Şimdi Ara

DH Adalet Mülkün Temeli whatsapp grubu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • En geç 2 ay içinde bir whatsapp grubu oluşturmayı düşünüyorum.6-8 senedir üye/üye değil bu forumda takılıyorum.Çok boş insan olsa da bilinçli,entellektüel,kültürlü olan insan sayısı çok fazla.

-Ülke gündemi bölümünde TV'lerde göremediğimiz şeyleri ordan takip edebiliyoruz.
    -Dolar için 2 sene önce 4 olucak diyecek kadar bilgili insanlar mevcut.
    -Sinema,felsefe bölümünde de takılıp,konu dışında da makara ve spor bölümünde mantıklı eleştirilerde bulunan bilinçli ve kültürlü insanlar mevcut.
    -İphone 7/S7 alıp 3-5 sene kullanan,teknolojinin 10 sene önceki ve şuanki durumunu yorumlayıp,değerlendirebilen.Bunlara ek olarak fuzuli ve gereksiz tüketim dayatmasını yapmayarak bilinçli olan insanlar mevcut.

Bu insanlara sesleniyorum. Sizlerin ilgisini çeksin diye,düzgün Türkçe kullanmaya çalıştım. Bizzat ben bu forumda otomotiv,ülke gündemi,felsefe,sinema,donanım,spor,konu dışı her bölümde tutarlı takılıyorum,bilgilerimi tazeliyorum. Kendim gibi gördüğüm 100lerce insan gördüm ama hepsini aklımda tutmadım.Grubu kurmaktaki amacıma gelirse;

-Sitede gereksiz sansür(konu silme) başladı.(Obama'nın pizza olayının silinmesi saçmalıktı.)
    -Gereksiz tartışmalar ve yanlış,tartışmasız bilgi kabul eden insanlar yüzünden bilgi kirliliği oluşuyor.
    -Dünyanın elit para babaları,insanları her türlü kandırarak herşeyi engelliyorlar.Sahip olduğumuz bilgiler bile yanlış.

Bu tür şeyleri benim gibi gören ve bi akım başlatmak isteyen insanlar için grup açacağım. Bu grupta ülkeyle ilgili haberden,İphone'nun Tesla'nın yarın planına,Amerika'nın Mars'a yerleşme planından ülkenin başkanlık planına,felsefik konulardan yerleşik dünya düzenine kadar herşey konuşulucak.Ancak bu her saat başı gruba boş boş yazmak anlamına gelmesin.Akşam belli 1 saatte görüşme yapılacak,whatsapp mesaj üzerinden ve günün diğer saatlerinde önemli,acil durum olmadığı müddetçe grup gereksiz kullanılmayacak.Ben çevremde benim farkındalığıma sahip kimseyi görmedim.Ama bu forumdan öğrendiklerimle o hale geldim ve bu forumdan bunları bana öğreten insanları bir araya getirirsem hızlı yol alırız.Gerçek hayata taşınabilecek,onurlu-dürüst dostluk kurabiliriz.Bu klüp gibi bir aktivite gibi organizasyondur.

2 ay içinde açmayı düşünüyorum.Katılmak isteyen üyeler PM yada bu konuya yazabilir.Kemik üyelerden sonra eleme sistemi ile üye alınacak.Forumdaki yazdıkları kıstas olacak.

Saygılarımla Corleone.

Edit1: Yaş,eğitim-iş belirtilmesi gerekmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Corleone. -- 15 Ocak 2017; 21:6:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Up
  • *Entelektüel
  • Nyan Cat kullanıcısına yanıt
    nbr Nyan
  • Hatsune Miku kullanıcısına yanıt
    İyiyim Hatsune. Sen nasılsın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nyan Cat

İyiyim Hatsune. Sen nasılsın?

seni gördüm daha iyi oldum
  • Şubat sonu gibi grup açılacaktır.Ayrıyetten telegram grubuna dönebilir.Whatsapp güvenilir değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.