Şimdi Ara

Dgs aöf kaçıncı sınıftan başlatıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
17.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese selamlar. Ben özel bir üniversite de dış ticaret okuyorum. Dgs ile anadolu üni uluslararası ticaret ve lojistik yönetimine tamamlamak istiyorum. Normalde aöf ama diplomasında işletme fakültesi diye geçiyor. Hedefim avrupa da iş bulmak olduğu için normal diplomalardan bir farkı kalmıyor böylelikle. Aöf e tamamlayınca 2 yıllık lojistik daha okumak istiyorum. Lisans diplomasını da alınca avrupa da yüksek lisans yapmak istiyorum. Normalde örgüne tamamlayacaktım fakat üniler 1 yada 2. sınıftan başlatıyor üstüne 1 yıl da hazırlık. böylelikle 25-26 yaşında mezun olmuş oluyorum. Bu da biraz geç demek oluyor. Cevap verenlere şimdiden teşekkür ederim.

• 3.ten başlatır. ben emlak mezunuyum kamuya direkt 3 ten başlatmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodofran

3.ten başlatır. ben emlak mezunuyum kamuya direkt 3 ten başlatmıştı.
    Teşekkür ederim hocam. Önlisans diplomasını almıyor değil mi?
  • İplenemeyen Adam kullanıcısına yanıt
    sistemden görünüyorsa sıkıntı olmuyor. görünmezse bi görmek isteyebilirler. komple alacaklarını sanmam.
  • ben 2 yillik muhasebe mezunuyum aof e girdim 3.siniftan basladim isletme bolumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: CroxLine

ben 2 yillik muhasebe mezunuyum aof e girdim 3.siniftan basladim isletme bolumu

1 ve 2. sınıf derslerini görmeden direk 3. den başlayacağız bende örgünde bankacılık okudum dgs ile kamuya yerleşecem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi j700 -- 9 Ekim 2020; 8:27:37 >
  • 5.dönemden başlanıyor 1-2-3-4. dönem derslerinin tümünden muaf Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I–II, Türk Dili I–II ve Yabancı Dil I–II muaf + 2-3 ek ders verebilir tüm bölümler olmasada bazı bölümlere ek ders veriyor intibak duyurularından bakılıyor

• Teşekkür ederim yorumunuz için. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: j700

1 ve 2. sınıf derslerini görmeden direk 3. den başlayacağız bende örgünde bankacılık okudum dgs ile kamuya yerleşecem

Alıntıları Göster

dogrudur hocam

• Ben çocuk gelişimi mezunuyum Aöf DGS işletme tamamlamak istiyorum acaba kaçıncı sınıftan başlarım

• @iplenemeyen adam başladın mı okula? ben de seninle aynı dertten muzdaribim örgünlerle eşdeğer bir diplomam olması yeterli, diplomada işletme fakültesi yazdığını nerden öğrendin ben araştırdım bulamadım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.