Şimdi Ara

DH Alfa Romeo Klübü (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.002
Cevap
41
Favori
221.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yani 5. vitesden 4. vitese mi alayım ozaman araba 3500 4000 devire dayanır ve değiniz gibi hızlandırmak kolay olur . LPG takan varmı aranızda ben bir LPG ye performans kiti taktırdım daha fazla oksijen almasını sağlıyormuş ama Lambda sensörü bilgisayara bağlayınca hata alıyor ,usta bu performans kitini söktür dedi. bende diyorum daha fazla oksijen daha iyi değilmi diye Ustada Lmbda sensörü hata alıyor söktür bence diyor , siz ne dersiniz. Ama Lpge tavsiye ederim araba 20 21 kuruş civarı yakıyor
  • Yani 5. vitesden 4. vitese mi alayım ozaman araba 3500 4000 devire dayanır ve değiniz gibi hızlandırmak kolay olur . LPG takan varmı aranızda ben bir LPG ye performans kiti taktırdım daha fazla oksijen almasını sağlıyormuş ama Lambda sensörü bilgisayara bağlayınca hata alıyor ,usta bu performans kitini söktür dedi. bende diyorum daha fazla oksijen daha iyi değilmi diye Ustada Lmbda sensörü hata alıyor söktür bence diyor , siz ne dersiniz. Ama Lpge tavsiye ederim araba 20 21 kuruş civarı yakıyor
  • yenı taktırdıysan 20-21 yakar bı ayar daha yapıldıktan sonra 18-19 kurusa ıner gercı lpg de pahalandı su sıra.valla lpgen ne marka bılemıyorum ama bu araclara ıtalyanlar cuk dıye oturuyormus sıtede bı arkadas solemıstı.istersen baska bır ustaya daha goster.gostermekte en azından fayda vardır.aynen dedıgım gıbı zaten butun arabalarda boledır 2.500-3.000 devırdeyken 5.vıtes cıvarı araba toparlamaz vıtes kucultup devırne getırıp bas bence.
  • arkadaslar lpg taktırayım mı taktırmayayım mı kararsız kaldım gercekten ortada bı suru laf dolasıyo.yok uymuyo yok kaldırmıyo teklıyorfalan fılan brc marka taktırmayı dusunuyorum bılen veya kullanan varsa bana yazarsa sevınırım gercekten.arac 2005 156 herkese selamlar.
  • ya ben 2 senedır 147 kullanıyorum taktırmadıma pısmanım sımdıye verdıgım parayla bıtane daha araba alırdım valla herkes bısı dıyor herkesın bısı dedıne uysaydık alfa kullanamzdık lpg sart artık.siteden arkadaslar yardımcı olucaktır muhakkak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZEUS 351\2

arkadaslar lpg taktırayım mı taktırmayayım mı kararsız kaldım gercekten ortada bı suru laf dolasıyo.yok uymuyo yok kaldırmıyo teklıyorfalan fılan brc marka taktırmayı dusunuyorum bılen veya kullanan varsa bana yazarsa sevınırım gercekten.arac 2005 156 herkese selamlar.

Taktır kardeş taktır. Alfa almadan önce Polo 1.4 TDI'yım vardı. Dizeldi yakıtı çok azdı. Ondan sonra benzinli bir arabaya binmek bana çok ağır geldi. Sadece 15 gün dayanabildim. 1100 tl ye KME marka LPG taktırdım ve çok memnunum.

ceycey84x 2 yıldır iyi dayanmışın tebrik etmek lazım seni. Çünkü araç benzinde gerçekten su gibi içiyor resmen.
  • ama beni eklememişsiniz üyeliğe ayıp oluyor ama
    2003 model alfa rome 147 2.0 selespeed ateş siyahı

birde triger seti değişecem araba 65 binde önerileriniz nelerdir
  • Bu zamanda artık ya Dizel yada LPG.
    kentslim dostum fotoğraf isteruk
  • quote:

Orijinalden alıntı: kentslim

ama beni eklememişsiniz üyeliğe ayıp oluyor ama
    2003 model alfa rome 147 2.0 selespeed ateş siyahı

