Şimdi Ara

----DFU MODE İLE RESTORE---- (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
6
Favori
77.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hatayi sonlara dogru vermis olmali. o hatayi alinca ok de itunesi kapat sonra quickpwn 2.25 i ac. power ve home tuslarina elma cikincaya kadar basili tut. elma cikinca home tusunu birak powere basmaya devam et. hemen quickpwn i kapatip itunesi ac elmanin altindaki bar dolmaya baslayinca powerden parmagini cek.
    not:burada wuickpwn sadece etkinlestirmek icin kullanilir. quickpwni sadece acacaksiniz onunla herhangi bir islem yapmayacaksiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • malesef baslarda veriyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed_Passion

ilkker msn adresini pm den atarmısın iphone 3gs aldım sorunlarım var yatıyor telefon yardımcı olurmusun

telefonu 3.1 e yukseltmissen benim de yapabilecegim bisey yok su an. jailbreak cikinca onu yaparsin ama unlock su an icin ufukta girunmuyor. eger yukseltmemissen sakin restore falan etme direk 3.1 yukleniyor
  • peki napıcam ben restore etmesem telefon yatıyor açamıyorum kafam çok karışık restore edersem 3.1 napıcam
  • devteam cozene kadar bekle. 3.1 yuklersen unlocku unutabilirsin
  • hadi ya neden 3.1 e unlock çıkmayacakmı şimdi indiriyordum çok az kaldı yüklesem ipod touch gibi kullansam en azından
  • sen bilirsin o kadar ilkker uyardı.
  • telefonu restore yaparken, bi restore dosyası gerekiyo sanırım. bunu nereden tmein edicez? 3G 3.1 için?
  • itunes kendisi indiriyor o dosyayi. restore dersen o kendi yapacak islemi
  • İlkker baba babacımm büyüksün ekmek teknesi:)millete iyi yardımcı oluyon parmaklarına sağlık babacan...
  • hocam tesekkürler senin sayende güvenlik kodunu kaldirdim Allah zihninizi açik etsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkker

hatayi sonlara dogru vermis olmali. o hatayi alinca ok de itunesi kapat sonra quickpwn 2.25 i ac. power ve home tuslarina elma cikincaya kadar basili tut. elma cikinca home tusunu birak powere basmaya devam et. hemen quickpwn i kapatip itunesi ac elmanin altindaki bar dolmaya baslayinca powerden parmagini cek.
    not:burada wuickpwn sadece etkinlestirmek icin kullanilir. quickpwni sadece acacaksiniz onunla herhangi bir islem yapmayacaksiniz

quickpwn 2.25 acmiyor bilgisayar win7 mi kaynaklı acaba?
  • cok eskide kalan bir yontem su an calismiyor olabilir.
  • Tekrar bakabilmek adina mesajim bulunsun...
  • merhaba ilker bey ıphone 3g aldım 4.1 sürümü yüklüydü itunesi yükledim orada güncelle yazısı çıktı ve ben 4.2 ye güncelleştirdim yanlışlıkla ve güncellemenin sonunda bi hata verdi sonra geri yükleme yapmaya çalıştım her yaptığım geri yüklemenin sonunda 1015 hatası veriyor dfu modu normal mod denemediğim bişey kalmadı yardımcı olursanız sevinirim lütfen
  • merhaba ilker bey ıphone 3g aldım 4.1 sürümü yüklüydü itunesi yükledim orada güncelle yazısı çıktı ve ben 4.2 ye güncelleştirdim yanlışlıkla ve güncellemenin sonunda bi hata verdi sonra geri yükleme yapmaya çalıştım her yaptığım geri yüklemenin sonunda 1015 hatası veriyor dfu modu normal mod denemediğim bişey kalmadı yardımcı olursanız sevinirim lütfen
  • slm ,arkadaşlar yardım edin...1 aydır 3GS KULLANIYORUM.4.3.3 sürümü ile geldi jailbreak yapıldı .telefon şarjı %20 altın indikten sonra kapanınca ve kapama tuşundan kaparsan bi daha pc den restore etmeden açılmıyor.ne önerirsiniz...
  • mesajım bulunsn
  • DFU mod ile recovery mod arasında program ve dosyaların silinmesi açısından fark var mı acaba?
  • Bilen yok mu arkadaşlar? Önemli de..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.