Şimdi Ara

AÖF 3. Üniversite ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
9.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    4 yıllık işletme okurken ikinci üniversite olarak 2 yıllık lojistik bölümüne kayıt yaptırmıştım. Her ikisinden de mezun oldum, sınavsız olarak tekrar bir açıköğretim programına (dış ticaret vb.) yine ikinci üniversite üzerinden kayıt yaptırabilir miyim yoksa ikinci üniversite olayı tek seferlik bir hak mıdır ?

Askerlik durumumu değiştirmesine gerek yok. Zaten kendi hakkım var 2019 sonuna kadar ki ağustos da gitmeyi düşünüyorum

• İkinci üniversite hakkı bir kez ile sınırlı değildir. Yani AÖF'de bir bölüm bitirip başka bir bölüme başlamak açık olan bölüm sayısı kez mümkündür. Yeter ki aynı bölüm olmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nForcer -- 18 Mayıs 2017; 18:45:4 >
  • Sağolasın hocam bilgilendirme için
  • quote:

Orijinalden alıntı: nForcer

İkinci üniversite hakkı bir kez ile sınırlı değildir. Yani AÖF'de bir bölüm bitirip başka bir bölüme başlamak açık olan bölüm sayısı kez mümkündür. Yeter ki aynı bölüm olmasın.

Hocam peki aöften 4 yıllık bir bölümden mezun olduktan sonra yeni bir bölüme kayıt olduk diyelim.
    Okunan bölümde mezun olunan bölümün derslerinin bir kaçı aynıysa o derslerden muaf olma hakkı veriyor mu ?
  • Puzzles kullanıcısına yanıt
    Yalnızca "Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I - II", "Türk Dili I - II", "Yabancı Dil I - II" ve "Temel Bilgi Teknolojileri I - II" dersleri için muafiyet kabul ediliyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.