Şimdi Ara

Dexter (2006 - 2013) | New Blood (2021) (537. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.122
Cevap
70
Favori
605.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 535536537538539
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kaleci07

az önce s.... diyerek bitirdim sezonu nolcak bu ablanın hali beyler

Bir şey olmaz nolacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: :::Pesimist:::

quote:

Orijinalden alıntı: shui

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vigNerd

quote:

Orijinalden alıntı: .i.

Debi öldürmesi diziye ters, başkası öldürürse olabilir tabii.

Yine uçmuş olcam ama; Dexter "Harrisonu öldürecekti, kendimden geçtim, ilk defa cinayet işledim" deyip, Deb'in inanma olasılığı nedir? Zaten ilk defa yapmadığını anlarsa, başka kimleri öldürdün diyecektirde. Ya da direkt beynine tek atış ile olayı kapatacaktır.

Allah aşkına 2 sezon daha anlaşması olan dizinin başrol oyuncusu nasıl ölebilir ilk bölümden

Bence de. Dizinin başrolünde sadece Dexter yok ki, Debra'da var. Ayrıca bırak Debra'yı, Batista'nın ölmesi bile bir sürü izleyici kaybettirebilir bana göre. Yapmazlar öyle bir şey.

seyirciye odaklı senaryo yazdıklarını düşünmüyorum. yapmasına yapılır çok zor değilde gerek yok. dizide yeni sezon başlarında kimsenin ölüceğini sanmıyorum

Seyirciyi düşünmeleri lazım yoksa olmaz o iş

seyirciyi düşünmüyorlar demedim ki. sadece belli bir kaygıları yok .seyirci kitlesi oturmuş artık. zaten son sezonun da vasat olmasından anlaşılacağı gibi

Son sezon vasat mıydı?
    Tamam

Son sezonun konusu dahiyaneydi bana kalırsa.
    Senaryo biraz daha iyi olabilirdi,mantık hataları kimilerinin canını sıksa da,benim seyir zevkimi baltalamadı.
    3-4-5.sezonlardan daha iyiydi,1. ve 2.sezondan daha kötüydü bu sezon.

• quote:

Orijinalden alıntı: -YaLan-

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vigNerd

quote:

Orijinalden alıntı: .i.

Debi öldürmesi diziye ters, başkası öldürürse olabilir tabii.

Yine uçmuş olcam ama; Dexter "Harrisonu öldürecekti, kendimden geçtim, ilk defa cinayet işledim" deyip, Deb'in inanma olasılığı nedir? Zaten ilk defa yapmadığını anlarsa, başka kimleri öldürdün diyecektirde. Ya da direkt beynine tek atış ile olayı kapatacaktır.

Allah aşkına 2 sezon daha anlaşması olan dizinin başrol oyuncusu nasıl ölebilir ilk bölümden

Bence de. Dizinin başrolünde sadece Dexter yok ki, Debra'da var. Ayrıca bırak Debra'yı, Batista'nın ölmesi bile bir sürü izleyici kaybettirebilir bana göre. Yapmazlar öyle bir şey.

seyirciye odaklı senaryo yazdıklarını düşünmüyorum. yapmasına yapılır çok zor değilde gerek yok. dizide yeni sezon başlarında kimsenin ölüceğini sanmıyorum

Seyirciyi düşünmeleri lazım yoksa olmaz o iş

seyirciyi düşünmüyorlar demedim ki. sadece belli bir kaygıları yok .seyirci kitlesi oturmuş artık. zaten son sezonun da vasat olmasından anlaşılacağı gibi

Son sezon vasat mıydı?
    Tamam

Son sezonun konusu dahiyaneydi bana kalırsa.
    Senaryo biraz daha iyi olabilirdi,mantık hataları kimilerinin canını sıksa da,benim seyir zevkimi baltalamadı.
    3-4-5.sezonlardan daha iyiydi,1. ve 2.sezondan daha kötüydü bu sezon.

