Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (559. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46.812
Cevap
291
Favori
1.525.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FieSTaA

quote:

Orijinalden alıntı: T-Dog

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Amroth.

quote:

http://www.bayvitamin.com/AMIX-Anabolic-Monster-Beef-Protein-Tozu-2200-gr,PR-769.html

bunu kullanan var mı ? Deli dehşet değerleri var BCAA ile desteklemek yeterli. 70 servis çıkıyor hem de bu sefer bunu alacağım sanırsam.

Takip ediyorum bende bu ürünü, elimdeki wheyler bitince denemek istiyorum. et proteini sonuçda, whey e göre daha iyi sonuçlar verebilir.

Bu ay ki alacağım ürün :) benimde takip ettiğim bir ürün. Yalnız Aminoasit BCAA vb. değerleri düşük kullanıma göre 1(günde 1 kez) ila 2(günde 2 kez) aylık kullanım sunmaktadır. yalnız bunun yanında gaspari multivitamin derken mayıs gibi yine kür yaparım yada bu sefer normal ürünlerde kullanabilirim, hydroxycut/animal cuts yada lipo6

tam dersi amino değerleri BCAA hariç gayet iyi ve yüksek.
    Üstelik 2.5 gr creatin monohydrate var bir servisinde :) bu da güzel güç verir.

BCAA ve multivitamin ile desteklerseniz ek ürüne ihtiyacınız kalmaz. Günde 1 servis yeterli bence antrenman hemen sonrası. Onun dışında doğal protein tüketmeyi tercih ediyorum.

Kredi kartımın gelmesini bekliyorum bunu alacağım %90 bu sefer.

Anavite ve bcaa6000 ile kombin ederim.

1.5 ay kadar sonra da bsn no explode yada superpump tarzı bir pump desteği eklerim diye düşünüyorum.

Şimdiye kadar bana güç verebilen bir ürün daha bulunamadı ancak testesteron o da doğal yollardan. 220 mi 230 lira günde 1 kez monster beef + günde 3 kapsül gaspari anavite ile 2 ay gidiyor. Aynı kombineyi zaten en başında söylemiştim aklımda hala aynı kombine var , kapıda taksit olaydı besinmarkette eas 100 mü 110 lira mı ne 2.27 kg.

zaten 3ten fazlası anavite için fazla. Çok çok prof değilsen kaliteli idrar dışında katkısı olmaz 3 tabletten fazlasının. Taksitsiz alacağım ben o fiyata oradan alırım o zaman

3 tableti 1 porsiyon etmiyor muydu ? yanlış hatırlıyor da olabilirim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yonto123

Beyler resimdeki benim bacağım nasıl şu üst tarafı nasıl parçalayabilirim
    http://c1303.hizliresim.com/17/1/km843.jpg

Leg extension ve Squat (hack squat daha hoşuma gidiyor riski squata nazaran yok denilecek kadar az)yapıyorsun varsayıyorum, çok tekrar yapmayı dene.
  • @t-dog

evet ediyor ama üzeride günde 2 porsiyon kullanın yazıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yonto123

Beyler resimdeki benim bacağım nasıl şu üst tarafı nasıl parçalayabilirim
    http://c1303.hizliresim.com/17/1/km843.jpg

Bence hareketle falan alakası yok, yağ ve suyu atıp kuruduğunda oranın ne kadar parçalı olduğunu görürsün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fütursuz01

quote:

Orijinalden alıntı: thebykara

Abiler biraz alakasız olacak ama :(

ben 13 yaşındayım 150 boyum 30 da kilom var. Boyum ço sıkıntı değilde çok zayıfım zten arkadşlar arasında lakabım cılız :) bu durumu hiç sevmiyorum ve kilo almak için ne gerekiyorsa yapacağım iiştahı olmayan biriyim ama bi yedimide 1 ekmeği geçerim.zorlar yine yerim. abiler siz vucut yaparken zayıfsanız kilo almıssnızdır.lütfen bana yardım edin bügün 1 yumurta 2 bardak süt ve 2 kaşık balı karıştırıp içtim düzenli içmeyi düşünüyorum. bana öğle akşam sabah besin tavsiye edermisisiniz :(

17-18 yaşımda bodye başlayacağım.şuan hiç durmadan 25 şınav çekebiliyorum günlük 2 set 50 şınav çekmişliğim oluyor. Bi kere 100e vurmuştım 20x5 ile şuan göğüsümde kas var avuç içimi dolduryor :D ( bu paragraf alakasız oldu ama belirtmek istedim )

LÜTFEN BANA YARDIM EDİN ZAYIFLIKTAN KURTULMAK İSTİYORUM :(

yüzme için yaşın geçmiş bence basketbola başlayabilirsin ama spor ilgi meselesidir sevmem basket dersen yapmayabilirsin.

yağ şeker ve tuzdan uzak dur. ekmeği abartma kilo alacam diye. kilo aldırır ama kaliteli senin isteyeceğin 25 inden sonra fit kalmanı sağlayacak değil tam tersi etki eder.

makarna et tavuk ye bol bol. sütü içmeyi yoğurdu yemeyi sakın ihmal etme. bunlar yine yağlı olmasın. Türklerde daha gençsin ye mantığı vardır ama tamamen yanlış bu.

yaşın itibarı ile okul-dershane-sosyal ortam falan eve fazla girmiyor tüm gün ayakta olabilirsin. ki bu durum dolaşımın bacaklarında yoğunlaşmasına sebep olur daha yaşın gençken çok ideal bacak kaslarına sahip ol. dışarıda koşu yeterli olacaktır bunun için şimdilik. ekstra olarak ağırlıksız squat yap, ip atla.

