Şimdi Ara

DH-Anadolu Üniversitesi Öğrenci Topluluğu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.104
Cevap
19
Favori
91.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iibf de okuyan arkadaşlar tavsiye eder mi? yunus emre kampusu mu bu resmi konulan yerler? ibf de bunun içinde sanırsam??
  • W ve demirçelik...

işletme bölümü "ingilizce işletme" ve "işletme" vardır. Türkçesini seçerseniz isteğe bağlı hazırlık var.

yunus emre kampüsü başlıklı resimler o kampüse aittir. iibf de yunus emre kampüsü içindedir.
    şu kadar diyorum, orası eskişehir'den de farklı bir şehir gibidir. aklınıza gelebilecek her şey var. hava alanı bile var üniversitede yeter mi

eskişehir'de hayat da güzeldir. bu konuda sorularınız olursa, elimden geldiğince yardımcı da olurum.
  • Çevre mühendisi okuyan arkadasın var mı bilader?
    Ve okuyan memnun mu diyeyim
  • Çevre mühendisliği okuyan, sitede yönetici Saltuk var tek tanıdığım.

çevre mühendisliği ve inşaat mühendisliği, öğrencileri gerçekten en çok sıkan 2 bölümdür.

her dönem üst sınıfların staj sunumlarını dinleriz. 2 saatten 8'er oturum.

bir tek bu 2 bölümde zorunludur, gelmemek de her gün başına staj süresine 2 iş günü eklenmesi demek oluyor.

bu da mezun olmadan birşeyler öğrenmeme ihtimalini 0'lıyor.

eğitim iyidir ama bölüm hakkında pek bilgim yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hashus1099

Çevre mühendisliği okuyan, sitede yönetici Saltuk var tek tanıdığım.

çevre mühendisliği ve inşaat mühendisliği, öğrencileri gerçekten en çok sıkan 2 bölümdür.

her dönem üst sınıfların staj sunumlarını dinleriz. 2 saatten 8'er oturum.

bir tek bu 2 bölümde zorunludur, gelmemek de her gün başına staj süresine 2 iş günü eklenmesi demek oluyor.

bu da mezun olmadan birşeyler öğrenmeme ihtimalini 0'lıyor.

eğitim iyidir ama bölüm hakkında pek bilgim yok.

Tesekkür ederim
  • rica ederim.
  • Benim birkaç sorum daha olacak

1. Devlet yurtlarının temizliği ve rahatlığı nasıl?
    2. Özel yurtların ücretleri ne kadar?
    3. Ev kiraları ne kadardan başlıyor?
    4. Şehirle ilgili ve üniversiteyle ilgili neler söyleyebilirsin. Gerçi Eskişehir'i zaten övmeyen yok ama
  • devlet yurrdu:
    http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=yunus+emre+%C3%B6%C4%9Frenci+yurdu

özel yurt olayı, ben bu sene özel yurtta kaldım. 2 kişilik oda 300 kağıt.

yunus emre'ye yakın mekanlarda 2+1 evler ortalama 400'den başlar, 3+1 ler ise 450.

üniversite ile ilgili söyleyeceğim pek birşey yok aslında. 1,5 milyona ykaın öğrenci harç bırakıyor buraya. bütçesi belediyeyle kapışır
    öğrenci ortamı zaten iyidir. akademik açıdan başarısız da değiller, hepsi başarılı da değiller. yalnız kalınacak bir yer değil burası.
    kampüs yaşantısı zaten yunus emre'de tavandadır. o kampüste okumak büyük şans.

birçok etkinliğe katılabiliyorsun. spor dalları, sosyal alanlar.
    öğrenci kulüplerine ait devasa bir binamız bile var.

şehre gelirsek, tahmini 100 bin öğrenci var diyorum, daha fazla da olabilir. 50 bine yakın zaten örgün öğrenci var, açık öğretimlerden de gelen çok var. bizim yurdun %70i açıktı.

bu kadar öğrenci zaten canlı bir çevre yaratıyor. mekanlar, caddeler, her tarafta insanlar var. eskişehir mükemmeldir.

