Şimdi Ara

Dh'den charımı calan arkadaş bi bakarmısın buraya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • elimdeki tek charım oydu sana güvenip şifre id gizli osru verdik sende bize yanlış id pw gizli soru verdin ben şerefszi değilim hırsız değilim dedin

en sonda baba birini arayacak dedin engelledin çektin gitti helal sana call_of_bloody

tebrikler şifremide değişmişsin bu foruma bunu içinmi geldin

msn'İ :ciko_return@hotmail.com beni engelledi heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThELaDyPrİeSt -- 2 Eylül 2006; 11:18:33 >

• Sende vermişsi..babana bile güvenmicen kardeş... gitmiş veletin tekine wermişindir ne dicek tmm soyma kasarım felan... böle şerefsiz dolu işte
  • no luyo
  • valla bende bu forumdan bi arkadaşla değişecektim ama çocuk ortadan kayboldu
  • ŞİMDİ MSN AÇMASINI BEKLİYORUM BELKİDE GERÇEKTİR BABASI TLFNLA KONUÇUYODUR
  • quote:

Orjinalden alıntı: ThELaDyPrİeSt

ŞİMDİ MSN AÇMASINI BEKLİYORUM BELKİDE GERÇEKTİR BABASI TLFNLA KONUÇUYODUR

Abicim reel den tanımadiğin huyunu suyunu bilmediğiniz adama ne diye verirsiniz su Id ve pass larinizi bi türlü anlamam

Hos reelden arkadas olsa bile vermiceksin bu oyun insani o kadar insanlıktan cıkarabiliyor ki

BİR DAHA SÖYLÜYORUM CANİNİNZ YANMASİN AYLARCA KASTİĞİNİZ CHARİNİZ 2 DK DA GİTMESİN

### CHARİNİZİ KİMSEYE EMANET ETMEYİN###

• of ya off arkadaşlar delircem ya nedir bu char hacklenmesinden çektiğim kasıyorum gidiyo kasıyorum gidiyo
  • Arkadas kimseye wermicen çalarlar
  • kimseye güvwenmicen arkadaşş
  • sağlık olsun buda gitti kala kaldım öle aferim yapan velete ya annesi kendisine sövdürsün diye büyütmüş demekki
  • verilcek insan var verlmicek insan var
    bu forumdan çoğu şifremi bilen 3-4 arkadaş var burda tanıştığım.Reelden olan arkadaşlarımdan bile daha çok güveniyorum diyeyim
  • Hacklemişse haketmişsin. Ne diyelim yani
  • gozunle gormedın kimseye guvenme arkadas
  • kardeş ben seni engellemedim.. sen beni engelledin sana diezde 62 char verdim girdigimde soyuk tu sen bana dedinki id yi şfreyi unuttum başka char ver dedin diezdeki 62 lik adamim gitti +5 shellerle birlikte sen çaldin olnu
  • birde mail adresi vermişsin o benim arkadaşin mail adresi o nerden cikti?
  • muhtemelen senn arkadaşım dediin adam Dhdeki arkadaşı dolandırmış o mail ona aitse charı o soymuş demektir.we bu olayı düzeltmek sana düşüo call_of_bloody
  • ben warriorumu fıorumdan bir arkadaşa verdim ve şimdi o oynuyor...Güvenim sonsuz ilk tanıştığmız gün verdim al gir dedim...oda şimdi oynuyor
  • verdiğim mail ile şuan msndeyim ya diesde charını filan almadım girdim id ve pw ile baktım cypherda char yok çıktım bi yerede yazmadım id pw'nü şuan msnde konuşuyoruz kimse uzatmasın hatalı yopic açmışım bir an hacklendim sandım
  • bana msn i ekleyip küfür edenler görüceksiniz siz biz arkadaşla anlaştik siz msn den küfür ediorsnuz yiyosa burdan edin hadi.. etbur_3@hotmail.com bu kişi sizde ekliyse hacklenirse hiç şaşirmayin.. bana ne biçim küfür edior agzımı bozmim
  • tmm arkadaşlar teşekür ediyorum sorun kalmamıştır ortada
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.