Şimdi Ara

DGS,AÖF,MYO Yardımmm... ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sormak istediğim bir kaç soru var yardım ederseniz sevinirim.
    sınavlar açıklandı TS ve Tm bölümlerinden istediğim yerlere puanım yetmiyor bende 2 yllk düşünüroum.

1. YGS 6 türünden,İşletme yönetimi,İnsan kaynakları gibi bölümlerin hangisini seçmeliyim DGS için hangisi daha avantajlıdır.?
    2. Sizce 2yıllık mı yoksa AÖF işletme mi okumalıyım(2si aynı anda olur mu )

Bu soruların cevabını bilmeden yapmış olduğum plan ; Bu tercihte 2 yllk işletme yönetimini seçip seneye AÖF herhangi bir bölümüne kayıt yaptırıp 2sini aynı anda götürmek ve dgs girip geçiş yapmak ve açıktan da devam etmek ? ve önemlisi hangi bölümleri seçmeliyim. ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xay. -- 1 Temmuz 2013; 16:14:28 >

• yardım
  • Hocam 2 yıl okuduktan sonra hangi üniversiteye geçeceğine bağlı iyi bir üniversite istersen 2yıldan sonra 4 yıl sıfırdan okumak zorundasın.
    21 Temmuzda dgs sınavı var mesela ben 4 yıl baştan okumayı göze aldım
  • 2 yıl hangi bölümü okudun ve hangi bölüme geçiş yapmak istiyorsun.
    ben işletme yönetimi okuyup çeko'ya geçiş yapmak istiyorum sence mantıklı mı ?
  • Bankacılık okudum iktisat bölümüne geçicem bu yıl
  • Dgs sınavı seni zorladımı ekstra bi hazırlık yaptın mı ?
    ben işletme yönetimi okumayı düşünüyorum sence nasıldır ?
  • DGS 21 temmuz da hocam daha girmedim sınav her ne kadar kolay olsa da 160 soru 80 türkçe 80 matematik hemen her konu var mat1 den ve süre sıkıntısı oluyor.
    Dersaneye yazılmıştım ama vize final okul bitti bitmedi derken gidemedim pek 1 ay önce başladım çalışmalara 20 günüm kaldı çalışırsan kolay diyebilirim.
  • Arkadaşlar ben işletme yönetimi okumak istiyorum puanımda yetiyor ama bazı baktığım sitelerde sınavsız geçişler kontejanları dolduruyor yazıyor.S.geçiş üstünmüdür yoksa puanla tercih yapanlar mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scarlet.

Hocam 2 yıl okuduktan sonra hangi üniversiteye geçeceğine bağlı iyi bir üniversite istersen 2yıldan sonra 4 yıl sıfırdan okumak zorundasın.
    21 Temmuzda dgs sınavı var mesela ben 4 yıl baştan okumayı göze aldım

Kardeşim 3.sınıftan başlatan üniversiteler hangileridir.? ben işletme yönetimi okumak istiyorum/Çalışma eko.Endüstri ilişkileri bölümüne geçiş yapmak istiyorum.
    ama ben 4 yıl baştan okumayı göze alamam :((
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xay.

Arkadaşlar ben işletme yönetimi okumak istiyorum puanımda yetiyor ama bazı baktığım sitelerde sınavsız geçişler kontejanları dolduruyor yazıyor.S.geçiş üstünmüdür yoksa puanla tercih yapanlar mı
    quote:

Orijinalden alinti: Xay.

Arkadaslar ben isletme yönetimi okumak istiyorum puanimda yetiyor ama bazi baktigim sitelerde sinavsiz geçisler kontejanlari dolduruyor yaziyor.S.geçis üstünmüdür yoksa puanla tercih yapanlar mi

synavsyz geçi?ler 1. ö?retime yapylyyor sanyrym yani ço?u oraya geçiyor ikinci ö?retim yaz.
    3. synyftan devam edilen üniversiteleri tam olarak bilmiyorum üst seviyelerdeki Bo?aziçi, odtü, marmara, istanbul, ankara, gazi gibi büyük üniler 4 yyl ba?tan ba?latyyorlar onu biliyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.