Şimdi Ara

### DH Body Builders ###

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
46.350
Cevap
304
Favori
1.460.123
Tıklama
Giriş
    168 Mesaj

bende malum evde olmamızdan dolayı deneyemiyorum.

Baya yerli/ yabancı video izledim, olay vücuda momentum kazandırmak.

İnşallah Corona bittikten sonra teorik bilgiyi, pratiğe dökeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Since _1995 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yaparsın umarım sadece saf güçten ziyade vücuda işlevsellik vermek de gerekiyor hocam

|
    |
    Bernoulli Denklemi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İçimde öyle pis istek var ki programımı yazdım supplementlerimi belirledim. Güzel bir geri dönüş olacak korona sürecinden sonra.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    991 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Je m.appelle

Peki şuan nasılım hocam bana zargana diyorlar. yaş 24 kilo 66-68 arası gidip gelir boy 180, 3 yıl önce kartal hasan doğana gittim orası iyiydi 4 ay falan gittim sonra yol gözümde büyüdü sitenin dandik salonuna gidip pectoral ve kürek çalışıyorum 2 yıldır onu da düzensiz yaptım. fotoyu da geçen sene çekmiştim ama aynı sayılırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi We Built This City -- 22 Nisan 2020; 17:1:37 >
    |
    |
    Bahsedilenler: We Built This City kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör AnadoluEfes , Bernoulli Denklemi

143 kg 5 tekrar bench press. Vücut ağırlığı 93 kg. 5. Tekrarda uzun pause var

https://www.youtube.com/watch?v=wroQ5n8cqTs&feature=youtu.be

|
    |
    iftarda proteini basayım spora gideyim sonra gelince yemek yerim diyorum. siz nasıl yapacaksınız?

Barfiks şınav devam

|
    |
    They Killed Kenny kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Spor salonları kapalı 1 aydır uzun zamanda açılmaz o zaman kadar ben gt göbek bıraktım takılıyorum öyle

|
    |
    They Killed Kenny kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ryzen 7 1800X | ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO | ASUS ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti OC Edition | GSKILL Trident Z RGB Led 16GB (2x8) DDR4 3200MHz CL14 | Samsung 970 Evo Plus 500gb M.2 | KINGSTON 240gb Hyperx Savage SSD | WD Caviar Black 1 TB/7200 |
    NZXT Kraken x62 | PHANTEKS Eclipse P400S Tempered Glass | BenQ XL2430T 24" 144Hz | LOGITECH G502 | STEELSERIES Rival600| Logitech G810 Orion Spectrum | Monster Abra A5 V15.2.2 |
  • Teğmen
    168 Mesaj

Bu adam calisthenics sevgisi oluşturdu bende

Bir de bizim belediyeler tahtaravelli yerine barfiks-dips barları koysalar keşke

• Yarbay
    2010 Mesaj
    https://www.youtube.com/watch?v=g6KhDoHJsWI

adamlar efsane all in one makina yapmış sanki
    |
    |

Kapı barfiksi satın almıştım bugün hiçbir vidalama ve benzeri yapmadan kapı arasına kurdum(sıkıştırdım). Şuan 70-75 kilo arasındayım şuana kadar hiçbir sorun olmadan kullanıyorum.

Şimdi de dips için paralel barlardan alacağım ama oda 300 TL sadece dips için değer mi yoksa. Yapılan diğer hareletler çok işlevsel gelmedi bana..
    |
    |

Orijinalden alıntı: Bernoulli Denklemi

Bu adam calisthenics sevgisi oluşturdu bende

Bir de bizim belediyeler tahtaravelli yerine barfiks-dips barları koysalar keşke
    calisthenics benimde çok ilgimi çekmeye başladı. Özellikle Max True'nun vücudu gördükten sonra. Sanırım salonda vücut geliştirme yaparken dumbell, ağırlık vb. kullanırken vücut ağırlığı ile çalışmayı çok ihmal ettik... Gerçi biraz vakit ayırıp düzenli gidince özellikle geçen yaz gerçekten iyi bir vücutla tatil yapmıştım, kaçamak bakışları yakalamak çok zevkli oluyor

Evde başlamayı düşünüyorum ben hafiften... Şöyle bşlangıç seviyesinden güzel bir program bulamadım ama

• Teğmen
    168 Mesaj

Her şeyden ziyade , aklında spor salonuna gitmeliyim düşüncesi yok. Nerede olursan ol , rahat bir şekilde sporunu yapabilme imkanin var.

Ben şimdi hazir dışarı çıkma durumumuz yok iken barfiks sayımı arttırmaya çalışıyorum,sonrasında muscle up yapabilmek hedefim

|
    |
    kırılanhayaller kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

https://www.youtube.com/watch?v=DewdKNHcv9Q&feature=youtu.be

|
    |
    Je m.appelle

gainer kullanan var mı

Var
    |
    |
    We Built This City kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ryzen 7 1800X | ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO | ASUS ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti OC Edition | GSKILL Trident Z RGB Led 16GB (2x8) DDR4 3200MHz CL14 | Samsung 970 Evo Plus 500gb M.2 | KINGSTON 240gb Hyperx Savage SSD | WD Caviar Black 1 TB/7200 |
    NZXT Kraken x62 | PHANTEKS Eclipse P400S Tempered Glass | BenQ XL2430T 24" 144Hz | LOGITECH G502 | STEELSERIES Rival600| Logitech G810 Orion Spectrum | Monster Abra A5 V15.2.2 |
  • Yüzbaşı
    991 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Je m.appelle

Hocam gainer kullansam kaç ayda kilo alırım göbekten alır mıyım protein tozu da kullanıcam karantina olayları geçtikten sonra spora başlayıphttps://mobile.donanimhaber.com/zargana-miyim-ss-li--143042226 2 ayda daha kilolu olur muyum, sizce kas olarak değil de yağ+kas olarak kilo alsam bile zayıf olduğum için sıkıntı olur mu?

|
    |
    AnadoluEfes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Gainer tek başına fazla kilo aldırmaz yemek + gainer size kilo aldırır spor yapmadan gainer alırsanız göbek yapar hocam mesela en iyi gainerlar'dan birisi optimum serious mass 1 serviste size 50gr protein sağlıyor spor salonunda hem güç artışı yaşatıyor hemde size 1250 kalori sağlıyor düzenli beslenme ve bununla hem güzel kilo alırsınız hemde çok faydasını görürsünüz

|
    |
    We Built This City kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    991 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Je m.appelle

Nutride alacaktım şeker yokmuş onda. O dediğin nasıl gainer yav protein tozuymuş bildiğin

2 ayda kilo alır mıyım? Bir de yağ+kas olarak kilo alsam yakışır mı bana?

Macfite yazılıcam karantina bitsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi We Built This City -- 4 Mayıs 2020; 14:45:32 >
    |
    |
    AnadoluEfes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
canlı radyo dinle
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.