Şimdi Ara

DH ANTİ-DEJENERASYON KLÜBÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
1.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kulübün amacı: Medya ve sosyal medyada dinsiz kültürsüz ırksız amaçsız ülkesiz ahlaksız (ahlaki sınırı olmayan) cinsiyetsiz vicdani mahkemesi olmayan bireyler yetistirmek için ugrasan DEJENERESYON makinelerine karşı bilinç uyandırmaktır.

Netflix facebook instagram tiktok YouTube basta olmak üzere zehrini tüm dünyaya yayan aktörlerin globalizm akımına karşı durmaktır.

Atatürk'ün laiklik ilkesini suistimal ederek bunu ahlaki dejenerasyona dönüştüren sjw tipi akımlara karşı olmaktır.

Ben bu ülkedeki laikleri de dindarları da milliyetcileri de 2000lerin başındaki gibi GLOBALİZM zehri tarafindan melezlestirilmemis haliyle görmek istiyorum

Zira pembe saç dövme zincir küpe sizi laik
    Dinler arasi diyalog ve ummetcilik sizi dindar
    Ülkedeki fakir fukarayi birakip kadroları milliyetcilikle somurenler milliyetci olamaz

Ben bu klupte her seyin onurlu olduğu zamana dönmesini isteyen kisileri görmek istiyorum

Uye olmak icin parolayı soylemeniz gerekli ve yeterli konuyu okudugunuzu anlamak icin bu şart

Parola: FOR THE REPUBLIC

Üyeler
    1)hamza5806
    2)RevengeRain
    3)ZewZack
    4)Başbilen
    5)Scmvr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamza5806 -- 20 Mayıs 2021; 4:43:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Güzel bir kulüp. Ekle beni knk.

Parola: El Psy Congroo (dur la bu diğer dünyadakinindi)

Arada buraya bu tarz memeler ve görseller atacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: RevengeRain

Güzel bir kulüp. Ekle beni knk.

Parola: El Psy Congroo (dur la bu diğer dünyadakinindi)

Arada buraya bu tarz memeler ve görseller atacağım.

Thank you sir

• hamza5806 kullanıcısına yanıt

SDJSHFSKADASJD

Gizli ritüele taksiyle geldim. 10 dakikaya çıkarım adam bekliyor dışarıda. DH ANTİ-DEJENERASYON KLÜBÜ 

• quote:

SDJSHFSKADASJD

Gizli ritüele taksiyle geldim. 10 dakikaya çıkarım adam bekliyor dışarıda.  

Knk o normal aslinda bir milyoner de taksiye binebilir yani mesela o neyse onu gormediler diyelim

Filmdeki en buyuk acik

Lan kendine taaaa cocukluktan unluler modeller koleler yaratan bi topluluk osuruktan bir piyanocu mu yetistiremiyor yani????? Adam 2.sinif bir yerde calan bi piyanocu alti üstü

Neyse yine de mukemmel film en sevdigim 2. Filmdir eyes wide shut dunyaya gercekleri gösteren bir film

• Sonuna kadar SOLDH ANTİ-DEJENERASYON KLÜBÜ 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAYAT BİTTİİ -- 18 Mayıs 2021; 4:41:4 >

Knk haklısın da, orası yine de oldukça komikti ya.

Herkesten saklı bir yerde, dünyanın seçkin insanlarıyla ritüel yapmak için toplanmaya gidiyorsun.

Ve bunu taksiciye yol tarifi vererek ardından da taksiyi mekanın önünde bekleterek yapıyorsun. DH ANTİ-DEJENERASYON KLÜBÜ 

• quote:

Orijinalden alıntı: HAYAT BİTTİİ

Sonuna kadar SOL 

Good evening

Pasword sir?

Adini ironi olsun diye mi boyle yaptın reis

Aga Maraz Ali o.

Günlerdir forumu trolluyor ama ben yutmam.

• quote:

Aga Maraz Ali o.

Yok maraz değilim ben

• quote:

Aga Maraz Ali o.

Kanka maraz ali bizden bi defa liberal adam eger gercekten oysa iyi yani o şaman olur ikimizde videodaki gibi transa geçer ayin yaparız YÜCE TÜRK IRKININ GEÇMİŞİNİ YAD EDERİZ

• ENERJİ-İNANÇ-ADANMIŞLIK-İNTİKAM

Biz bu işe başlamış bulunmaktayız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevengeRain -- 18 Mayıs 2021; 4:52:52 >
  • DH ANTİ-DEJENERASYON KLÜBÜ

GOOD NİGHT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAYAT BİTTİİ -- 18 Mayıs 2021; 4:54:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAYAT BİTTİİ

GOOD NİGHT

İYİ geceler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevengeRain -- 18 Mayıs 2021; 4:55:53 >

• RevengeRain kullanıcısına yanıt
  • quote:

İYİ geceler..

Alıntıları Göster

Sanada DH ANTİ-DEJENERASYON KLÜBÜ DH ANTİ-DEJENERASYON KLÜBÜ DH ANTİ-DEJENERASYON KLÜBÜ 

• quote:

ENERJİ-İNANÇ-ADANMIŞLIK-İNTİKAM

Biz bu işe başlamış bulunmaktayız.

Knk muzik nedeniyle aklima bu efsane video geldi

80s <3

• Anlık fotolarla kara propagandalar yapmak da bir Demokrat'a yakışırdı. Şaşırmadım.

Siz aşırı solcuların ve medyanızın iddialarına göre seçim sonrası Melania, Donald'ı boşuyordu, araları bozuktu. Ayrıca Trump'ın hapis yatacağını da iddia etmiştiniz. Hiçbiri gerçekleşmedi.

Ülkesi için didinmiş bir adama her yönden saldırdınız, eşi üzerinden bile. Bu bizim Trump'a olan bağlılık ve sadakatimizi daha fazla güçlendirdi, çok daha fazla.

• Gta VCDH ANTİ-DEJENERASYON KLÜBÜ 

Biz Sonny'lerden İNTİKAM almaya geldik!

• quote:

Anlık fotolarla kara propagandalar yapmak da bir Demokrat'a yakışırdı. Şaşırmadım.

Siz aşırı solcuların ve medyanızın iddialarına göre seçim sonrası Melania, Donald'ı boşuyordu, araları bozuktu. Ayrıca Trump'ın hapis yatacağını da iddia etmiştiniz. Hiçbiri gerçekleşmedi.

Ülkesi için didinmiş bir adama her yönden saldırdınız, eşi üzerinden bile. Bu bizim Trump'a olan bağlılık ve sadakatimizi daha fazla güçlendirdi, çok daha fazla.

Alıntı

metni:
    Bu bizim Trump'a olan bağlılık ve sadakatimizi daha fazla güçlendirdi,

trump devri bitti artık çıkar onu aklından . tarihin tozlu sayfalarına karıştı o da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAYAT BİTTİİ -- 18 Mayıs 2021; 5:16:37 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.