Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (2315. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.809
Cevap
291
Favori
1.524.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23132314231523162317
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende malum evde olmamızdan dolayı deneyemiyorum.

Baya yerli/ yabancı video izledim, olay vücuda momentum kazandırmak.

İnşallah Corona bittikten sonra teorik bilgiyi, pratiğe dökeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bernoulli Denklemi kullanıcısına yanıt
    Yaparsın umarım sadece saf güçten ziyade vücuda işlevsellik vermek de gerekiyor hocam

• 5 kilo aldık biraz kütlede gitti. Bu süreç bizi bitirdi.

İçimde öyle pis istek var ki programımı yazdım supplementlerimi belirledim. Güzel bir geri dönüş olacak korona sürecinden sonra.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    Bernoulli Denklemi kullanıcısına yanıt
    Peki şuan nasılım hocam bana zargana diyorlar. yaş 24 kilo 66-68 arası gidip gelir boy 180, 3 yıl önce kartal hasan doğana gittim orası iyiydi 4 ay falan gittim sonra yol gözümde büyüdü sitenin dandik salonuna gidip pectoral ve kürek çalışıyorum 2 yıldır onu da düzensiz yaptım. fotoyu da geçen sene çekmiştim ama aynı sayılırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maraz Alinin sağ kolu -- 22 Nisan 2020; 17:1:37 >
  • Spor salonundaki pr'ı vurduk

143 kg 5 tekrar bench press. Vücut ağırlığı 93 kg. 5. Tekrarda uzun pause var

https://www.youtube.com/watch?v=wroQ5n8cqTs&feature=youtu.be

• beyler ramazanda ne yapacaksınız?
    iftarda proteini basayım spora gideyim sonra gelince yemek yerim diyorum. siz nasıl yapacaksınız?
  • They Killed Kenny kullanıcısına yanıt
    Barfiks şınav devam

• They Killed Kenny kullanıcısına yanıt
    Spor salonları kapalı 1 aydır uzun zamanda açılmaz o zaman kadar ben gt göbek bıraktım takılıyorum öyle

• Bu adam calisthenics sevgisi oluşturdu bende

Bir de bizim belediyeler tahtaravelli yerine barfiks-dips barları koysalar keşke
  • https://www.youtube.com/watch?v=g6KhDoHJsWI

adamlar efsane all in one makina yapmış sanki
  • Benim gibi almaya çekinen vardır diye paylaşıyorum...

Kapı barfiksi satın almıştım bugün hiçbir vidalama ve benzeri yapmadan kapı arasına kurdum(sıkıştırdım). Şuan 70-75 kilo arasındayım şuana kadar hiçbir sorun olmadan kullanıyorum.

Şimdi de dips için paralel barlardan alacağım ama oda 300 TL sadece dips için değer mi yoksa. Yapılan diğer hareletler çok işlevsel gelmedi bana..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bernoulli Denklemi

Bu adam calisthenics sevgisi oluşturdu bende

Bir de bizim belediyeler tahtaravelli yerine barfiks-dips barları koysalar keşke
    calisthenics benimde çok ilgimi çekmeye başladı. Özellikle Max True'nun vücudu gördükten sonra. Sanırım salonda vücut geliştirme yaparken dumbell, ağırlık vb. kullanırken vücut ağırlığı ile çalışmayı çok ihmal ettik... Gerçi biraz vakit ayırıp düzenli gidince özellikle geçen yaz gerçekten iyi bir vücutla tatil yapmıştım, kaçamak bakışları yakalamak çok zevkli oluyor

Evde başlamayı düşünüyorum ben hafiften... Şöyle bşlangıç seviyesinden güzel bir program bulamadım ama
  • kırılanhayaller kullanıcısına yanıt
    Her şeyden ziyade , aklında spor salonuna gitmeliyim düşüncesi yok. Nerede olursan ol , rahat bir şekilde sporunu yapabilme imkanin var.

Ben şimdi hazir dışarı çıkma durumumuz yok iken barfiks sayımı arttırmaya çalışıyorum,sonrasında muscle up yapabilmek hedefim

• Koltukta yatmaktan her yanım ağrımaya başladı. Yetti artık!

• Sakat omuzla 160 kg pause bench press

https://www.youtube.com/watch?v=DewdKNHcv9Q&feature=youtu.be

• gainer kullanan var mı
  • Var
    Hocam gainer kullansam kaç ayda kilo alırım göbekten alır mıyım protein tozu da kullanıcam karantina olayları geçtikten sonra spora başlayıphttps://forum.donanimhaber.com/zargana-miyim-ss-li--143042226 2 ayda daha kilolu olur muyum, sizce kas olarak değil de yağ+kas olarak kilo alsam bile zayıf olduğum için sıkıntı olur mu?

• Gainer tek başına fazla kilo aldırmaz yemek + gainer size kilo aldırır spor yapmadan gainer alırsanız göbek yapar hocam mesela en iyi gainerlar'dan birisi optimum serious mass 1 serviste size 50gr protein sağlıyor spor salonunda hem güç artışı yaşatıyor hemde size 1250 kalori sağlıyor düzenli beslenme ve bununla hem güzel kilo alırsınız hemde çok faydasını görürsünüz

Nutride alacaktım şeker yokmuş onda. O dediğin nasıl gainer yav protein tozuymuş bildiğin
    2 ayda kilo alır mıyım? Bir de yağ+kas olarak kilo alsam yakışır mı bana?
    Macfite yazılıcam karantina bitsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maraz Alinin sağ kolu -- 4 Mayıs 2020; 14:45:32 >
  • 
Sayfa: önceki 23132314231523162317
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.