Şimdi Ara

|||>>>DH BİSİKLET KULÜBÜ<<<||| (..::26::..ÜYE ) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.501
Cevap
32
Favori
307.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Daha resim varda sercan eklemeye üşenmiş ben ekliyim..

Sabah 6:20-30 surlarında beklerken.
     |||>>>DH BİSİKLET KULÜBÜ<<<||| (..::26::..ÜYE )

Bağdat caddesinde beklerken..

Konvoy..

İşte ben..

Beşiktaşta diğer arkadaşları beklerken..

Vapurla karşıya geçerken..

Suadiyede diğer bisikletçilerle buluştuktan sonra..

Ben ve sercanın bisikleti.

Bağdat caddesinden bir kare.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuhany -- 30 Ekim 2007; 21:25:54 >

• Oooo güzel turmus Bnde o arada Bagdat caddesinde dolaniodum Ama ankraya geldim şuan
  • 640*480 daha küçüktür, daha çabuk upload olur, o yüzden daha iyidir Kalitelerinin de maşallahı var merak etme de sen o kamerayı nereye koydun diye düşünüken jetonum "haa sırt çantası vardı sende" diyerekten düştü, yazayım dedim. Bu arada çekerken sağ gözü fena yummuşsun, ama bizi hiç çekmemişsin
  • Aklıma geldi Ahmet, şöyle Batuhan, sen ben, benim kuzen ve arkadaşı, bisikletleri önümüze alıp bir iki poz alayım diye, ama vapura binince aklıma geldi. Lastiğimin patlaması, tamir etmeye çalışmak vs. telaş yaptırdı bana biraz, oradayken unutuverdim, halbuki senin orada olduğunu görünce aklıma gelmişti, Delta'nın önüne gidince çekeyim bir iki poz diye, ama unuttum işte... Bir de tripodu yanıma almadım nasıl olsa gündüz çekim yapacağım, boşuna ağırlık olmasın diye, o yüzden de biraz aklımdan çıkmış birlikte fotoğraf çekilmek, yoksa tripod yanımda olsa mutlaka kurup geçerdik karşısına Bir dahaki sefere kısmetse... Sen motosikleti at Hezarfen'e, ben Batuhan'ı da alır gelirim bisikletlerimizle, o zaman çekeriz bol bol fotoğraf, hem tele objektifim de gelecek yakında, sen rampadan uçarken havada çekerim

• Zaten onun motosikler hazarfende duruyo. Geçen hafta attı oraya. Gidelim bizede öğretir bişiler.
  • İlk fırsatta haberleşip, gideriz. Zaten içimdeki cross aşkı gittikçe büyüyor, ama bisiklet bile oldukça pahalı bir sporken, bir de motocross'a başlarsam, ocağıma incir ağacı dikilir herhalde Supersport (Hyosung GT250R), cruiser (Yamaha Dragstar XVS650), supermoto (?) olmak üzere kafamda üç tür var, en baskını da Supersport... Ama henüz değil tabi, biraz çalışıp para kazandığımda... Şimdilik idareten bir CBR125R alma niyetindeyim, scooterımı satıp ve üstüne bir miktar daha ekleyip. Supermoto'ya ''?'' koydum, çünkü hoşuma giden supermoto'lar Hyosung GT250R fiyatında, bu yüzden büyük ihtimal supermoto olmayacak tercihim, yani o paraya GT250R almak daha mantıklı. Yalnız Salcano 250'lik (SM 250 sanırım) supermoto'ya bayıldım desem yeridir. Görünümü çok hoş, bence Çinli'ler arasında görünüm açısından en güzeli, ancak kalitesi nasıldır, bilemiyorum ve Çinli olduğu için de kuşkuyla yaklaşıyorum. Tabii ki o parayı kesinlikle Salcano'ya vermem, ama 2.500-3.000 civarı ikinci el piyasası olsaydı Salcano supermoto'nun, kesinlikle idareten almak istediğim CBR125R yerine tercih ederdim, Çinli olmasına rağmen... Çünkü dün Bağdat Caddesi'nde Atilla Bisiklet'ten bir elemanın düştüğü anda yanımızdan Salcano SM 250 supermoto geçmişti ve gördüğümde ''bu ne yahu, süper!'' demiştim Şansıma eve geldiğimde motosikletlere bakarken yolda gördüğüm motosikletin Salcano SM 250 supermoto olduğunu öğrendim