birde triger seti değişecem araba 65 binde önerileriniz nelerdir

65000 de araban daha yenımı degıstırcen trıgerı?????valla cok cok ıyı cesaret gostermısın ne dıyım normalı suan 50.000 bılemedın 55.000...
    valla ıstersen alfa servısı var tanıdık ben 55.000 de aldıgımda trıger varyator degıstırdım enrıkoda pısman oldum 400-500 altına yapıyor sımdıkı servısım.ızmırınde en tanınmıs ustalarındandır alfa konsunda.istersen enrıkodada tanıdık var bırmotta da ama ben gıtmıyorum artık servıse ozellerde aynı ısı yapıyor onemlı olan ısın ehlını bulmak.varyatorude degıstır yapmısken bıdaha masraf yapma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceycey84x -- 27 Şubat 2010; 11:21:53 >
  • ceycex ben de izmirdeyim ustanın adını verebılır mısın muhtemelen benım de varyator sorunum var sabah ısınana kadar bıraz seslı calısıyor.arabam 100bın de trıger 57bın de değişmiş enrıco alıbertıde 120 bın de gel dedıler normal mı bu km sence.bırde servıste ne kadar tutar senın ustada ne kadar tutar fark buyuk olur mu trıger ve varyator ne tutar acaba
  • bu arada arkadaşlar hala eklememişsiniz darılıyorum vallaha bırbırımızı zaten zor buluyoruz buluncada kabul etmıyoruz burdan hondacılara mazdacılara sallıyoruz sonra
  • Moralim bozuk arkadaşlar. Az önce Güngörende siyah bir 147 gördüm içinde 2-3 kişi vardı Bu velet Gerçekte fotoğrafta göründüğünden kat kat güzel görünüyor. Vallahi Başlarım Varyatörüne alt takımına Alacam ben 147 yi ne pahasına olursa olsun.
  • valla suan sade varyator 600 lıra :) bunun degısımı zaten para motor neredeyse yarıya kadar acılıyor ıscılık ısteyen bısey.suan yanılmıyorsam enrıkoda 1.200-1.400 den asagıya degısmıyor arabanın orda kaldıgı saat basına 86.500 lıra alıyorlar degısmedıyse 1.5 senedır.vereyım tabı vermezmıyım kardesim maksat bırbırımıze yardımcı olalım bole uygun ıs yapan yerlerı bırbırımıze verelımkı yardımcı olalım.mesela xenon olur lastıkte yardımcı olucaklar olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceycey84x -- 27 Şubat 2010; 22:16:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: net_katil

Moralim bozuk arkadaşlar. Az önce Güngörende siyah bir 147 gördüm içinde 2-3 kişi vardı Bu velet Gerçekte fotoğrafta göründüğünden kat kat güzel görünüyor. Vallahi Başlarım Varyatörüne alt takımına Alacam ben 147 yi ne pahasına olursa olsun.

kanka sen ızmıre gel ben bı sana kullandırayım esas keyıf neymıs gorursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZEUS 351\2

bu arada arkadaşlar hala eklememişsiniz darılıyorum vallaha bırbırımızı zaten zor buluyoruz buluncada kabul etmıyoruz burdan hondacılara mazdacılara sallıyoruz sonra

bızım ımzayı ekle sende kardesim bu sıra kımse ılgılenmıyor bende o lıstede eklımıyım bılmıyorum acıkcası
  • Ceyhun Teşekkür ederim kardeş Teklif etmen yeterli. Vallahi her güzelin bir kusuru vardır diyip kabulleneceğiz. Ciddi bir kusur ama namussuz arabada çok güzel ne yapalım şimdi
  • kardesım kusur dedıgın sey cokta buyuk bısey degıl herseyın bır yolu var ses almaya basladıgınde dizel yanı tamır ettır 100 lıraya 15.000-20.000 almazsın bıdaha oldu aynen yaptır sonra zaten trıgerle bıdaha degıstırrısın bukadar takma kafanı
  • Öyle yapacam zaten bir yılda 20 bin km yapmam zor zaten. Zaten senle daha önceden de konuşmuştuk araştırınca her markada çıkıyor. 307 ler malum, Megan bobin arızası elektrionik arızası, Golf çok pahalı, Astranında adı çıkmış zaten ayrıca her köşe başında 3 tane gerçi bir arabanın çok olması benim için sorun değilde. Dün çok etkilendim ama ya vallahi içim gitti. Tam Genç arabası.
  • tam genc arabası zaten benım ıcın sorun benım elımdekı paraya bana en uygun olanını bulmak ıcın bakarım alfa fazla yok bu yuzden zaten bı magane bı astra ıle kıyaslıyamıyosun
  • Aynen dostum Ben Adana da sadece 2 kez görmüştüm Alfa. Bu arada dün bir tane değil 2 tane Alfa görmüştüm bir tanede eski kasa gri renkli 156. Dur bakim Şuan işteyim saat 6 da işten çıkacam yaklaşık 10 dk bir yürüyüş mesefem var bakalım kaç tane Astra görecem sayacağım vallahi
    Şaka bir yana Astra da çok güzel araç tipini çok beğeniyorum ama 147 daha çok çekici. Megan II ise Çirkin ucuz diye o araca bakıyorum zaten
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.