*son olarak 13 sene spor yaptım yüzme artı basketbol. kardeşimde senin gibi idi ne yaptıysak kilo aldıramadık 15 yaşında doktor vücudunda kurt olduğunu besinlere ortak olduğunu ondan kardeşimin gelişmediğini söyledi tedavi bitti şuan herkesin imreneceği bir vucudu var. yaşı 19.

kolay gelsin kardeşim.

teşekkürler ben aslında yüzmeye gitmek istiyorum neden olmaz
  • quote:

@t-dog

evet ediyor ama üzeride günde 2 porsiyon kullanın yazıyor :)

6 porsiyon fazla ya :D kahvaltı öğlen akşam desen 1 porsiyonu tamamladın aralarda da leblebi gibi attıracaklar :D
  • Alt yapıyı 5-6 ay salonda yaptım şimdi evde halter dumbellar falan var evde devam etmeyi düşünüyorum.Bench sehpası ve barfiks demiri ayarladım mı tamamdır
  • Protein tozunu hepsiburada.com dan almak isteyen olursa haber etsin :) benimkilerle sipariş vereyim. İndirim yaparım :)
  • quote:

quote:

quote:

ben 13 yaşındayım 150 boyum 30 da kilom var. Boyum ço sıkıntı değilde çok zayıfım zten arkadşlar arasında lakabım cılız :) bu durumu hiç sevmiyorum ve kilo almak için ne gerekiyorsa yapacağım iiştahı olmayan biriyim ama bi yedimide 1 ekmeği geçerim.zorlar yine yerim. abiler siz vucut yaparken zayıfsanız kilo almıssnızdır.lütfen bana yardım edin bügün 1 yumurta 2 bardak süt ve 2 kaşık balı karıştırıp içtim düzenli içmeyi düşünüyorum. bana öğle akşam sabah besin tavsiye edermisisiniz :(

17-18 yaşımda bodye başlayacağım.şuan hiç durmadan 25 şınav çekebiliyorum günlük 2 set 50 şınav çekmişliğim oluyor. Bi kere 100e vurmuştım 20x5 ile şuan göğüsümde kas var avuç içimi dolduryor :D ( bu paragraf alakasız oldu ama belirtmek istedim )

yüzme için yaşın geçmiş bence basketbola başlayabilirsin ama spor ilgi meselesidir sevmem basket dersen yapmayabilirsin.

yağ şeker ve tuzdan uzak dur. ekmeği abartma kilo alacam diye. kilo aldırır ama kaliteli senin isteyeceğin 25 inden sonra fit kalmanı sağlayacak değil tam tersi etki eder.

makarna et tavuk ye bol bol. sütü içmeyi yoğurdu yemeyi sakın ihmal etme. bunlar yine yağlı olmasın. Türklerde daha gençsin ye mantığı vardır ama tamamen yanlış bu.

yaşın itibarı ile okul-dershane-sosyal ortam falan eve fazla girmiyor tüm gün ayakta olabilirsin. ki bu durum dolaşımın bacaklarında yoğunlaşmasına sebep olur daha yaşın gençken çok ideal bacak kaslarına sahip ol. dışarıda koşu yeterli olacaktır bunun için şimdilik. ekstra olarak ağırlıksız squat yap, ip atla.

*son olarak 13 sene spor yaptım yüzme artı basketbol. kardeşimde senin gibi idi ne yaptıysak kilo aldıramadık 15 yaşında doktor vücudunda kurt olduğunu besinlere ortak olduğunu ondan kardeşimin gelişmediğini söyledi tedavi bitti şuan herkesin imreneceği bir vucudu var. yaşı 19.

kolay gelsin kardeşim.

Aklında Yüzme sporu varsa direkt ona yönel çünkü Body ve Yüzme zıt sporlardır. 2 sini 1 yapmaya çalışma sakın. Biri parçalı kas isterken öteki uzun kas ister.(Sonuçta profesyonel olarak yapmayacaksan yani bu işten para kazanıp milli olmayacaksan geçmiş sayılmaz, basketbol da olabilir zaten yazdım yüzme , basketbol ve voleybol) Hee ne olur aradan yıllar geçer ya devam edemezsin yada yüzme sporunu bırakırsın o zaman body e geçiş yaparsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T-Dog -- 1 Mart 2013; 16:41:34 >
  • quote:

quote:

quote:

Şimdiye kadar bana güç verebilen bir ürün daha bulunamadı ancak testesteron o da doğal yollardan. 220 mi 230 lira günde 1 kez monster beef + günde 3 kapsül gaspari anavite ile 2 ay gidiyor. Aynı kombineyi zaten en başında söylemiştim aklımda hala aynı kombine var , kapıda taksit olaydı besinmarkette eas 100 mü 110 lira mı ne 2.27 kg.

gaspari anavite mi solgar vm 75 mi? şuan vm 75 kullanıyorum 10 tane falan kaldı. bitince anative alsam mı

ve gaspari anavite bulamadım hiç bir yerde, nerden alabiliriz?

