Şimdi Ara

## DH Doktorlar ve Tıp Fakültesi Öğrencileri Topluluğu ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.293
Cevap
117
Favori
90.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: samuray_jack

Dostlar bizim okulda blok sistemi var.Ben 1. sınıftayım ve 3 dönemimiz var bu yıl için.1er haftalık tatilimiz var ve oldukça kısa :).Sizlerde durumlar nasıl?

bizde 1-3. sınıflar komite sistemi var. ara tatil genelde 2hafta. sonrası stajlar alemi :D 4.sınıfta 5 staj var her staj 2 ay. 5.sınıfta yanlış bilmiyorsam 16staj var genelde bunlar 2-3 haftalık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: drzeke

quote:

Dostlar bizim okulda blok sistemi var.Ben 1. sınıftayım ve 3 dönemimiz var bu yıl için.1er haftalık tatilimiz var ve oldukça kısa :).Sizlerde durumlar nasıl?

bizde 1-3. sınıflar komite sistemi var. ara tatil genelde 2hafta. sonrası stajlar alemi :D 4.sınıfta 5 staj var her staj 2 ay. 5.sınıfta yanlış bilmiyorsam 16staj var genelde bunlar 2-3 haftalık :)

Stajlar ilk 3 seneye göre nasıl daha ağır mı peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoadRunner34

Beni de yazabilirsin ama daha hazırlıktayım :) marmara üniversitesi

Hocam özel mesaj attım. Hedefim olan üniversitenin, hedefim olan bölümündesiniz. Umarım yardımcı olursunuz bana.
  • quote:

quote:

quote:

kazanmak kolay okumak zor bence :) ilk 3 sene de stajlara göre daha kolay. Şöyle ki ilk 3 sene sınavlar belirli bi konu üzerine mesela solunum sistemi oluyor. bu konuyla ilgili pato fizyo histo vs vs görüyosun bi dersi anlamasan tam yapamasan diğerini kompanze edebiliyo ama stajlarda öyle değil. Mesela pediatri stajı 2 ay bizde 1000 sf civarı notu var hocaların 2 ay içinde tüm pediatriyi ne kadar kolay halletmek sen düşün :)

• quote:

Her sınıfın tatilleri farklı mı oluyor?

Şu anda tatilde misiniz? Tatil ne zaman bitecek? Başka ne zaman tatil var?

Bir anda çok sordum ama öğrenmem gerekiyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

kazanmak kolay okumak zor bence :) ilk 3 sene de stajlara göre daha kolay. Şöyle ki ilk 3 sene sınavlar belirli bi konu üzerine mesela solunum sistemi oluyor. bu konuyla ilgili pato fizyo histo vs vs görüyosun bi dersi anlamasan tam yapamasan diğerini kompanze edebiliyo ama stajlarda öyle değil. Mesela pediatri stajı 2 ay bizde 1000 sf civarı notu var hocaların 2 ay içinde tüm pediatriyi ne kadar kolay halletmek sen düşün :)

Anladım hocam saol bilgilendirdiğin için daha baya bi yol var kat etmemiz gereken o halde

• quote:

Orijinalden alıntı: emrEvo8

quote:

Her sınıfın tatilleri farklı mı oluyor?

Şu anda tatilde misiniz? Tatil ne zaman bitecek? Başka ne zaman tatil var?

Bir anda çok sordum ama öğrenmem gerekiyor.

Evet her sınıfın tatilleri farklı.Tatil biteli 3 hafta oldu bizim.Bir de martda var 1 hafta tatil.
  • yeni dönem başladı sayfamız da güncel kalsın :)
  • ekleyebilirsin hocam benide. selçuk üniversitesi meram tıp fakültesi(eski adıyla) mezunu.
  • Ciltli netter satan var mi??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni de eklerseniz sevinirim :)

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi, 1. sınıf.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mc_kelleci

ekleyebilirsin hocam benide. selçuk üniversitesi meram tıp fakültesi(eski adıyla) mezunu.

listeye ekledim hocam sizi de hoşgeldiniz :) imzayı kullanmak isterseniz ilk mesajda mevcut. Bu arada hangi dönem mezunusunuz hocam ? Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Night Train

Beni de eklerseniz sevinirim :)

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi, 1. sınıf.

listeye ekledim hocam sizi de hoşgeldiniz :) imzayı kullanmak isterseniz ilk mesajda mevcut. Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhan_668

Ciltli netter satan var mi??

hocam 4.sınıfım 5olmak üzereyim şimdiye kadar herhangi bi tıp kitabı almadım :D anatomiyi bilgisayarda sobotta'nın programı vardı ordan hallettim. Ayrıca netter ve sobotta'nın her sayfanın fotoğrafları da var bende.
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blue spirit -- 29 Eylül 2013; 23:16:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue spirit

beni de ekleyin omü 1. sınıf

listeye ekledim hocam sizi de hoşgeldiniz :) imzayı kullanmak isterseniz ilk mesajda mevcut. Saygılar
  • ekle hocam ege tıp 2. sınıf
  • yeni grup hayırlı olsun inşallah daha canlı olur KTÜ 2. sınıf ekleyebilirsiniz hocam
  • gazi ing dönem 2
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.