Şimdi Ara

### DH Body Builders ###

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
46.350
Cevap
304
Favori
1.460.123
Tıklama
Giriş
    775 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yigitcan19901

salonlar 1 haziranda açılmayacak.ağustos ortası ya da eylül başına kadar da kolay kolay açılmasını beklemeyin.

bir deli bir kuyuya bir taş atmış, 40 akıllı çıkaramamış.

sahte o belge. o belgeye göre restaurantlarla kafeler de 11 mayısta açılıyordu. dışarıda açık restaurant veya kafe gören var mı ?

zaten spor salonları içişleri bakanlığı genelgesi ile kapatıldı. açılacağına dair yeni bir genelde olmadan açılmasının imkanı yok yani.
    Reis dün açıkladı açılıyor
    Ama maske ile nasıl olucak
    Kaç dakka olucak kaç kişi olucak muamma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    170 Mesaj

spor salonları kesin mi ? spor salonu geçmedi konuşma içerisinde benim bildiğim. genelgeyi bekliyorum ben bakmak için bakalım.

açılırsa da maske ile spor yapılmaz. ciğerlere zarar verir maske ile ağır spor yapmak.jogging yürüyüş falan yaparsın anca maske ile.

ellerin vücudun virüsle temas etmesi sorun değil.+ virüs terden de bulaşmıyor. elini ağzına gözüne burnuna götürmediğin sürece temas bakımından sorun yok ama havlu da kullanıp yüzüne gözüne sürmemen lazım tabi bu durumda.

ellerini veya havlu vesaireyi yüzüne götürmediğin sürece sorun yok. ama maske ile spor yapılmaz. maske ile spor yapılmayacagı icin illa burnu açıkta olacak şekilde spor yapanlar olacak ve bu virüs yakın mesafede nefes alıp verme ile dahi yayılabiliyor bildiğim kadarı ile. ve kapalı alanlarda havada ne kadar asılı kaldığı hala %100 net değil. dolayısıyla asemptomatik bir kişi burnu açıkta 1 saat spor yapsa sadece nefes vererek yaydığı virüs miktarı başkasını hasta edebilecek miktarda olabilir. tabi diğeri de maske ile spor yapamayacağı için burnunu acıp bu virüsleri soluyacak.

dolayısıyla maske ile spor yapılmaz, maske ile yapılamayacagı icin de millet yalandan maske takarak spor yapacağından o ortamda bulunmak pek mantıklı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigitcan19901 -- 29 Mayıs 2020; 11:40:48 >
    |
    |
    killforyou1981 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    200 Mesaj

yok hocam fiyatlar hala uçuk eve bir tane üçgen kablo makinelerinden bir tane de ayarlanabilir sehpa alıcam sanırım o da her işimi çözer gibi
    |
    |
    kırılanhayaller kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

fiyatlar çok pahalı decathlonun bazı mağazaları bazı haftalar açılıyor oradan alabilirsin ara ara internet satış stoğuna da giriyor ben onlardan aldım hem ucuz hem de iş görüyor boşa 150-200 lira verme bir tane lastiğe
    |
    |
    dsgtan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

https://www.aa.com.tr/tr/turkiye/cumhurbaskani-erdogan-sehirlerarasi-seyahat-sinirlamasi-1-hazirandan-itibaren-tamamiyla-kaldirilmistir/1856552#

Video 'nun 21.57 dk sında söylüyor
    Burda fitness fan bahsetmiyor dersen yapacak bir şey yok

|
    |
    yigitcan19901 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    170 Mesaj

evet ben özet olarak dinlemiştim. acılıyorlarmış ama üstte dediğim gibi riskli durum şu ortamda kapalı alanda spor yapmak. yok ben maske ile yaparım diyen de buyursun yapsın ne kadar yapabiliyorsa.
    |
    |
    killforyou1981 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evde çok antraman malzemem olmasa bile düzenli bir şekilde sürekli aksatmadan çalıştığım için belirli bir seviye de formumu korudum.

https://www.supplementler.com/urun/big-joy-100-pure-l-arginine-powder-120-gr-6983/?login=1

https://www.hepsiburada.com/hardline-arginin-arg1250-120-tablet-p-SPORHRD08?magaza=Fit%20Market

linkteki ürünlerden birini almayı düşünüyorum. Daha önce bu tarz suplement vb. ürün kullanmadığım için size danışmak istedim. İnternet üzerinden araştırsam da yine de sizin fikirleriniz almak istiyorum.

Kullananlar varsa yorumları nelerdir? Antreman öncesi mi yoksa sonrası mı kullanılmalı?, Hangisini almalı?, Herhangi bir sağlık problemim yok yine de doktor'a danışmalı mıyım? gibi sorularım var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yekepe -- 31 Mayıs 2020; 16:2:46 >
    |
    |

• Yarbay
    2010 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yigitcan19901

evet ben özet olarak dinlemiştim. acılıyorlarmış ama üstte dediğim gibi riskli durum şu ortamda kapalı alanda spor yapmak. yok ben maske ile yaparım diyen de buyursun yapsın ne kadar yapabiliyorsa.
    MacFit ler müşterilerine mail sms vb atıyor 8 haziranda açıldıklarına dair
    AVM içerisinde açık alanda nasıl spor/antrenman yaptıracaklar ki ?
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1844 Mesaj
    Macfit ler 8 inde açılıyor. Uyeligimi iptal etmek için başvurdum. Sonuçta ne kadar steril yapacağız az kişi olacak deselerde evde yaşlı var onu riske atamam.

Üyeliği iptal edeceklermiş bakalım haber bekliyorum

Bu arada girişte maske olacak ama spor yaparken tek başınıza olacağınız için maske çıkarilabilirsiniz dediler 10m2 de bir kişi olacakmış galiba

Macfit batar bence ya da üyelikleri 300 lira falan yaparlar aylık

|
    |
canlı radyo dinle
emek server
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,371
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.