Şimdi Ara

DH-Anadolu Üniversitesi Öğrenci Topluluğu (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.104
Cevap
19
Favori
91.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaz okulunun vizeleri bitti, siz siz olun yaz okuluna kalın, kolay oluyor
  • ogünün vizelerde bu hafta.Yaz okulu dönem içine nazaran daha kolay.Genelde hocalar tek düzen soru hazırlıyor ve onları değiştirip değiştirip soruyorlar.Ayrıca dersi 2. kez aldığınızda konulara aşinalık olduğu için daha rahatsınız..
  • yok ya bizim atalaya yaz okulu kış okulu fark etmiyor, aynen geçiriyorlar.

1 tane alttan 1 tane üstten alıyorum. ama bu sefer hakkını veriyorum dersin. 1. vizenin sorularına bakmıştım geçen dönemin, nasıl 100 alamamışım diyorum
  • af ile gelen var mı tekrardan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

her kampüste ymekhane vardır. günlük 1 lira ve gerçekten o paraya göre MÜKEMMEL yemekler çıkıyor.

quote:

Orjinalden alıntı: Yazılımcı Online

hemşerim süper topic olmuş tesadüfen gördüm

inceliğin için sağol babo
    bir ara buluşalım, olmuyor böyle.

Biraz geç cevap verdim 11 gün kadar kusura bakma Buluşlaım vallaha ya bi ara ama ben tatildeyim şimdi ağustos 20 den sonra esk de olacam. İftar buluşması olur artık

• ohoo ben tatile gidiyorum o ara ya
    ramazan bitmeden gelirim, bir iftar yaparız
  • arkadaşlar eskişehirde iş bulma durumu nasıldır? çalışırken okuyan var mı içinizde?
  • benim de bir kaç sorum olacakÇ:
    -anadolu üniversitesi mimarlık fakültesinin kampüsü şehrin dışında sanırım(gugıl örtten baktım ) bunun kötü yanı var mı?
    -osmangazi üniverstesinin mimarlık fakültesinin kampüsü şehrin içinde sanırım(yine gugıl örtten baktım )

yani sizin yorumlarınız nedir bu konuda, okul şehrin dışında olunca mı iyi olur olmayınca mı. Ben okulu(liseyi) hep şehir içinde okudum(hatta boğazda ) benim için sorun olur mu bilmiyorum ama bana şehir içi daha sıcak geliyor

yorumlarınız nedir bu konuda

• okul şehrin içinde olunca ne oluyor?

ders bitince zaten şehre döneceksin.

ogü de o kadar şehir içi değil ki mmf de bayağı içlerde biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cidik

arkadaşlar eskişehirde iş bulma durumu nasıldır? çalışırken okuyan var mı içinizde?

• quote:

quote:

arkadaşlar eskişehirde iş bulma durumu nasıldır? çalışırken okuyan var mı içinizde?

bilgim yok bu konuda.

kafe tarzı mekanlar bol miktarda var, elbette bulursun.
  • kimsecikler yok la
  • quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

kimsecikler yok la

muhaha
  • Hashus1099 sanırım Turizm ve Otel İşlt. bolumunu kazanıcam bana bıraz bılgı verır mısın Yurtlar ve bolumumun yerı hakkında.

Mesela Devlet yurdundakı ortamı bılıomusun Odalar kac kısılık - Internet var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

Hashus1099 sanırım Turizm ve Otel İşlt. bolumunu kazanıcam bana bıraz bılgı verır mısın Yurtlar ve bolumumun yerı hakkında.

Mesela Devlet yurdundakı ortamı bılıomusun Odalar kac kısılık - Internet var mı ?

odalar sanırım 6 kişilik. devlet yurdunda internet mi oluyomuş ki, varsa nimet valla
  • ikinci öğretimde hazırlık okuma imkanı var mı? kılavuzda normal öğretimin şartlarında hazırlık varken iö de özel şartlarda hazırlık maddesi yok ama duyduğuma göre kocaeli üniversitesinde iö hazırlık okuyabiliyormuş.Anadolu üniversitesinde durum nasıl? ikinci öğretimde hazırlık okuma ya da erasmus programlarından yararlanma imkanımız var mı? çok önemli bir konu benim için cevaplarsanız sevinirim..
  • ikinci öğretimler hazırlık okuyamıyor diye bir kural duymadım daha önce.
  • Bu sene kazananları tebrik ediyorum.
  • mmf kazanan yok değil mi, iyi buranın efendisi ben olacağım seneye
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.