Şimdi Ara

DH Adana Grubu!!! [168 KİŞİ] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
445
Cevap
3
Favori
29.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 1337

quote:

Orijinalden alıntı: ucuß3

quote:

Orijinalden alıntı: qtrendy

yaw adam taksiyle gezecem nereye gideyim demiş siz adama barkal dolmuşundan bahsetmişsiniz

yok neymiş ucuzmuş da çarşıdan 3 saatte balcalıya gidilirmiş de bilmem ne adana merkezde en uzak yer taksi ile en yoğun trafikde 20 dakikadır turiste kazım büfe ile kardeşler öneren de has adanalı galiba gerçi kendi kaşınmış mesajında gördüm :)

sen taksiyle çarşıdan balcalıya 20 dakkada git ben geri geri koşarak istanbula giderim :)

iddialı olmuş
    çarşıdan fuzuli cad. oradan demirköprü altından köprüyle karşıya geç mithat özsan bulvarını takip et kolordu önünden balcalıya ulaş kaç dk da gidiyorsun sen söyle bize

dostum artık eskisi gibi değil heryer trafik doldu istedğn yerden git . ben daha çarşıdan mavi bulvara 20 dakkada gidiyorum boş buldğum yerde kökledğim halde... yer altından tünel açıldıda bizm mi haberimiz yok

• yaw tamam pardon 25 dakika olsun ya ben adanayı bilmiyorum ya da adana görmeyeli uzamış :)

trafikten şikayet eden arkadaşlar sadece öğleyin ve iş çıkışları olur, ondan sonra caddeler sizin :)

o istanbula koşarak giderim diyen arkadaşın oraya gitmesine gerek yok mersine kadar koşsun bana yeter

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 1337

quote:

quote:

yaw adam taksiyle gezecem nereye gideyim demiş siz adama barkal dolmuşundan bahsetmişsiniz

yok neymiş ucuzmuş da çarşıdan 3 saatte balcalıya gidilirmiş de bilmem ne adana merkezde en uzak yer taksi ile en yoğun trafikde 20 dakikadır turiste kazım büfe ile kardeşler öneren de has adanalı galiba gerçi kendi kaşınmış mesajında gördüm :)

sen taksiyle çarşıdan balcalıya 20 dakkada git ben geri geri koşarak istanbula giderim :)

iddialı olmuş
    çarşıdan fuzuli cad. oradan demirköprü altından köprüyle karşıya geç mithat özsan bulvarını takip et kolordu önünden balcalıya ulaş kaç dk da gidiyorsun sen söyle bize

dostum artık eskisi gibi değil heryer trafik doldu istedğn yerden git . ben daha çarşıdan mavi bulvara 20 dakkada gidiyorum boş buldğum yerde kökledğim halde... yer altından tünel açıldıda bizm mi haberimiz yok

• heh üst konu başlığında yazmıştım böyle bir gurup olduğunu bilmiyordum sağolsun bir arkadaşım burayı hatırlattı sorunumu buraya yazayım arkadaşlar acil yardımlarınızı bekliyorum :
    Arkadaşlar uzun süredir üzerinde ciddi araştırmalar yaptığım ve kız arkadaşımında orda olması sebebi ile adanaya yerleşmeye karar verdim iş sorunum yok ama ev sorunum var çünkü ben istanbul çocuğuyum dedim toki konutlarında ev tutayım kiralar çok ucuz 300 - 350 kşraya ev bulabiliyorsunuz hatrı sayılır özellikleri ile adana toki araştırırken web de fazla ilan bulamadım ve 100. yıl da manzararsı ve ormanıyla gözüme girdi fakat sahibinden kiraya verenler internete koymuyorlar emlakçılar koyuyor ama onlarda sakat hem çok para istiyorlar hemde kirayı şişiriyorlar bence bu forumun çok üyesi olduğunu göz önünde bulundurursak belki ev kiralamak konusunda bana yardımları dokunacak bir forumdaş vardır (not: 10 gün içinde taşınmam lazım tonla eşya aldım )

