Şimdi Ara

DGS'YE ÇALIŞMAK İÇİN KİTAP ÖNERİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba herkese, seneye dgs sınavına girmeyi düşünüyorum, şimdiden çalışmaya başlayayım dedim. dgs sınavına çalışmak için önerebileceğiniz yayınevi / kitap var mı acaba? teşekkürler şimdiden..

• hiç kimsenin mi bir tane bile önerisi yok? dgs'ye girip de çalıştığı bir kitabı önerebilecek kimse yok mu?
  • Up bana da lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dgs için bende iyi bi yayın aradım en son isem yayıncılığı buldum soruları güzel yani tavsiye ederim
  • Bende hazırlanıyorum bu yıl malum az bi zaman kaldı isem yayıncılığın kitabı ile çalışıyorum deneme konu anlatım ve soru bankası var bende bu yıl ümitliyim ben :) sanada öneririm yani gönül rahatlığıyla
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevgisoysal

Dgs için bende iyi bi yayın aradım en son isem yayıncılığı buldum soruları güzel yani tavsiye ederim

cevap benim için geç oldu baya ama işine yarayan elbet olur, teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakannselcukk

Bende hazırlanıyorum bu yıl malum az bi zaman kaldı isem yayıncılığın kitabı ile çalışıyorum deneme konu anlatım ve soru bankası var bende bu yıl ümitliyim ben :) sanada öneririm yani gönül rahatlığıyla

hocam ben konuyu açtığımdan beri baya bi soru bankası çözdüm, denemelere geçtim 2 haftadır :) o yayını çözmedim ama dgs kitapları bence aşırı basit yapılıyor, ales ve ygs çözersen daha iyi olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.