Şimdi Ara

DH Bisiklet Ankara Ekibi (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
514
Cevap
5
Favori
14.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kobithekobi

Son durum nedir arkadaşlar!?

gün dışında saat, buluşma yeri ve gidilecek yer belli.

gün de cumartesi olur muhtemelen, çünkü Dooc'un pazar bile olsa gelememe ihtimali varmış zaten.
  • arkadaşlar ekibe benide yazın etlik ve yenimahallede oturuyorum bisikletimi şimdi elden geçiriyorum zımpara boya falan olcak bıtırdıgım zaman aranızdayım :)
     DH Bisiklet Ankara Ekibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: JustSubaru

arkadaşlar ekibe benide yazın etlik ve yenimahallede oturuyorum bisikletimi şimdi elden geçiriyorum zımpara boya falan olcak bıtırdıgım zaman aranızdayım :)
     DH Bisiklet Ankara Ekibi

Sıkı bir çalışma oluyor... Kolay gelsin...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JustSubaru

arkadaşlar ekibe benide yazın etlik ve yenimahallede oturuyorum bisikletimi şimdi elden geçiriyorum zımpara boya falan olcak bıtırdıgım zaman aranızdayım :)
     DH Bisiklet Ankara Ekibi

Sıkı bir çalışma oluyor... Kolay gelsin...

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-beldeyama-yamaha-123967391/detay
    bisikletin ilk halı boyleydi mat siyah olcak jantlar kırmızı lastık kenarlarıda beyaz olcak birnevi şunun gibihttp://www.exilecycles.com/UserFiles/Image/bikes/hot_rod/hotRod2.jpg

• o zaman son olarak netleştirelim;

22 HAZİRAN CUMARTESİ SAAT 10.00 ANKARA FEN LİSESİ ÖNÜ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onur NET

o zaman son olarak netleştirelim;

22 HAZİRAN CUMARTESİ SAAT 10.00 ANKARA FEN LİSESİ ÖNÜ

Anlaşıldı merkez...
  • Buluşmayı ilk mesaja da taşıdım. Az kaldı, güzel olacakkk :)
  • Onur ne olur ne olmaz foruma girerim giremem yarın 10 gibi Fen lisesi önünde olucam inşallah. Teli pm attım telefonlaşırız. Birde lastik patlaması için takım alsakmı? oralarda elimizde patlamasın? Sende varsa yanında getirebilirmisin!?
  • tamir kiti var bende ama köpük falan da alalım bir ara, kit zaman alabilir :)

telefonu yazmışsın da ÖM kısmını açamadım, yazacağım ordan eve gidince.
  • quote:

Onur ne olur ne olmaz foruma girerim giremem yarın 10 gibi Fen lisesi önünde olucam inşallah. Teli pm attım telefonlaşırız. Birde lastik patlaması için takım alsakmı? oralarda elimizde patlamasın? Sende varsa yanında getirebilirmisin!?

hocam mesafe kısa olduğu için patlama falan olmaz ben daha kit falan almadım bisikleti alalı iki ay oldu en uzun eymire gidip geldim daha bi sorun yaşamadım gerek yok bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: urqun

quote:

Onur ne olur ne olmaz foruma girerim giremem yarın 10 gibi Fen lisesi önünde olucam inşallah. Teli pm attım telefonlaşırız. Birde lastik patlaması için takım alsakmı? oralarda elimizde patlamasın? Sende varsa yanında getirebilirmisin!?

hocam mesafe kısa olduğu için patlama falan olmaz ben daha kit falan almadım bisikleti alalı iki ay oldu en uzun eymire gidip geldim daha bi sorun yaşamadım gerek yok bence

Dostum araziden gitcez ya diken neyin patar diye

Bu arada sen geliyormusun yarın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kobithekobi -- 21 Haziran 2013; 18:29:34 >

• quote:

quote:

quote:

Dostum araziden gitcez ya diken neyin patar diye

Bu arada sen geliyormusun yarın?

geliyorum hocam ben dikenden değilde camdan korkuyorum kırık cam olmadıkça bi zarar gelmez bence

• Cumartesi kararlaştırmışsınız galiba, benim fazla mesai olduğu için gelemeyeceğim, haftaya yaparsanız bir daha pazar olsun
  • normalde zaten pazar yapılır geziler ama bu haftalık böyle oldu :)
  • Onur NET kullanıcısına yanıt
    o zaman pazar yapalım tam takım olalım ne dersin onur ?
  • Arkadaşlar ankara'da BGB adlı grup var. Pazar günü kurtboğazına gidilecek. 18 yaş altı katılanlar için lisans gerekiyor. Pazar gününü bekliyorum şahsen ben :) ^,^ Detaylı bilgi;
    https://www.facebook.com/events/386657084772500/
  • quote:

o zaman pazar yapalım tam takım olalım ne dersin onur ?

Pazar yaparsak kobithekobi gelemiyor. Bu saatten sonra bu haftayı bozmayalım, haftaya başka bir rota ile pazar yaparız.
    tamam o zaman haftaya pazar eymire gidiyoruz rezervasyonu önceden ayırtalım
  • Fotoğraf makinesi getirmeyi unutmayınnn :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    kafa kamerası aldım kaska takılı halde şu an gidiş yolunu video ya alıcam ahaha
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.