Şimdi Ara

DH Diş Hekimleri ve Diş Hekimliği Öğrencileri Topluluğu (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
508
Cevap
41
Favori
41.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eger mezunsan bi sene daha zor olur ama eger ilk senense kal mezuna bisey olmaz. Sonucta kesinlikle tipla dis ayni sey degil. Sonra sövüp durma , okulu birakip tekrar lys e donme. Yolun basindayken iyi karar ver ne istedigine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Johnson22 kullanıcısına yanıt
    Ilk yıl ama tekrar hazırlanmak istemiyorum
    Özelde diş yazıcam galiba belki ortalama ile tıpa geçişi denerim

• elifednah kullanıcısına yanıt
    Sen bilirsinde zor o isler soyleyeyim. Eger disci olamam ben diyorsan yazma valla pisman olursun. İlk sene puanin kirilir. Gider 2 senen.

• Beyler meraba.Bu sene sinava girdim siralamam 16800.Dis istiyorum.tercih donemine az kaldi fikirlerinizi almak istiyorum.Tutan yerler

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)
    ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)
    ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN)
    NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ (KONYA)
    GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ
    SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ (ISPARTA)
    KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)
    İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ (MALATYA)
    MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ (HATAY)
    ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)

Kriterlerim:
    -hocalar iyi olsun
    -dis hastanesi olsun(bundan pek emin degilim ne derece onemli oldugundan)
    -trakyali bir insanim.icki kari kiz hosuma gider.gittigim yerin tutucu olmamasi ve sosyal hayati olmasi lazim
    -universitenin sosyal tesislerinin vs olmasi lazim

Bunlar dogrultusunda bana hangisini hangi nedenlerden dolayi onerirsiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Johnson22

Sen bilirsinde zor o isler soyleyeyim. Eger disci olamam ben diyorsan yazma valla pisman olursun. İlk sene puanin kirilir. Gider 2 senen.

Tıpa geçiş nasıl zor
    Çok mu çalışmak gerekir
    Peki tıp için yurtdışına gitmek nasıl olur

• elifednah kullanıcısına yanıt
    Tipa gecis var mi yok mu varsa nasildir hic bilmiyorum ama bu gecis isleri oyle sandigin kadar puanimi yapayim geceyim degil. Bi kere sene kaybetmeden gecebilmen icin okulunla gidecegin okulun mufredati uyumlu olmali yoksa sinifta kalarak gecis yapiyorsun.

Eger maddi imkanin varsa git yurtdisinda pasalar gibi tip oku. Turkiyedeki ozel okullardan daha ucuz oralar bi arasttir derim.

• quote:

Tipa gecis var mi yok mu varsa nasildir hic bilmiyorum ama bu gecis isleri oyle sandigin kadar puanimi yapayim geceyim degil. Bi kere sene kaybetmeden gecebilmen icin okulunla gidecegin okulun mufredati uyumlu olmali yoksa sinifta kalarak gecis yapiyorsun.

Eger maddi imkanin varsa git yurtdisinda pasalar gibi tip oku. Turkiyedeki ozel okullardan daha ucuz oralar bi arasttir derim.

Macaristan da tıp eğitimi var ve Türkiye'den çok daha iyiymiş
    Yıllık maliyeti 70 bin gibi bi rakam oluyor
    Önemli olan para değil aileden ayrı kalmak

• 19 mayis universitesi dis hekimliginde okuyan var mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: elifednah

quote:

Macaristan da tıp eğitimi var ve Türkiye'den çok daha iyiymiş
    Yıllık maliyeti 70 bin gibi bi rakam oluyor
    Önemli olan para değil aileden ayrı kalmak

70 bin çokmuş ben daha az diye duymuştum...

Aileden uzak kalcam diye düşünüyorsan uniye gitme otur evinde kardeş

• Konya ve erzurumu listeden cikar. Hayatin kararir bar pavyon seviyorsan. İkiside tutucu yer.

Aydin senin icin en iyisi gibi duruyor. Malatya isparta ktü leride sora yaz. Sen orda okuyanlara bi sor face den falan.

Bide yeni acilmis yerleri yazmamaya calis hatay falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnson22 -- 13 Temmuz 2015; 14:52:03 >
  • samsun 'y' d'yorlar oraya g'd'cem sanirim
  • Sana bi tavsiye vereyim. Hangi sehir daha iyiyse ona git. Ben okula onem verdim 60 senelik koklu bi uni egitimi iyi prof kayniyor diye yazdim erzurum ataturku. Keske puanim biraz daha iyi olsaydida batiyi yazabilseydim. Egitim asagi yukari heryerde ayni. Hepsinden mezun olunca disci olucaksin. Bize prof giriyoda noluyo , dus taki basari belli. Ogrenciler mutlu mu burda hayir. Sehir tutucu kapali insanlar eglenceden ozgurlukten uzak. Samsunda iyidir ama bi aydin etmez kesinlikle. Senin yerinde olsam kosarak giderdim aydina.

Sehir herseydir. 5 senenin nasi gecegini belirler.

• ya tamam sehir onemli zaten sirf bu yuzden kac gundur arastirma yapiyorum.ama aydin merkez o kadar guzel degil.kus adasi tarafina olsa tamam da tam terste kaliyor.aydin merkezde ne var ki, hicbirsey.ufacik yer.smsun daha sekil duruyor.
  • Samsunu cok bilmiyorum ama trabzonda bile hic bisey yoksa samsunda olacagini zannetmem. Yani buyuk zannediyosun bi geliyosun hic bisey yok. Ben olsam aydin yazardim (insani yeter)

Gitme imkanin varsa git bi gor samsunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnson22 -- 13 Temmuz 2015; 18:24:00 >
  • Neresi geldi??

• Hocam beni de al okan üni. Diş Hekimliği %75 burslu 1.sınıf

• SAMSUUUN :D
  • Arkadaşlar mezun olduk sonunda, sizinle de paylaşayım istedim. Uzun ve zorlu bir yoldu ama artık bitti. Darısı diğer okuyan arkadaşların başına inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: armutyus

Arkadaşlar mezun olduk sonunda, sizinle de paylaşayım istedim. Uzun ve zorlu bir yoldu ama artık bitti. Darısı diğer okuyan arkadaşların başına inşallah.

Hayırlı olsun hocam inş. Emeklerinizin karşılığını alırsınız

• Sağ olasın, başlayacağız inşallah yakında çalışmaya bakalım nasıl olacak
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.