait bir forumdan edindiği tecrübe sayesinde bu işin altından kalkabilir diye düşünüyorum

Hazar'la bir konuşim bakim.İkna olmaz gibi me geliyor ama bir deneyelim.

Bide benim klüblerde en sevdiğim şey teşekkür ve beni de aranıza alın mesajları.Bence konuyu kirletiyor.Bu tür mesajların klüp yöneticisine PM olarak iletilmesi taraftarıyım.

Neyse lafı fazla uzatmayak ta Hazar'ı bekleyek

• Herkese selam... Ben yeni elektrik- elektronik öğrencisiyim. Aranıza alırmsınz bilmem ama alırsanız çok sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: _KARDELEN_

Arkadaşlar böyle birşey yaptım

• quote:

Orjinalden alıntı: strom

quote:

Orjinalden alıntı: ata326

ben de üye olmak istiyorum sadece imzamıza ne koyacığımız söylerseniz
    birde 2 kulübe birden üye olabiliyormuyuz?

Diyecek bir söz yok

anlamadım dediğini tam olarak
  • Şimdi şöyle özetleyelim.
    Klübün kurucusu olan arkadaşın klube son giriş tarihi "25 Haziran 2007"
    En son "beni de üye yapın" mesajları dışında atılan mesaj
    "24 Haziran 2007"
    Şu an ayın kaçı :18 Şubat 2008,

Ayrıca şu sözler ne demek istediğimizi açıklıyor:

quote:

hocam bu klubün amacı ne???* 3 sayfada sadece 1 adet paylaşım mevcut. herhangibir amacınız yada forumda faaliyetiniz var mı??? ( klup olarak)

Benim sana demek istediğimi de şu söz çok güzel anlatıyor:

quote:

Bazı arkadaşların tek derdi imza süslemek zannımca. Çünkü bu bazı arkadaşlar ortada bir klüp olmadığının farkına varamayacak kadar ilgisiz. Bunun da tek bir açıklaması var, bu klüp işini gösteriş için kullanmak

Yani 6 ay önce faaliyeti durmuş(ki hiç başlamamış) buna rağmen 1 sayfa dolusu beni de aranıza alın mesajı gönderilmiş.
    Eğer bu mesajtan sonra da bu tür istekler gelirse artık kırıcı olmak gerekiyor.

Bu arada Kardelen hocamın yaptığı resim çok hoş olmuş.Yeni kurulacak olan klübümüze güzel bir resim olabilir.

• Deneyimlerim sonucu kulüp kurmanın güven özveri ve tecrübe istediğini keşfetmiş bulunuyorum. Ben şahsen kendi sitemin gidişatından memnun değilim ama zaman sıkıntısı nedeniyle müdahale etmiyorum. Ama siz genel olarak elektronik üzerine yapacağım diyorsunuz o zaman sizde herhangi bir sıkıntı olmaz.

Bu arada şunu açığa kavuşturmak lazım. Elektronik kulübü nedir? Yenir mi içilir mi? Kulübün amacı toplanmaksa zaten burada toplu bir halde duruyoruz, daha uğraşmak niye? Amaç nedir? Milleti niçin ben organize ediyorum? Ben bunları yaparken siz neyle meşgul olacaksınız? Bunların cevabını yazarsanız anlaşalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: speedman

quote:

beğendinmi kardeş?

• ARM9'u sahip olduğum cep bilgisayarında kullanıyorlar, gavur lafıyla biraz "overkill" olmayacak mı bir preampli için

Herneyse, anlatış tarzını ve fikrini genel olarak beğendim. Bana ulaş. Yapalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hazar -- 18 Şubat 2008; 22:50:46 >
  • süpersin agbey diyorum ya bunlar diplay olsa ne hoş gözükür demi bu arada beni bu kulübe almayın benim ew çok uzak şimdi çagırırsınız gelemem sonra beni atarsınız bende darılır içime kapanırım sonra hem içime atarım
    quote:

• Havalar ısınınca icraata başlama kararı aldık. Bu esnada sotada kalıp fikrimizi geliştirip geribildirimleri toplayacağız.
  • Sayın Abiler ben şöyle düşündüm mesela ADANALILAR ADANADA - İSTANBULLULAR İSTANBULDA - İZMİRLİLER İZMİRDE gibi yani kim nereli ise o ilde birleşip bir futbol turnuvası yapsak ve finale kalan takımada bir hediye alsak iyi olmazmı bence bu forum adına çok güzel olur birde medyayı çagırırız iyi hava atarız arkadaşlar bu benim önerim ve düşüncem sizin eleştirilere açıgım
  • Öncelikle Hazar kardeşimin ÖSS sınavına rağmen bu isteği kabul ettiğini belirtirim. Ben bunu bilmiyordum. Çok fazla gaza getirici yazmışım anlaşılan Ben isteğimi geri çekiyorum. Hazar'a da özverisi için çok teşekkür ederim.

Meseleyi heyecandan biraz arınıp ayrıntısıyla düşündüm. Bu klüp işi idealde düşündüğümün %1'i kadar bile gerçekleşmez. Çünkü millet işiyle gücüyle çok fazla meşgul. Malum Türkiye şartları. Benim de önümde zorlu kritik bir üniversite dönemi varken böyle ortaya cin ruhi gibi fırlamak da kendi açımdan tam bir sorumsuzluk.

Mesele uzayıp ilerde ikinci bir fiyaskoya dönüşmemesi için şimdiden bunları söylemek en iyisi. Bu fiyaskolar herkesin cesaretini biraz kırar. Klüp ile ilgili fikirlerimi iptal ettiğimden önceki ilgili mesajlarımı sileceğim. O mesajlarla bağıntılı mesajlara sahip arkadaşlara da aynısını yapmasını öneririm. Fikirlerimize katılan katılmayan herkese selam ve saygılarımla. İyi forumlar.

• quote:

Orjinalden alıntı: bilal01

süpersin agbey diyorum ya bunlar diplay olsa ne hoş gözükür demi bu arada beni bu kulübe almayın benim ew çok uzak şimdi çagırırsınız gelemem sonra beni atarsınız bende darılır içime kapanırım sonra hem içime atarım
    quote:

Ya memlekete gitmiştim photoshopda baktım hazır yüklü böyle birşey yapayım dedim
    Olmuş dimi?
    Olmuş olmuş

• oo süper olmuş ama şimdi sen onu .gif şeklidede yaparsın yazıyıda bir display yaparsın mavi arkaplandan beyaz yazı yazı yazarak tmm on numara
  • tutamadım kendimi bunu koymak istiyorum

• benide alı aranızaaa
  • boşu boşuna yazmayın buraya
    kurucusu yok
    dh adminleri silin bu topigi lütfen
  • quote:

Orjinalden alıntı: Meymet

boşu boşuna yazmayın buraya
    kurucusu yok
    dh adminleri silin bu topigi lütfen

Hocam boşa konuşuyon.Anlayan yok ki.
    Maksat muhabbet
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.