Şimdi Ara

DH Bisiklet Ankara Ekibi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
515
Cevap
5
Favori
14.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar :) ben de birkaç hafta önce carraro sportive 225 alarak aranıza katıldım :) fotoları, bisikletlerimizi koyalım başlığında ekledim:) genelde haftasonları, aydınlıkevlerde ve altınpark ta bineceğim. trafikte kullanmak biraz korkutuyor açıkcası, fakat sizin ve diğer forumlardaki arkadaşların olsun facebook taki guruplar olsun yaptığınız organizasyonları gıpta ile takip ediyorum. bu yüzden ben de gaza gelip ufak turlara katılsam diye düşünüyorum. lakin 2 handikapım var: 41 yaşındayım ve arabam yok :( gerçi 5-15 yaşlarım neredeyse 2 teker bisiklet üzerinde geçti, hatta o yıllar aydınlıkevlerden, kızılay, tunalı falan yapardık arkadaşlarla(tabii nerde böyle trafik, yollar bomboş). bu konuda, tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum. şimdiden teşekkürler...
  • erphan E kullanıcısına yanıt
    hocam yaş handikap değil batı ankara bisiklet grubunda yaşlı amcalar var yani öyle düşünmeyin trafikte sürmesi de kolay merak etmeyin sağdan dikkatlice gittikten sonra hiç bişey olmuyor zaten sürücüler baya hoşgörülü yol veriyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: kobithekobi

Cumartesi günü olsun Pazar günü çok zor...

bana uyar da, diğerleri?

cumartesi uyar mı herkese arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erphan

Merhaba arkadaşlar :) ben de birkaç hafta önce carraro sportive 225 alarak aranıza katıldım :) fotoları, bisikletlerimizi koyalım başlığında ekledim:) genelde haftasonları, aydınlıkevlerde ve altınpark ta bineceğim. trafikte kullanmak biraz korkutuyor açıkcası, fakat sizin ve diğer forumlardaki arkadaşların olsun facebook taki guruplar olsun yaptığınız organizasyonları gıpta ile takip ediyorum. bu yüzden ben de gaza gelip ufak turlara katılsam diye düşünüyorum. lakin 2 handikapım var: 41 yaşındayım ve arabam yok :( gerçi 5-15 yaşlarım neredeyse 2 teker bisiklet üzerinde geçti, hatta o yıllar aydınlıkevlerden, kızılay, tunalı falan yapardık arkadaşlarla(tabii nerde böyle trafik, yollar bomboş). bu konuda, tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum. şimdiden teşekkürler...

Yaş sorun değil de gideceğimiz yere uzak gerçekten. Bilemedim ki nasıl yapsak..

• Onur NET kullanıcısına yanıt
    ön buluşma yeri ayarlarız sonra da asıl buluşacağımız yere geçeriz onur bence dh ankara bisiklet grubu aç facebookta
  • Arkadaşlar Batıkentteyim bende, işe gidip gelirken pedallıyorum, haftasonuda 30-40 km pedallamaya çalışıyorum ş.içi.
    Haftasonu turlarına katılabilirim, ayrıca haftaiçi akşam 6 dan sonra şehiriçi tur yapabiliriz.
  • haftasonu turuna giderken yenimahalleden geçersen beraber gideriz hafta içi de tur olayı iyi fikir
  • quote:

Orijinalden alıntı: urqun

haftasonu turuna giderken yenimahalleden geçersen beraber gideriz hafta içi de tur olayı iyi fikir

Olabilir aslında, anadolu bulvarı tarafından gideceksek, acity bahçesinde buluşabiliriz mesela, eymir tarafı bize baya uzak kalıyor ama erken çıkmak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkflow

quote:

haftasonu turuna giderken yenimahalleden geçersen beraber gideriz hafta içi de tur olayı iyi fikir

Olabilir aslında, anadolu bulvarı tarafından gideceksek, acity bahçesinde buluşabiliriz mesela, eymir tarafı bize baya uzak kalıyor ama erken çıkmak lazım

hocam anadou bulvarı ile acity nerede kalıyor hiç bilmiyorum valla
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mkflow

quote:

hocam anadou bulvarı ile acity nerede kalıyor hiç bilmiyorum valla

http://goo.gl/maps/PJ6Rg
    yenimahalle derken yenimahalle metrosunun yakınında biryerde oturuyorsun heralde, yoksa bizde yenimahalleye bağlıyız

• yok hocam ben ragıp tüzündeyim ivedik metrosuna daha yakınım zaten konya yoluna çıkıcaz buradan ivedik caddesine gelmen yeterli sanki ama başka bi yol var mı bilmiyorum
  • quote:

yok hocam ben ragıp tüzündeyim ivedik metrosuna daha yakınım zaten konya yoluna çıkıcaz buradan ivedik caddesine gelmen yeterli sanki ama başka bi yol var mı bilmiyorum

http://goo.gl/maps/9nuFV
    Biraz benim için yol uzuyor ama çok birşey değil, olabilir aslında
  • Ben de Mustafa Kemal'deyim.Haftasonları çoğunlukla müsait olurum
  • Pazar olsun pazar belki gelme şansım olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cumartesi mi pazar mı çabuk karar verelim :) Kesin gelecek olanlar gün belirtirlerse ayar yapalım hemen.

Buluşma yeri Ankara Fen Lisesi önü saat 10.00

Dooc - Pazar
    kobithekobi - cumartesi
    Onur NET - cts & pzr (farketmez)
    farketmez de ankara fen lisesi nerede peki ?
  • quote:

farketmez de ankara fen lisesi nerede peki ?

Senle ilk buluştuğumuz yerden yukarı doğru dümdüz çıkacaksın. Hani kanal 24'ün önündeydin ya, kanal 24'ü soluna al yukarı doğru devam et dümdüz hiçbir yere sapmadan.

Dooc - Pazar
    kobithekobi - cumartesi
    Onur NET - cts & pzr (farketmez)
    urqun - cts & pzr (farketmez)
    tamam anladım peki istikamet nere olacak bu sefer eymir yapalım mı ?
  • quote:

tamam anladım peki istikamet nere olacak bu sefer eymir yapalım mı ?

yukardaki mesajları okumadın mı hiç yau

orman yolundan Ahlatlıbel'e ineceğiz, sonrasına bakarız :)
  • Son durum nedir arkadaşlar!?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.