Şimdi Ara

DH AOE MULTIPLAYER - MOD lar kapisiyor :) (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
372
Cevap
0
Favori
6.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • evet bazen öyle şöyler olmuyo değil. daha türkiyenin yerini bilmeyen adamların ön yargılı olarak türklere nasıl düşman olduklarını hala anlamış değilim.
  • kapışma olursa bana da haber verin
  • ageconquerors orcinal aldım bekliom..
  • Ya bende oynamak icin indirdim ama patchi yuklerken oyun bulunamadi diyor nasil cozucem bu olayi ?
  • oyunu sadece kopyalamışsın o yüzden öyle diyor. yani regedit e kayıt işlenmemiş. kopyalama yapmayan, normal setup yapan bir cd bul. bulamazsan oyunun yüklü olduğu klasörde setupreg(şu anki makinamda yüklü değil, adı öyle bişey işte) isimli dosyayı çalıştır önce. daha sonra patch i yüklemeyi dene. bende de setup sız sürümü vardı, emule den download etmiştim, o şekilde bişeyler çevirerek yapmıştım ama şimdi detaylı hatırlamıyorum.
  • bizim eski age tayfasından hiçbir haber yok.. noldu beyler nerdesiniz???
  • Kablo bağlantı oyunu kuruyor. 1. adsl bağlantısı olan arkadaş bağlanıyor. Fakat 2. adsl bağlantısı olan arkadaş bağlanmak istediğinde bu hatayı alıyor : error connecting to player 2.(IP masqeuerading systems such as Internet Connection Sharing,Nat, etc) are not yet supported.

Çözümü bilen varsa yazsın lütfen. Birçok kişi bu sorunla karşılaşmış sanırım.
  • KAPIŞMA OLMADAN önce bana haber verin pls.
  • ya ayıp olcak ama ben bi soru sorcam. DH ne?
  • quote:

Orjinalden alıntı: cezve

oyunu sadece kopyalamışsın o yüzden öyle diyor. yani regedit e kayıt işlenmemiş. kopyalama yapmayan, normal setup yapan bir cd bul. bulamazsan oyunun yüklü olduğu klasörde setupreg(şu anki makinamda yüklü değil, adı öyle bişey işte) isimli dosyayı çalıştır önce. daha sonra patch i yüklemeyi dene. bende de setup sız sürümü vardı, emule den download etmiştim, o şekilde bişeyler çevirerek yapmıştım ama şimdi detaylı hatırlamıyorum.

CD den de yukledim ama halen problem var.Pathi yüklediğim halde site bulunamadı diyor.benden başka arkadaşlarda da 1.0c path yüklediği halde zonedan oyun oynayamayan var mı acaba yada bu problemi yaşayıp çözmüş olan....
  • var tabii, özel mesaj olarak var ama
  • arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım bende online olarak sizle AGe oynamak istiyorum..bana cvp yazarsnız sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.