Şimdi Ara

|||>>>DH BİSİKLET KULÜBÜ<<<||| (..::26::..ÜYE ) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.501
Cevap
32
Favori
307.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Cnr95

vay be abi güzel makinaymış :) disk fren haa bende 96 model bisan montaina cat var tam bi kalas :) sözde dağ kedisi ama parkın rampasını çıkamıom :( 18 vites amörtüsörsüz.çarşıda önü disk fren olanları görüom arada apışıp kalıom bisiklete ya :) değerini bil valla iyi kaçıomu makina çok güzel bi görüntüsü var.???

saolasın daha iyileri sana nasip olsun.Değerini biliorum tabi evin banyoya bile sokuyorum keratayı.Ön tekeri çıkarıp.Ayda bir genel bakım yapıorum zincir yağlama fln filan.Daha napalımİyi kaçıyo tabi.Tartıda ölçtüm 14.3 kg çıktı.Bundan önceki bisikletim Bianchi Diamond du.Yokuşlarda gebertiyodu.Arka amortisörlü ve çok ağır olduğu için şimdiki onun yanında tüy gibi kalıyo

• İlerde bütçen el verirse o mekanik disklerin yerine hidrolik disk almanı tavsiye ederim. Önceki mesajları ve ''bisikletle kaç km/s yaptınız'' tarzı bir başlığı olan konuyu okuduysan sebeplerini yazmıştım uzunca. Ya da onların yerine iyi bir takım V-Fren (mesela Avid Single Digit SL olabilir) alabilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SERCAN_MTB

İlerde bütçen el verirse o mekanik disklerin yerine hidrolik disk almanı tavsiye ederim. Önceki mesajları ve ''bisikletle kaç km/s yaptınız'' tarzı bir başlığı olan konuyu okuduysan sebeplerini yazmıştım uzunca. Ya da onların yerine iyi bir takım V-Fren (mesela Avid Single Digit SL olabilir) alabilirsin.

Tabi herşey bütçeyle ilgili.Şuanki frenlerimden memnunum ilk değiştireceğim parça amortisör olucak o da ciddi para gerektiriyor.
    http://www.deltabisiklet.com/new.aspx?_Args=ProductImage,1755,DeltaBisiklet,1618
    Bakıcaz artık bayram harçlıklarını biriktirerek bişeyler yapmaya çalışıcaz.Ondan sonra hidroliği düşünebilirim..

• kaç üyemiz konu içinde var arkadaşlar sayamadım . başlıgımıza ekleyeyim.
  • abiler benide eklermisiniz :) sizinkiler gibi bisikletim olsa bende zevk alırım yaw...:( benimki tam bir kalas..hafta bir arka pabuçları değiştiriyordum geçen yaz frenleri çok kötü hep kitlenio lastik yakıyo :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: kad_kad

kaç üyemiz konu içinde var arkadaşlar sayamadım . başlıgımıza ekleyeyim.

Benideeeeeeeee ekle @kad_kad eski velespitçilerdenimdir
  • arkadaşlar ...

şu anda bu konuya üye olan arkadaşlar sadece nickini yazsın ve bu işareti koysun

ben saymayla ugraşmıyım vaktim olmuyor .

böle daha iyi olucakdır umarım
    tşk herkeze...
    benımki

kad_kad
  • Engincell

• quote:

Orjinalden alıntı: LordOfEldorado

Bu da benim aslan parçası
    Bianchi miwok 1 yıl oldu alalı.Çoğu özelliğinden memunum ama amortisörleri lock out değil bir ona yanıyorum
    Ön-Arka disk fren 24 vites.Arka attırıcı Shimano deore.
    Resimler

|||>>>DH BİSİKLET KULÜBÜ<<<||| (..::26::..ÜYE )

Lordofeldorado bisikletin çok güzelmiş;Allah kazasız belasız kullanmayı nasip eylesin

renk bide siyah olunca dahada güzel oluyo..

