Şimdi Ara

DH AOE MULTIPLAYER - MOD lar kapisiyor :) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
372
Cevap
0
Favori
6.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyuncu sıkıntısı yasamadik, zevkliydide ancak msn goctugu icin dan dun oynadik.. ilerleyen gunlerde daha organize secilmis takimlar ile daha bir hos olur zannediyorum..

• Süper geceydi.. Yattığımda dınııı diye savaş sesleri geliyodu kulağıma...
  • Katılmak isterdim ama artık çok geç kim kazandı ??
  • tabi ki yaparız ama dün senle yapmadık mı hiç?

quote:

Orjinalden alıntı: asistan

conquer bir karşılıklı oynayamadık
    haftaya karşılıklı yaparız artık

• arkadaslar benide ekleyin bende kapısmak istiyorum lutfen...
  • ilk iki oyunda vardım ben
    ilk oyunda tarumar olduk çok zevksizdi ben ve 2 yoldaşım açıkcası asistan gun ve conqueror karşısında ezikleri oynadık hiç bişe yapmadık gerçi bu rakip 3lü bize göre oldukça iyi oyuncularmış takımları random yaptık ve kader ağlarını çizip böyle bi rakibe bizim gibi bi takım çıkardı
    ikinci oyun biraz daha dengeli idi mewluth ben conqueror ve faux carnival den oluşan takımımıza karşı rakipler gun cezve aguney ve emre bu maç adalar şeklinde harita seçildiğinden isteksizce oynandı biraz ama rush olmadığından biraz uzun sürdü gerçi benim gördüğüm gun hemen faux un adasına köylüleri gönderip işgale başlamıştı bu fauxu baya zor duruma soktu donanmalar kapışıyordu bu maçta ama conqueror haritayı beğenmeyip oyunu bıraktı aguneyde karşı taraftan bağlantısı kesildiği için çıktı ama biz conquerorla beraber çok şey kaybettik tabii gun ve cezve donanmalarıyla üstüme çullandı birine karşılık verdim ama maalesef direnmeler sonuçsuz gene yenilen biz olduk velhasıl eğlenmedim desem yalan olur çok zevkliydi oynamamış olanlar kaçırmasın bi denesin benden tavsiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord -- 21 Kasım 2004, 14:12:46 >

• talebe gore yeni bir bulusma daha yapabiliriz... 20 kasim gecesi msn bizi tarumar etti, olayi tam ayarlayamadik... yalnız bu sefer daha iyi yapariz. 8 kiseden fazla olursak 2 server acariz... takimlari daha iyi seceriz...

yeni bir kapismada ben de varim diyenler:

Sefer6600
    Morbid
    ve ben

evet erleri gorelim....
  • şu an tek tek oynayabilen varsa oynayalım derim arkadaşlar.
  • Ben de varım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Aguney

Ben de varım

kurup ip verebilirmisin
  • quote:

Orjinalden alıntı: alkoc

quote:

Ben de varım

kurup ip verebilirmisin

Valla ben anlamıyorum kurma işlerinden.Dün akşam oyuna bile zor girdim
  • canın sağolsun biri kurarsa gireriz o zaman :) ben terminalden oynayacağım için kurduğum zaman girmede sorun olur o yüzden kuracak bi kişi varsa 2v2 yapabilirz ya da 1v1 herkese duyurulur.
  • Evet beyler hadi son iki.Hadi gelinde çevirelim bir oyun daha
  • Arkadaşlar eğer modemi yapabilirsek oyuna dahil alacağım inşallah..........
  • Hocam istiyosan all seeing eye programını yükle.Orada gevurlarla oynayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aguney -- 21 Kasım 2004, 15:31:45 >
  • arkadaşlar modemlerinizin markası ne acaba öğrenebilirmiyim?
  • quote:

Hocam istiyosan all seeing eye programını yükle.Orada gevurlarla oynayalım

o ne programı sen ordan oynuyomusun acaba link verirsen denerim
    daha önce zone dan oynamıştımda çok oldu

bu arada modemim d-link benim
  • http://www.udpsoft.com/eye2/index.html

Buradan europa ya tıklayıp indir.Ben buradan oynuyorum.Çoğunlıka yabancılar var.Bir kaç Türk de var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aguney -- 21 Kasım 2004, 15:54:32 >
  • teke tek yapcak var mı, şimdi... Deathmatch ama
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lord

gun hemen faux un adasına köylüleri gönderip işgale başlamıştı bu fauxu baya zor duruma soktu

evet ya, o neydi öyle... faux (ben) kötü rush yedi.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.