Şimdi Ara

Dexter (2006 - 2013) | BİTTİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
18.748
Cevap
69
Favori
565.478
Tıklama
Giriş
    779 Mesaj
    Dexter'ın indirdiğim son 2 bölümünü dayanamayıp seyredip bitirdim. Herhalde tekrardan başlayacağım diziye.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Spurs 77

Dexter 1 numaram. Daha 3.sezonu bitirmedim ama diger butun dizileri gecti gozumde ilk 3 sezondan mukemmel bir dizi Michael C Hall mukemmel bir oyuncu.

adamın oyunculuğu güzel. dizide o sezonlardagayet iyi ilerliyor falan yavaş git sonra kötü olursun :D sezon8 o kadar çekiçi gelmedi bana
    |
    |

Edit: ve dexter biter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prison-Break -- 24 Ocak 2014; 23:17:11 >
    |
    |
    |
    |
    Bilmeyenler için söyleyelim Debra ile Dexter gerçekte evliydi ama geçen sene boşanmışlar. Ilk ögrendigimde çok sasirmistim Michael C Hall o kadar manyak bir oyuncu ki inandirmis bizi dexter olduguna deb in kardesi olduguna icimize islemis artik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: dBZerodealer-

Bir sürü popüler dizi izliyorum ama dexter favorim oldu gecenin 12 sinde açarım blood theme bi rahatlama veriyor gerçekten tuhaf hissediyor insan

aynen senin gibiydim son iki sezona kadar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    şuan izliyorum son bölümü . salak federale de iyi oldu bu arada
    |
    |
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: Bentham

quote:

Orijinalden alıntı: Prison-Break

quote:

Orijinalden alıntı: Bentham

İlk 3 bölümü izledim konusu ilgi çekici gibi ama pek sarmadı, devam etmemi önerir misiniz ?

Kesinlikle et sezonun sonlarina dogru oturuyor dizi , hele 2. Sezonun yarisindan sonra izlemeden duramazsin

Peki size güveniyorum o zaman

Tavsiyenize uydum izlemeye devam ettim ve an itibari ile bitti Gerçekten izlemeden duramadım, her gün en az bir bölüm izlemişimdir herhalde. Özleyeceğim
    |
    |

• Yarbay
    2449 Mesaj
    8 sezon boyunca mal gibi izldim bu diziyi ya.

Olayların birbiriyle alakası yok ki her sezon ayrık bi olay önce buz kamyonlu katil çıktı ipini çektiler sonra diziyi uzatalım diye üçlemeciyi çıkarttılar onu da harcadılar. Baştan aşağı bi örgü kurgu yoktu dizide bence. Kopuk kopuk olaylar hele son 2 sezonda bu iyice ayyuka çıktı yani. Debra laguertayı ben öldürdüm diye içip içip merkeze gidiyor sonraki bölüme bi bakıyosun hiç bişey olmamış gibi filan. Bi garipti yani 8 sezon izledim ama ısınımadım mal gibi izlemişim diyorum kendime. Hele 8 sezon dizi yapmışsın o nasıl final arkadaş azcık mert olaydınız öldüreydiniz bari dexter i dizi devam edecek olsa hepimiz eminiz ki dexter gidecek hannah ı harrisonu bulacak.

Neyse verhasıl-ı kelam netice-i meram Lost gibi saran bi dizi daha hala çıkmadı beni. Eğer belli bi amaç doğrultusunda ilerleyen dizileri filan seviyor izliyorsanız benim şahsi kanaatim Dexter i izleyip vakit harcamayın. Her sezon ayrı bi olay vardı bana göre ve Dexter'ın hayatını 2007 den tutup 2013 e kadar anlatmışlar kısaca.

Dizinin çevirmenleri iyi olmasa gerçekten izlenmeyecek bi diziydi benim için.
    |
    |
    İşlemci: Intel i7 4790K | Anakart: Gigabyte Z97X Gaming 5 | İşlemci Soğutucu: Corsair H100i v2 Extreme Performance | Ekran Kartı: Asus Rog Strix Gtx1070 O8G Gaming 8 Gb GDDR5 256 Bit Dx 12 | SSD: Samsung 850 Evo 250 Gb | Ram: Corsair 2x8 Gb Vengeance Pro 1866 Mhz C9 1.5V | Monitör: Asus VG248QE 24" 144 Hz 1 ms Full HD | Kasa: Corsair Carbide 400C + Evga Supernova 850W G2 Full Modular PSU | Klavye: Logitech Gaming G710 | Mouse: Logitech G502 | Ses Sistemi: Logitech S220 2.1 | Kulaklık: Corsair H1500 7.1/Platronics Gamecom 780 7.1 | İşletim Sistemi: Windows 10 Pro 64 Bit |

• Bilmem nedendir izlediğim her dizinin sonu kötü bitti.Senaristler artık iyi sonun değil kötü sonun klişe olduğunu anlamalı.
    |
    |
    Hakkında bahsedilmesi yasak
  • Yarbay
    2141 Mesaj
    Tavsiye eder misiniz?

Orijinalden alıntı: fenerliyildiz

Tavsiye eder misiniz?

Kesinlikle başlayın pişman olmazsınız.
    24 - Prison Break - Lost - Dexter - Breaking Bad - The Event - Sons of Anarchy - Game of Thrones - Heroes - Merlin - The Walking Dead - Spartacus - Camelot - Dark Blue - Breakout Kings - Sherlock - The Confession - Touch - Nikita - Arrow - Fringe - True Detective - Hannibal - Gangland Undercover - Banshee - Daredevil - Blue Mountain State - 13 Reasons Why - Narcos - Stranger Things - Dark - La Casa de Papel - Homeland - Peaky Blinders - 11.22.63 - Black Mirror - Chernobyl
  • Yarbay
    2141 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Scarface007

quote:

Orijinalden alıntı: fenerliyildiz

Tavsiye eder misiniz?

Kesinlikle başlayın pişman olmazsınız.

Teşekkürler
    |
    |
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
HızlıCevap
Reklamlar
SEO
üniversite
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.