Konudan da bayağı saptım yahu, kusura bakılmasın

• Oy oy oy güzel teklifler var burda Ben motoru piste attım Cumartesi günü, şimdi ufak yenilikler yapmak kaldı ama şu haliyle de kullanılabiliyor zaten. Valla bu motorda zaten yeni bi hal yok, o yüzden öğrenmek isteyene eğitim ve motor beleş Sadece ekipmanınız yok, onu da orda hocadan rica eder beleşe veya ufak bi ücretle çözeriz sorun olmaz. Uçmayı öğrenmek uzun iş ama en azından 125cc 2t neymiş onu görebilirsiniz
  • Konuyu daha fazla işgal etmiyelim, konuşcaksak msn de toplu konuşma ne güne duruyor ?
  • Çok Güzel fotolar.nasıl içim gitti bilemezsiniz.
    Çoğunluk istanbula ikamet ediyor sanırım.Bi ara bisiklet gezisi yapsak mı bostancıda?El ver maltepe,kartal,pendikSüper olur aslında
  • Ön kaldırıp virajları dönenleri falan görsen kimbilir nasıl için giderdi Bostancı'da aslında sahilde bi grup var onlara takılabilirsin ben vaktim olduğunda takılıyorum. Şöyle kaldırımlardan zıplayan cins cins hareketler yapan insanlar görürsen anlarsın zaten caddebostan sahilinde
  • quote:

Orjinalden alıntı: sahinoz31

Ön kaldırıp virajları dönenleri falan görsen kimbilir nasıl için giderdi Bostancı'da aslında sahilde bi grup var onlara takılabilirsin ben vaktim olduğunda takılıyorum. Şöyle kaldırımlardan zıplayan cins cins hareketler yapan insanlar görürsen anlarsın zaten caddebostan sahilinde

Tabi zıplamak hoplamakta hoş ama benim asıl demek istediğim 2-3 saatlik uzun mesafeli turlar yapmak.Bostancıdan çıkıp pendik ordan tekrar bostancı gibi.Tabi anca hafta sonu olabilir bu tür turlar.Katılım ne kadar çok olursa o kadarda zevkli olur.
    Birde ben Ataşehirde oturuyorum sahile bisikletle gelebileceğim bir rota var mı?Arabaya atıp gelirimde araba için babamı ikna etmek zor

• Ben bi arkadaşımla gitmiştim Tuzla-Pendik civarına, ama dümdüz yol olunca az kişi sarmıyor, yani nihayetinde git git hep aynı düz yol, altımızdaki de dağ bisikleti, yani biraz sıkıcı oluyor. Ama şöyle 3-5 kişi olursa zevkli olabilir. Tabi organize etmek çok karambol ve zor iş, şahsen ben bozuk yolları ve hareket çalışmayı daha çok seviyorum, ama grup olursak ve işim olmazsa gelirim..
  • İstanbulda doğa bulmak zor iş ya belgrad a gitçeksin yada aydosa oraya bisikletle gitmek zaten ayrı bir spor olur
    Bende hafta sonları boş olduğum vakit varım.Eğer katılım olursa çok zevkli olur umarım dediğin gibi 3-5 kişi çıkar
  • Ahmetin favorisi belediye çukurları üzerinden bunny hop yapmak. Gerek yok ormana falan.
  • Bak adam çakmış hemen favorimin ne olduğunu İstanbul'da hiç bozuk yola girmedim malesef, ama bi gün eğer uzun bi gezi yapacaksan Polonezköy'deki BMX parkuruna gidebiliriz süper olur..
  • İstediğin belediye çukuru olsun ondan bol şey yokBugün stoppie denedim yerler hafif ıslaktı yağmurun etkisiyle az daha kafayı yarıodum allahtan kask vardı

edit:imla hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dobest -- 1 Kasım 2007; 21:11:32 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: LordOfEldorado

İstediğin belediye çukuru olsun ondan bol şey yokBugün stoppie denedim yerler hafif ıslaktı yağmurun etkisiyle az daha kafayı yarıodum allahtan kask vardı

edit:imla hatası

Yerler ıslakken stoppie mi yapılır yaw. Ön tekerlek kaydığı zaman gittiğin zaman oluyo.

• Yok yahu kayarsa freni bırak düzelir, asıl kaymazsa da tepe üstü gidersen sorun olur
  • Yerler çok ıslak değildi zaten ama biraz yağmur çiselemişti.Bişey olmaz deniyim dedim Tam arka havaya kalktı bi anda ıslak bi zemine geldi heralde ön teker kızaklandı.Zorda olsa toparlamaya çalıştım kurtardımda.Acayip tırstım ama az kalsın yarıoduk kafayı.Bi daha emin olmadığım zaman denersem neyim
  • BEYLER EGER OLURDA SÖLE KARTAL PENDİK BOSTANCI TURU YAPARSANIZ BENİDE HABER DAR EDİN
    GELMEYE ÇALIŞIRIM YANLIZ HAVA DURUMU İİ OLAN Bİ GÜN OLURSA TAM SÜPER OLUR

MALUM SOGANLIKTAN GELİCEM BİRAS UZAK OLUYOR
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.