Şimdi Ara

DH Adana Grubu!!! [168 KİŞİ] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
445
Cevap
3
Favori
29.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sağolun arkadaşlar, verdiğiniz bilgilere dikkat edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can-KSK -- 6 Aralık 2010; 1:20:24 >
  • Havaalanın giriş-çıkışında MEYDAN dolmuşları geçiyor..Küçüksaat e ona binip gidebilirsin..
    Balcalı'ya giden ve çarşıdan geçen otobüsler 160-135-121-122-123-130-131-133 numaralı otobüsler..Bunlardan birine ya da üzerinde Balcalı yazan turuncu minibüslere binebilirsin.. Turuncu minibüsler dakika başı kalkıyor nerdeyse..
    Atilla Altıkat durağından binebilirsin Balcalı ya gitmek için.. Seçeneğin daha fazla ordan..
    Yol yapım çalışmaları var o yüzden ne kadar süreceği belli olmuyor..
    Havaalanından Küçüksaat e en fazla 10 dak.da varırsın..O arada sorun yok yol bakımından..
    Tabi anayola çıkıp Barkal-Yeşilevler-Denizli dolmuşlarından birine binersen en fazla 5.dak sürer ama oraya kadar yüreyeceğine Meydan a binersin..
  • biri kardeşler mi dedi adanada tavsiye edilecek son yer bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLtmLtm

biri kardeşler mi dedi adanada tavsiye edilecek son yer bence

ya unlu mamül flan en iyi yer burasıdır kardeşlerdir dier unlu mamüller lezzetli ve çeşitli dğeil. trip lava gibi yerler var buralarada gidebilirsin
  • Şimdilik havalimanından merkeze giderkenki trafik felç durumda. Şu Atilla Altıkat'taki D-400 karayolu alt geçit çalışması tamamlansın, o zaman trafik normalden daha iyi olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nForcer

Şimdilik havalimanından merkeze giderkenki trafik felç durumda. Şu Atilla Altıkat'taki D-400 karayolu alt geçit çalışması tamamlansın, o zaman trafik normalden daha iyi olacak.

töbe ya ora kaç senede biter bilinmez
  • ekle hacI alanyada yasiyorum adana seyhanliyim yasim tiventifayf :)
  • beyler yokmu buluşma çok pasifizz ya hepimizz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucuß3

quote:

Şimdilik havalimanından merkeze giderkenki trafik felç durumda. Şu Atilla Altıkat'taki D-400 karayolu alt geçit çalışması tamamlansın, o zaman trafik normalden daha iyi olacak.

Bugün oraya baktım, işin büyük kısmı tamamlanmış. En geç 2-3 aya açılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nForcer -- 7 Aralık 2010; 2:39:40 >
  • quote:

quote:

quote:

Bugün oraya baktım, işin büyük kısmı tamamlanmış. En geç 2-3 aya açılır.

hiç sanmıyorum
  • Benide yazabilirsiniz. Kayseriliyim Adanada yaşıyorum.
  • yaw adam taksiyle gezecem nereye gideyim demiş siz adama barkal dolmuşundan bahsetmişsiniz

yok neymiş ucuzmuş da çarşıdan 3 saatte balcalıya gidilirmiş de bilmem ne adana merkezde en uzak yer taksi ile en yoğun trafikde 20 dakikadır turiste kazım büfe ile kardeşler öneren de has adanalı galiba gerçi kendi kaşınmış mesajında gördüm :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guestizm -- 17 Aralık 2010; 23:28:42 >

• @qtrendy

Geçen haftasonu gittim geldim Adana'ya. Yağmurdan, buluttan güneş yüzü göremedik o ayrı. Pek de dolaşamadım şehri. Ama beğendim genel olarak, özellikle kampüs (Balcalı hastanesi tarafları) çok hoşuma gitti, yemyeşil, düzenli ve geniş. Şansıma Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile aynı gün inmişiz Adana'ya her yerde polis vardı kimi yollar kapatılmıştı. Neyse ama ulaşım asla sorun olmadı. Özellikle havaalanından Atatürk caddesine 15 dk içinde ulaşmak büyük keyif
    Bu arada kardeşlerden 2 kazan simidi almıştım sabah kahvaltısı niyetine. Gayette lezizlerdi.
    Selametle.

• Adana,seyhan,19,beni de yaz hocam
  • Sabancı İş Merkezi'ndeki büyütülüp 3 katlı yapılan Teknosa'yı gördünüz mü? Bence şahane olmuş.
  • quote:

Sabancı İş Merkezi'ndeki büyütülüp 3 katlı yapılan Teknosa'yı gördünüz mü? Bence şahane olmuş.

Demek okadar yakınmisiz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLtmLtm

beyler yokmu buluşma çok pasifizz ya hepimizz ?

evet arkadaslar bulusma noktasi yok mu? Ayarlayalim
  • quote:

Orijinalden alıntı: qtrendy

yaw adam taksiyle gezecem nereye gideyim demiş siz adama barkal dolmuşundan bahsetmişsiniz

yok neymiş ucuzmuş da çarşıdan 3 saatte balcalıya gidilirmiş de bilmem ne adana merkezde en uzak yer taksi ile en yoğun trafikde 20 dakikadır turiste kazım büfe ile kardeşler öneren de has adanalı galiba gerçi kendi kaşınmış mesajında gördüm :)

sen taksiyle çarşıdan balcalıya 20 dakkada git ben geri geri koşarak istanbula giderim :)

• quote:

yaw adam taksiyle gezecem nereye gideyim demiş siz adama barkal dolmuşundan bahsetmişsiniz

aynen kendi kaşınmış.
    turiste kazım büfe öneren has adanalıymış hakikaten çok güldüm.
    kardeşim biz giderdik küçüktük pek büyük değildik okuldan kaçardık soluğu g.paşada alırdık tost yerdik sallanırdık kovalardık kovalanırdık vs. büyümeye başladık ayaküstü kayıntı icra etmeye çalıştık ballandı dudaklandı bizim muzlu süt efsane oldu ayaküstü...
    quote:

Orjinalden alıntı: Deniz-KSK
    @qtrendy

Geçen haftasonu gittim geldim Adana'ya. Yağmurdan, buluttan güneş yüzü göremedik o ayrı. Pek de dolaşamadım şehri. Ama beğendim genel olarak, özellikle kampüs (Balcalı hastanesi tarafları) çok hoşuma gitti, yemyeşil, düzenli ve geniş. Şansıma Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile aynı gün inmişiz Adana'ya her yerde polis vardı kimi yollar kapatılmıştı. Neyse ama ulaşım asla sorun olmadı. Özellikle havaalanından Atatürk caddesine 15 dk içinde ulaşmak büyük keyif
    Bu arada kardeşlerden 2 kazan simidi almıştım sabah kahvaltısı niyetine. Gayette lezizlerdi.
    Selametle.

6-7dk normalde yağmur ve o trafiğe bağlıyorum. tabi birde dörtyolun çalışmalar dolayısı ile kapalı olmasına.
    beğendiğine sevindim fena değil zaten ama çok daha fazlasıda değil.
    kötülemiyorum kim memleketini sevmez.

• quote:

quote:

sen taksiyle çarşıdan balcalıya 20 dakkada git ben geri geri koşarak istanbula giderim :)

iddialı olmuş
    çarşıdan fuzuli cad. oradan demirköprü altından köprüyle karşıya geç mithat özsan bulvarını takip et kolordu önünden balcalıya ulaş kaç dk da gidiyorsun sen söyle bize

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.