• Oleey ben de artık bunny hop yapabiliyorum, arka kaldırıp 90 derece çevirebiliyorum, sonra ön kaldırıyorum ama çok gidemiyorum Bugün sahilde bi grup psikopat trialcı gördüm onlara takıldım, önceden iki teker zıplardım şimdi kaptım bunny hop işini.

Ama benim bisiklet Bianchi Diamond, verdim ordakilere dedim alın bunla yapın bakalım oluyor mu, kimse hiçbişey yapamadı içim rahatladı oh be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahinoz31 -- 21 Ekim 2007; 20:18:42 >

• quote:

Orjinalden alıntı: sahinoz31

Oleey ben de artık bunny hop yapabiliyorum, arka kaldırıp 90 derece çevirebiliyorum, sonra ön kaldırıyorum ama çok gidemiyorum Bugün sahilde bi grup psikopat trialcı gördüm onlara takıldım, önceden iki teker zıplardım şimdi kaptım bunny hop işini.

Ama benim bisiklet Bianchi Diamond, verdim ordakilere dedim alın bunla yapın bakalım oluyor mu, kimse hiçbişey yapamadı içim rahatladı oh be

kaç kilo oo ya

• 19.9 kg gibi
  • Lord Of Eldorado, link verdiğin amortisör hatrı sayılır kalitede bir amortisör ve eğer bisiklete hobi amaçlı biniyor ve yarışlara katılmıyorsan o amortisör sana çok fazla lüks olur. Yani onun yerine daha uygun bir amortisör alıp, kalan parayaı başka şekilde değerlendirebilirsin. Ama yarışacaksan, kesinlikle iyi bir seçim olur R7... Hidrolik disk fren de aynı şekilde... Yarışmayacaksan hidrolik diske para vermeni önermem.
  • Bu arada aklıma geldi, hani bizim okuldan Corratec olan bi çocuk var demiştim, geçen gün gördüm onu sürerken, normal kaldırıma çıkarken bırak zıplamayı önü bile adam gibi kaldıramadı yuh dedim içimden. Bende öyle hafif bisiklet olacak ne biçim çalışırım haftasonları, gerçi inş alıcam bi tane adam gibi bisiklet.

Babama dedim, yarı şaka yarı ciddi bi şekilde "motoru sat sana 3000YTL'lik bisiklet bile alırım" dedi ama olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahinoz31 -- 23 Ekim 2007; 23:09:59 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Engincell

quote:

Orjinalden alıntı: LordOfEldorado

Bu da benim aslan parçası
    Bianchi miwok 1 yıl oldu alalı.Çoğu özelliğinden memunum ama amortisörleri lock out değil bir ona yanıyorum
    Ön-Arka disk fren 24 vites.Arka attırıcı Shimano deore.
    Resimler

Lordofeldorado bisikletin çok güzelmiş;Allah kazasız belasız kullanmayı nasip eylesin

renk bide siyah olunca dahada güzel oluyo..

Saol dostum.Daha iyileri senin olsun

• Daha önceden söylemiştim eklermisin diye ama

LordOfEldorado
  • ARKADAŞLAR ENGNCELL ARKADAŞLA YAPACAGIMIZ BİSİKTEK TURUNUN FOTOLARINI EKREİM AKŞAMA

KARTAL KADİKÖY TURU YAPACAGIZ

MSN DEN KONUŞMUŞLUMUZ VAR KENDİSİNLE
  • Alın size bugünkü cadde turundan ufak bi görüntü:

• quote:

Orjinalden alıntı: sahinoz31

Alın size bugünkü cadde turundan ufak bi görüntü:

Bende oradaydım ama yayan olarak
  • 29 Ekim 2007 - Bağdat Caddesi

Beşiktaş-Kadıköy vapurunda balık istifi...

Konvoydan kareler...

Batuhany arkadaşımın gözlüğünden yansıyan ''ben''.

Aceleyle çekilmiş fotoğraflardır, idare ediniz.

EDIT: Fotoğrafları 800X600 olarka boyutlandırmama rağmen, sitede 640X480 olarak görünüyor, bundan dolayı da kaliteleri iyice bozulmuş, kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SERCAN_MTB -- 30 Ekim 2007; 20:45:52 >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.