• ağzım sulandı yine
  • sulansın sulansın.

hazırlıklar da 2 eylüle geliyor, bizim kampüs canlanıcak iyice.
    yaz okulunu görün bir de siz in cin top atıyor demek abartı olur aslında, ama yine de normal döneme göre bayağı sakin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hashus1099

devlet yurrdu:
    http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=yunus+emre+%C3%B6%C4%9Frenci+yurdu

özel yurt olayı, ben bu sene özel yurtta kaldım. 2 kişilik oda 300 kağıt.

yunus emre'ye yakın mekanlarda 2+1 evler ortalama 400'den başlar, 3+1 ler ise 450.

üniversite ile ilgili söyleyeceğim pek birşey yok aslında. 1,5 milyona ykaın öğrenci harç bırakıyor buraya. bütçesi belediyeyle kapışır
    öğrenci ortamı zaten iyidir. akademik açıdan başarısız da değiller, hepsi başarılı da değiller. yalnız kalınacak bir yer değil burası.
    kampüs yaşantısı zaten yunus emre'de tavandadır. o kampüste okumak büyük şans.

birçok etkinliğe katılabiliyorsun. spor dalları, sosyal alanlar.
    öğrenci kulüplerine ait devasa bir binamız bile var.

şehre gelirsek, tahmini 100 bin öğrenci var diyorum, daha fazla da olabilir. 50 bine yakın zaten örgün öğrenci var, açık öğretimlerden de gelen çok var. bizim yurdun %70i açıktı.

bu kadar öğrenci zaten canlı bir çevre yaratıyor. mekanlar, caddeler, her tarafta insanlar var. eskişehir mükemmeldir.

Sanırım devlet yurtları kalınacak gibi değil, eğer tanıdık bir arkadaşım olursa eve çıkabilirim. Daha mantıklı olmazmı? Ufak bi ev yeter zaten 150-200 kira gitse özel yurttan daha iyi olur. Olmazsa bende özel yurda girerim sanırım. Geldiğimde tanışırız üniversiteye, itüsözlük'tende tanıyorum zaten seni.

• itü sözlükteki isim neydi?

gelirsen tanışırız tabi.

geleneksel olarak sene başı buluşması olur. bir iftar ayarlarız yine

2 kişi biraz masraflı olur tabi biz arkadaşla 2 kişiyiz, 3. den haber bekliyoruz. 2 kişiyle dediğim gibi zor
    tabi yemeğe çok para gidiyor burada, onu kısmış olucaksın, bu da büyük bir + dır.

buraya gelmeye kesin kararlıysan araştırmalara hız ver derim. sudan çıkmış balığa dönme buraya geldiğinde.
  • bakalım, baya bişeyler öğrendim aslında sorup soruşturarak kafama yattı gibi herşey.
  • Benimde elimde bu sene mezuniyet töreninde çekilmiş fotolar var. İsteyen olursa koyarım. Bende 3 sene sonra geleceğim AÜ'ye. Gerçekten gördüğüm kadarıyla müthiş bir Üniversite. Şehir olarakta çok güzel bir şehir.
  • Arkadaşlar

SUNY programı İktisat bölümü ile ilgili bilgisi olan varmı(2 sene Amerika olduğunu biliyorum)
  • sinema-tv istiyorum.anadolu'nun iletişimde iyi olduğunu duydum,ayrıca eskişehiri öyle güzel anlattılar ki bana puanım istanbul'u da tutuyor ama eskişehir yazacağım büyük ihtimal.. yurt olayı canımı sıktı biraz.. patlarım ben orada
  • 2 eylül kampüsündekilerin yemekhanesi var mı? varsa yemekleri nasıl, ücret tarifesi ne? (benim için en önemli konu bu)
  • hemşerim süper topic olmuş tesadüfen gördüm
  • her kampüste ymekhane vardır. günlük 1 lira ve gerçekten o paraya göre MÜKEMMEL yemekler çıkıyor.

quote:

Orjinalden alıntı: Yazılımcı Online

hemşerim süper topic olmuş tesadüfen gördüm

inceliğin için sağol babo
    bir ara buluşalım, olmuyor böyle.

• Bütün mühendislikler 2 Eylül'de mi?
    Ekleme: Yunus Emre daha güzel görünüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *Squirrel -- 17 Temmuz 2009; 23:20:25 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.