Şimdi Ara

DH Adana Grubu!!! [168 KİŞİ] (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
444
Cevap
3
Favori
29.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yüreğir'den beni de yaz
  • MErhaba arkadaşlar. Bende Adana merkez(Seyhan) de oturmaktayım. 4 yıldır üniversite nedeniyle G.Antep'teyim fakat burdayken bile Adana'nın ne kadar güzel bir şehir olduğunu anlayabilmekteyim. Adana'mız bir başka. Herkese sevgiler saygılar.
  • Adana (Çukurova)

Benide eklebilirsiniz.
  • ekle kardeş seyhan
  • quote:

Orijinalden alıntı: nForcer

Yüreğir'de inşaatı süren ve Adana'daki AVM kıtlığına biraz iyi gelecek olan Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi 8 Nisan Cuma günü açılıyormuş. Açılış gününden sonraki haftasonu gitmeyi düşünüyorum.

Az kaldı
  • Çukurova :)
  • Arkadaşlar Adana'da ebay üzerinden ürün getirtebileceğim bir yer var mı? Komisyon ne ise veririz sorun değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nodex

Arkadaşlar Adana'da ebay üzerinden ürün getirtebileceğim bir yer var mı? Komisyon ne ise veririz sorun değil.

İstediğiniz ürün nedir acaba? Ebayden devamlı alış veriş yapan ve ürünlere göre satan birisiyim
  • yarın optimum açılıo beyler...
    gidip hayırlayak hemen...
    yess c'monn

• ekleyin lutfen adana seyhan
  • Adana / Çukurova ekle benide bi zahmet
  • Optimuma gidenler lütfen yazsın ne indirimler olduğunu, neler olduğunu, bekliyoruz
    @firozat öm
  • optimumda tüm mağazalar aynı anda açılmayacak bildiğim kadarıyla.hepsinin açılış tarihleri birbirlerinden farklıymış.birde yeri çok sakat ya.arka tarafında kimler oturmakta bilmeyen yoktur sanırım.
  • @:::biohazard::: arka tarafında oturanlar senin benim gibi insan.Abartmaya gerek yok.
  • Media markt daki oyunlar kalmış mıdır acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nodex

@:::biohazard::: arka tarafında oturanlar senin benim gibi insan.Abartmaya gerek yok.

hocam biyolojik olarak insanlar ama davranışları ters köşeye yatıran cinsten.yanında sevgilisi olan kıza laf atmalar,kalabalık bir ortamda bas bas bağırarak küfür etmeler,herhangi bir sıkışıklık durumunda pozisyon almalar flan.
    ben marketin dışındaki her yeri değil conoların ikamet ettiği yeri kastediyorum.conolara sıradan insan muamelesi yapmak çok saçma ve tehlikeli.
  • Optimum'dan geliyorum, mümkünse mayıs başına kadar gitmeyin. Çünkü içerisi tıklım tıklımdı. Bir de 5M Migros, Koçtaş falan daha açılmamıştı. Açılmayan mağazalar mayıs ayına doğru açılacak. O zaman bütün mağazaları açılmış olarak ve bu kadar kalabalık olmadan Optimum'u görürsünüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nForcer

Optimum'dan geliyorum, mümkünse mayıs başına kadar gitmeyin. Çünkü içerisi tıklım tıklımdı. Bir de 5M Migros, Koçtaş falan daha açılmamıştı. Açılmayan mağazalar mayıs ayına doğru açılacak. O zaman bütün mağazaları açılmış olarak ve bu kadar kalabalık olmadan Optimum'u görürsünüz.

Hocam sinema ve bowling salonu açıkmıydı?
  • Sinema kapalıydı, bowling salonunu görmedim.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.