• Benide ekleyin lütfen -ALA- ,Çukurova, yaşım sizlere göre küçük ama olsun.
  • quote:

trafikten şikayet eden arkadaşlar sadece öğleyin ve iş çıkışları olur, ondan sonra caddeler sizin :)

adam zeki beyler dağılın

iş yerim reşat beyde . evim mavi bulvarda. çağda okuyorum. ev-okul arası otobandan karaisalı yolu oradan okula toplamda 10 dakkamı alıyor. ama ev ile ziyapaşa rahat 20 dakka . biz burda trafiğin younluğundan dolayı balcalıya gitmek işkence diyoruz zaten. yoksa boş yolda 10 dakkada bile giderim çarşıdan balcalıya...
  • yaz abicim yaz, Yüreğir / Adana
  • yeni taşındım adanaya
    çukurova / süleyman demirel
  • çanakkale de yaşıyorum ama adanalıyık benide ekleyiverin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufradirisi01 -- 2 Ocak 2011; 18:07:24 >
  • Arkadaşlar Çukurova Üni. nin not sistemi tam olarak nasıl?Yani bu AA,BB hangi notlara denk geliyor?Geçme notunun 70 olduğunu biliyorum..DD ve CD derslerden muaf olma durumu falan varmış diye duydum birde?

Finaller yarın başlıyor,geçecez mi kalacaz mı daha sistemi bile bilmiyorum
  • CC alırsan geçersin, DC ve DD alırsan not ortalamanın 1,8'in üzerinde olması lazım. Sadece bunları bilsen yeterde bunca zamandır okulda nasıl öğrenmedin ilginç. Ayrıca ilk dönem not ortalamanı mutlaka 1.8'in üzerinde tut. İlk dönem 1,8'in altına düşersen 2. dönen ortalamanın 2.0 olması lazım derslerden muaf olman için yani DC ve DD ile geçebilmen için.
  • dersten şartsız geçmen için cc lazım. dd ve dc şartlı geçiş. sen ortalamanı 2nin altına düşürme yoksa çapraza düşersin 5-6 yılda bitirrsn okulu. 70 cc ye denk gelir ki o belli olmaz hocaların insifyatne kalmştır 20 alırsn cb bile verilir.bu bütn okullarda böyle sanıyorum .ben çağda okuyorum mersin yolu.
  • burada da mi not muhabetti valla su cu nun sistemi beni cileden cikartti deli ettiler :(
    bu arada beni de ekleyin listeye hacılar :D
  • süleyman demirel'den kimler var burda

beer time yapılacak mekanlar konusunda öneri rica ediyorum
  • benide ekleyin!
  • Altıkat yıkılmaya başlanmış.
    Işıklı kavşak yapılacakmış oraya da..
    Güya alt geçit yaptılar , Adana'nın trafiği eskisinden daha beter olacak bu yeni yapılanlardan sonra..
  • Ekleyiver.

Adana, Çukurova.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaPAxA

Altıkat yıkılmaya başlanmış.
    Güya alt geçit yaptılar , Adana'nın trafiği eskisinden daha beter olacak bu yeni yapılanlardan sonra..
    Bari alt yolun geçtiği kavşak aralarının üstünü kapatsalar. Ayrıca köprü yıkıldıktan sonraki yeni kavşağın adı Atilla Altıkat kavşağı olmalı. Altıkat adı yaşatılmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nForcer

quote:

Orijinalden alıntı: CaPAxA

Altıkat yıkılmaya başlanmış.
    Bari alt yolun geçtiği kavşak aralarının üstünü kapatsalar. Ayrıca köprü yıkıldıktan sonraki yeni kavşağın adı Atilla Altıkat kavşağı olmalı. Altıkat adı yaşatılmalı.

Sanırım adı öyle olacakmış zaten ama o kadar tehlikeli ki alt geçitten hızla çıkıyorsun hop ışık.. Böyle saçmalık mı olur..
    Havaalanı kavşağını da alt geçit yapacaklarmış ama , ordan geliş ve gidişi nasıl verecekler merak ediyorum..Trafik şube taşınacak , ancak orası yıkılıp havaalanı yoluna geçiş yolu yaparlarsa olur ama Bakımyurdu , d-400 trafiğini kaldırmaz..Görecez bakalım..

• Yüreğir'de inşaatı süren ve Adana'daki AVM kıtlığına biraz iyi gelecek olan Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi 8 Nisan Cuma günü açılıyormuş. Açılış gününden sonraki haftasonu gitmeyi düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nForcer

Yüreğir'de inşaatı süren ve Adana'daki AVM kıtlığına biraz iyi gelecek olan Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi 8 Nisan Cuma günü açılıyormuş. Açılış gününden sonraki haftasonu gitmeyi düşünüyorum.

tam isabet olmş realin yükü hafifler artık yüreir otogarına dönmüştü :D
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.