Besinmarkette 80 civarı(yeni yerinde şahsen yeni yerlerine geçeli 2-3 yıl olmuş göztepe minibüs yolunda hastanenin orada) , bayvitamin de(gideceğim netten baktım feneryolunda cadde üzerinden gidilecek , feneryolu tren istasyonundan aşağısına inilir kadıköy istikametinde yürünülür), GNC mağazaları (110 lira yüzde 20 mi 25 mi indirim var ama o hali ile 90 lira)

Kısaca en ucuz şu an bayvitamin.com da

Sorun orda işte, elden alamıyorum. netten almam lazım ama yok. neyse solgar a devam en iyisi. anative iyi olacaktı aslında creatin de varmış içinde ama neyse.

ve tadı ve kokusu inanılmaz kötü demişler, kesin içemem ben onu zaten :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

gaspari anavite mi solgar vm 75 mi? şuan vm 75 kullanıyorum 10 tane falan kaldı. bitince anative alsam mı

ve gaspari anavite bulamadım hiç bir yerde, nerden alabiliriz?

Besinmarkette 80 civarı(yeni yerinde şahsen yeni yerlerine geçeli 2-3 yıl olmuş göztepe minibüs yolunda hastanenin orada) , bayvitamin de(gideceğim netten baktım feneryolunda cadde üzerinden gidilecek , feneryolu tren istasyonundan aşağısına inilir kadıköy istikametinde yürünülür), GNC mağazaları (110 lira yüzde 20 mi 25 mi indirim var ama o hali ile 90 lira)

Kısaca en ucuz şu an bayvitamin.com da

Sorun orda işte, elden alamıyorum. netten almam lazım ama yok. neyse solgar a devam en iyisi. anative iyi olacaktı aslında creatin de varmış içinde ama neyse.

ve tadı ve kokusu inanılmaz kötü demişler, kesin içemem ben onu zaten :)

Hocam şurda var ama 110 TL
  • quote:

quote:

quote:

kolay gelsin kardeşim.

amatör olarak yapacaksan tabi ki yapabilirsin. iyi de olur ama ben prof. olarak kendini geliştirmek istersin belki diye söyledim. sadece spor olarak yapacaksan 25 yaşındada olsan yüzmek iyidir.
  • arkadaşlar dolgun six packleri oldugunu düşünen arkadaş kaç kilo yazarlarsa sevinirim.
    ektomorf vucut tipindeki arkadaşların sahip oldugu karın kasından bahsetmiyorum kesinlikle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: depresif_adam

arkadaşlar dolgun six packleri oldugunu düşünen arkadaş kaç kilo yazarlarsa sevinirim.
    ektomorf vucut tipindeki arkadaşların sahip oldugu karın kasından bahsetmiyorum kesinlikle.

http://www.lazarangelov.com/biography.html

Hacmi geçtim, genetik olarak milyonda bir çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Executor06

quote:

arkadaşlar dolgun six packleri oldugunu düşünen arkadaş kaç kilo yazarlarsa sevinirim.

kilo boyu geçmiş;
    aslında görmek istedigim de buydu..

75'den 72 yaptım keşke 78 mi yapsaydım tüh
  • quote:

kilo boyu geçmiş;

Kilo seni aldatmasın, yağ oranı %3-5 falan o kiloda. Ya da site güncel değil.

93 kg bulk diye face de paylaştığı ss bu. Adamın bulk halinde bile six pack orada

• quote:

quote:

kilo boyu geçmiş;

Kilo seni aldatmasın, yağ oranı %3-5 falan o kiloda. Ya da site güncel değil.

93 kg bulk diye face de paylaştığı ss bu. Adamın bulk halinde bile six pack orada

tabii ki önemli olan yag oranı :)
    Fakat dikkat edersen 70 ve altı kiloda kimse göremedim dogru dürüst.
    tabii boyu 1.60 degilse
  • quote:

quote:

Bugüne kadar gördüğüm en estetik vücut o nasıl simetrik göğüs kasıdır öyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan* -- 1 Mart 2013; 20:08:23 >
  • quote:

tabii ki önemli olan yag oranı :)
    Fakat dikkat edersen 70 ve altı kiloda kimse göremedim dogru dürüst.
    tabii boyu 1.60 degilse

1 kilo kas yarım kilo yağdan az yer kapladığı için kas olarak kilon artsa da hacim kolay artmaz. 70 kiloda hacimli olmak için dediğin gibi bir boya sahip olmak lazım heralde
  • Motive mi olsam demotive mi olsam bilemedim bu nedir böyle

Ayrıca ektomorfun karın kasında ne varmış ki?
  • 
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.