Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (221. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.809
Cevap
291
Favori
1.524.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet eski takma adım dieseltronic , idi . Gitarı ihmal etmedim ama yine de yavaşladım gibi geldi , psikolojik belki de . Teşekkür ederim bu arada güzel yorumun için .
  • ben moralim bozuk olduğunda gereksiz yere yemek yiyorum

bunun çaresi var mı ?

ayrıca internet alışkanlığımız nasıl bırakabilirim ? 20 yaşına geldik hala netteyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heyysanadiyom -- 18 Ocak 2012; 3:28:45 >
  • Beyler dambıl'ı iki elimizle kafamızın arkasına getirip tekrar yukarı kaldırma hareketi ne işe yarıyordu,hangi bölgeyi çalıştırıyordu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galifianakis

Beyler dambıl'ı iki elimizle kafamızın arkasına getirip tekrar yukarı kaldırma hareketi ne işe yarıyordu,hangi bölgeyi çalıştırıyordu ?

yatarak arkadan göğüse doğru getirmeyi diyorsan alt göğüsü çalıştırıyor, çizgilerin belirgin olmasını sağlıyor
    Yanlış anladım sanırım, ayakta yapılanı diyorsan arka kolu çalıştırıyor. Ama o hareketi tek elle yapmak daha mantıklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet// -- 18 Ocak 2012; 11:40:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet//

quote:

Beyler dambıl'ı iki elimizle kafamızın arkasına getirip tekrar yukarı kaldırma hareketi ne işe yarıyordu,hangi bölgeyi çalıştırıyordu ?

yatarak arkadan göğüse doğru getirmeyi diyorsan alt göğüsü çalıştırıyor, çizgilerin belirgin olmasını sağlıyor
    Yanlış anladım sanırım, ayakta yapılanı diyorsan arka kolu çalıştırıyor. Ama o hareketi tek elle yapmak daha mantıklı

O hareket i ben 2 elle yapiyorum 20 kiloluk dumbell ile cok iyi vuruyor oturarak yaparsan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

İlk dediğin şey ama yatarak değil oturarak,göğüse kadar değil kafanın önüne kadar. Salonda yapıp duruyorlardı eve dambıl aldım yaptım bende 4-5 set,merak ettim ne işe yaradığını Sırtım ağrıyor ve bu sabah sırtım biraz daha şekilleri belirginleşmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yonto123

quote:

quote:

O hareket i ben 2 elle yapiyorum 20 kiloluk dumbell ile cok iyi vuruyor oturarak yaparsan

Evet çok ağrıtıyor ne işe yarıyor peki ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yonto123

quote:

quote:

Evet çok ağrıtıyor ne işe yarıyor peki ?

Arkakol calisiyorum ben o hareketle senin sirtinin agrimasinin sebebi sirtini sabit bir yere yaslamaman olabilir
  • Doğru sırtımı yaslamıyordum bi yere,arka kolu çalışayım bu hareketle bugün. Beyler bide kreatin'i 3 hafta kullandım geçen hafta dinlendim şimdi tekrar başlamalıyım dimi ?
  • quote:

Doğru sırtımı yaslamıyordum bi yere,arka kolu çalışayım bu hareketle bugün. Beyler bide kreatin'i 3 hafta kullandım geçen hafta dinlendim şimdi tekrar başlamalıyım dimi ?

4 hafta kullan 2 hafta ara ver
  • Geçti ama 3 hafta kullandım 1 hafta arayı verdim bile,şimdi 1 hafta daha mı ara vereyim yoksa başlayım mı ?
  • quote:

Doğru sırtımı yaslamıyordum bi yere,arka kolu çalışayım bu hareketle bugün. Beyler bide kreatin'i 3 hafta kullandım geçen hafta dinlendim şimdi tekrar başlamalıyım dimi ?

Bende yapıyorum onu güzel vuruyor. Ama sırtını yasla bir yere ayakta yaparsan kemer tak öbür türlü belide ağrıtıyor. Açısı değişen üstüne yattığımız şey vardı ya adını unuttum onları 90 derece yaparak yapıyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TornadQ

quote:

Orijinalden alıntı: NoName.

quote:

Orijinalden alıntı: TornadQ

Arkadaşlar kardiyo nedeniyle protein tozunu 3 - 3.5 ay kullanamayacağım, bu toz bozulur mu ? bozulmaması için nasıl muhafaza edebilir miyim ? edemezsem salondan bi arkadaşıma vereyimde o kullansın ..

Son kullanma tarihi yazmıyor mu ? Yaklaşık 1 senelik son kullanma tarihi oluyor. Benim ki mesela mart 2013 de bitiyor.

Son kullanma tarihi açılmadan önce olmuyor mu ?
    ben açtım kullanıyordum zaten..

Yok olmuyor öyle. Yani benim kullandığım öyle değil. BSN ve Muscletech'in ürünlerinde yazıyor üstünde son kullanma tarihi. Yani şuan bıraksam benimkini 3 ay sonra içsem zararı olmaz.
  • Bal'ı protein var diye yerdim bol bol,protein yokmuş neredeyse
  • quote:

Bal'ı protein var diye yerdim bol bol,protein yokmuş neredeyse

Seker var hocam seker
  • quote:

Bal'ı protein var diye yerdim bol bol,protein yokmuş neredeyse

balda protein ne arar lo. bildiğin şeker / glikoz.

tahin pekmez bal fındık ezmesi gibi şeyleri sabah kahvaltısında almak lazım, diğer öğünlerde kaçının.

fındık ezmesi canınız tatlı çekerse tüketin. Hem sağlıklı hemde %70 oranda fındık vardır.

definasyonum yaklaşıyo. korkuyorum ya. yemicem etmicem cardio yapacağım(en nefret ettiğim şey)

aerobik cardio yapıcam sanırım
  • Kollarım olduğu için zirve zor çıkıyor. Artık bunu uygulayacağım.

1)Barbell curl
    3)Dumbell curl( arnold tarzı)
    2)Double Biceps Curl
    4)Konsantrasyon

Hammer curl de yapmak istiyorum ama çok olur.
  • quote:

Kollarım olduğu için zirve zor çıkıyor. Artık bunu uygulayacağım.

1)Barbell curl
    2)Double Biceps Curl
    4)Konsantrasyon

Bence bu 4 hareket bile fazla
  • glutamine kullanan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doritoch

quote:

Kollarım olduğu için zirve zor çıkıyor. Artık bunu uygulayacağım.

1)Barbell curl
    2)Double Biceps Curl
    4)Konsantrasyon

Bence bu 4 hareket bile fazla

Evet fazla ama zirve çıkarmam lazım veya herhangi birini çıkarsam eksik hissettcem.
  • 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.