Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (2316. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.810
Cevap
292
Favori
1.524.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23142315231623172318
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vücudunu görmeden yapını bilmeden birşey diyemem ben 1.90 80 kiloydum 80 kilo bile beni zayıf gosteriyordu spor gainer vs. derken 95 kiloya kadar çıktım herkes super oldun diyordu kilo kimine yakışıyor kimisine yakışmıyor hocam dediğim gibi gainer ve güzel bir beslenme ile kilo alırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 4 Mayıs 2020; 17:13:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şöyle bir dumbell rack yaptırmak istiyorum

bir kaç yere sordum çok uçuk fiyatlar var

istanbul anadolu yakasında bunu yapacak bildiğiniz bir yer var mı?

### DH Body Builders ###
  • Bu tonal ne zaman tr gelir sizce

Mukemmel bir alet tr de benzeri olsa gözümü kırpmadan 10 bin veririm

Yani ekransiz dahi olsa verilir. Ağırlık yok içindeki motor ters direnc veriyor. Son tekrarlarda gücünü algılayıp direnci düşürüyor. Ayrıca kablolarda buton var set esnasında ağırlıklarla oynayabiliyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakuk kullanıcısına yanıt
    Özelliklerine baktım yapay zeka vs. ama bana işlevsel gelmedi hocam cihazın kollarını ayarlamak vs. tuaf geldi bana beanch'e yatacaksın kollar yanına uzanıyor sen orda tutup kabloyu cekiyorsun hareketi doğru form'da yapabileceğini sanmıyorim tabi bu yorumu resimlere bakarak söylüyorum yakında bakıp inceleme şansımız olsa düşüncem değişe bilirdi

• AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    Benche barda takılıyor. Serbest agirligi aramam ben heralde sonuçta profesyoneller için değil daha çok evinde günlük yaşamda sporsuz kalmamak yapılmış gibi geliyor bana. İlerde bu tip portable spor aletleri kesinlikle yaygınlaşır. Spor salonuna gitmesi gelmesi bana külfet deliyor işten güçten çocuktan zaten vakit kalmıyor. 45 dk bununla çok güzel form tutulur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spor salonları sanırım uzun süre daha açılmayacak...

döküm dumbell setleri ucuzladı mı? takip eden var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoldaTr

Et pişirmek için dökme demir tava kullanan var mı? Çok lezzetli oluyormuş almayı düşünüyorum fakat kullanışlı mı yoksa zahmetli mi onu öğrenmek istiyorum sonuçta bizler her gün et pişirip yiyoruz.
    Hocam ne yaptınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bernoulli Denklemi -- 19 Mayıs 2020; 19:30:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bernoulli Denklemi

Hocam ne yaptınız?

Alıntıları Göster
    Haha çok iyi ya hangi yıl atmışım o mesajı? Tavaya gelince mesajı attığım sene aldım halada ilk günkü gibi kullanıyorum mükemmel lezzette oluyor diyebilirim. Mutfağı ızgara kokusu sarıyor yalnız :)
  • Arkadaşlar elinde bu ürün olup, satmak isteyen varsa satın almak istiyorum. Demir vidalı olanı da olur fark etmez.
    https://www.decathlon.com.tr/dambil-seti-20-kg-id_8491831.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilyaoblomov

Arkadaşlar elinde bu ürün olup, satmak isteyen varsa satın almak istiyorum. Demir vidalı olanı da olur fark etmez.
    https://www.decathlon.com.tr/dambil-seti-20-kg-id_8491831.html
    bunu arıyacağına çantaya ağırlık yapcak şeyler koy çalış zaten 20 kilo ne ki yav ne işine yarıcak, boşver çok düşük. vücut ağırlığın bile daha çok zorlar
  • Y2Jericho kullanıcısına yanıt
    Dostum yorum isteseydim başka şekilde yazardım. Yine de sağ ol yardımın için. Teşekkür ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Direnç lastiklerinden kullanan var mı? Varsa hangi marka öneriniz olur?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugün şehrimizdeki benim de üyesi olduğum spor salonu zincirlerinden biri tüm sosyal medya hesaplarından 1 Haziran tarihinde salonların açılacağını duyurdu. Ben aramaları yapmama rağmen resmi bir bilgiye ulaşamadım. Bu konuda fikri olan var mı?

• salonlar açıldıktan sonra gitmek mantıklı mı sizce ? Maske ve eldivenle spor yapmak çok zor olacaktır ve salon sahipleri şu kadar kişiden fazla alamayacağız vs deyip salonun ücretini artıracaklardır diye düşünüyorum. Ben küçük bir yerde oturuyorum, salonda çeşitlilik az makine vs olarak aletler yetersiz 2 tane sehpa var salonda kim nasıl çalışacak düşünü. Dambıl mı almalı ne tavsiye edersiniz.Veya sizler gidecek misiniz riskli değil mi düşünceleriniz neler
  • salonlar 1 haziranda açılmayacak.ağustos ortası ya da eylül başına kadar da kolay kolay açılmasını beklemeyin.

bir deli bir kuyuya bir taş atmış, 40 akıllı çıkaramamış.

sahte o belge. o belgeye göre restaurantlarla kafeler de 11 mayısta açılıyordu. dışarıda açık restaurant veya kafe gören var mı ?

zaten spor salonları içişleri bakanlığı genelgesi ile kapatıldı. açılacağına dair yeni bir genelde olmadan açılmasının imkanı yok yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigitcan19901 -- 22 Mayıs 2020; 11:52:0 >
  • https://www.instagram.com/tv/B_pee41BcXb/?igshid=1d9a06b1ag2nq

Bu adam 9 ay boyunca askerde elime ağırlığa sürmedim ama kas kütlemi korumak bir yana arttırdım diyor. 110 kiloluk adam. Tabi çok yüksek swt tekrar muscle up yapmış. Evde müsait yerim olsa ve tekniğim olsa bir gün sadece muscle UP yaparım salon olsa da olmasa da. Hem itiş gem çekiş aynı anda çalışıyor çok iyi hareket

• melatonin ihityacı olana yardımcı olabilirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cercan

melatonin ihityacı olana yardımcı olabilirim..
    MArka nedir?
  • Puritan’s pride. Amerika uretimi

• Arkadaşlar 3 ay peşin verip 1 ay gittik salona sonra salonlar kapandı, bizim para yandı mı yoksa 2 ay uzatmak zorundalar mı?
  • 
Sayfa: önceki 23142315231623172318
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.