1-2. sezondan daha kötü olabilir ama 1-2. sezon standartların çok üstündeydi. Bu sezon bence gayet güzeldi. Bu sezona vasat diyen birisi izleyeceği hiçbir şeyi şeyi beğenemez

• Yeni sezonun fragmanı düşmedimi nete halen yahu,

• Beyler debra stajyer elemanın kurbanı olabilir
  • yeni sezonda dexter konusuna pek uğramicam bu sene hiç zevk alamadım diziden
  • dexter bitince prison break'e sardım oda bitti hemen yavs yine dizisiz kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: brnk

dexter bitince prison break'e sardım oda bitti hemen yavs yine dizisiz kaldım

Game of Thrones izle
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: brnk

dexter bitince prison break'e sardım oda bitti hemen yavs yine dizisiz kaldım

Game of Thrones izle

+ Breaking Bad
  • how i met your mother düşünüyordum breaking bad'le arasında kaldım game of thrones'den spoiler yemiş gibiyim dexter olayları yüzünden
  • Sezon 6 Bölüm 9 u izledim hiç zevk alamadım, bundan sonra burada teorileri okumayacağım, benim hayatta aklıma gelmezdi öyle birşey.

• Dexter (2006 - 2013) | New Blood (2021)

Dexter blog sitesinde bunu gördüm.
  • dexterın 7. sezonu ne zman çıkacak bi bilgisi olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainDark

dexterın 7. sezonu ne zman çıkacak bi bilgisi olan varmı

8 ay falan sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

yeni sezonda dexter konusuna pek uğramicam bu sene hiç zevk alamadım diziden

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainDark

dexterın 7. sezonu ne zman çıkacak bi bilgisi olan varmı

Eylül sonuna doğru yada Ekim başı başlar.Genelde o tarihlerde başlıyor.
  • Şimdi 11 ve 12.ci bölümleri izledim.
    Dexter 6.Sezon finali ile ilgili çok ağır spoiler var.

Debra'nın Dexter'a aşık olması cidden ilginçti. Hiç beklemediğim bir şeydi gerçekten. Onun dışında Debra Dexter'ı affedecektir. Hatırladığım kadarıyla geçmiş sezonlardan birinde Debra Dexter'ın öldürdüğü bir adam için üzülmüyordu, aksine böyle kötü bir adamı kim öldürdüyse iyi yapmış falan demişti galiba(tam hatırlamıyorum). Affetmeyebilir de, ama sanmıyorum. Şok olacak tabii, belki bayılabilir de. Bu arada üstte Debra ölebilir falan yazılmış, katılmıyorum. Olmaz demiyorum ama bence Dexter'ın Debra'yı öldürmesi dizide en son olabilecekler listesindedir galiba. Çok, çok küçük bir ihtimal yani. Son olarak güzel bir sezondu. Tabii 1. sezonun tadını hiçbir sezonda alamadım ama her Dexter sezonu gibi bu da güzeldi. 7.sezonu herkes gibi ben de sabırsızlıkla bekliyorum. Belki de, Dexter'ın en iyi sezonu olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fyodor Dostoyevski -- 2 Ocak 2012; 21:07:22 >

• daha önce bahsedildimi bilmiyorum ama bugun keşfettigimbi ayrıntıyı aktaracağım.

dexter bölümlerinin hemen hemen hepsi bilindiği gibi miami'de degil Los Angeles'ta çekiiliyormuş. öğrenince yok artık dedim ama öyleymiş. meşhur nehir kenarındaki köprüaltı, rita'nın evi, prado'nun evi, limanlar vs. hepsi Los Angeles'taymış. Miami metro ise tamamen film setiymiş.

bu durum zaten sempati duyduğum Los Angeles'a olan ilgiimi tavan yaptırdı. kısmetse bu yaz LA'dayım ve setlerde resim çektireceğim.

kaynak :http://www.seeing-stars.com/dexter/

• quote:

Orijinalden alıntı: Namaste.

daha önce bahsedildimi bilmiyorum ama bugun keşfettigimbi ayrıntıyı aktaracağım.

dexter bölümlerinin hemen hemen hepsi bilindiği gibi miami'de degil Los Angeles'ta çekiiliyormuş. öğrenince yok artık dedim ama öyleymiş. meşhur nehir kenarındaki köprüaltı, rita'nın evi, prado'nun evi, limanlar vs. hepsi Los Angeles'taymış. Miami metro ise tamamen film setiymiş.

bu durum zaten sempati duyduğum Los Angeles'a olan ilgiimi tavan yaptırdı. kısmetse bu yaz LA'dayım ve setlerde resim çektireceğim.

İlginç bir ayrıntı. Los Angeles'da deniz var mıydı yahu?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Namaste.

daha önce bahsedildimi bilmiyorum ama bugun keşfettigimbi ayrıntıyı aktaracağım.

İlginç bir ayrıntı. Los Angeles'da deniz var mıydı yahu?

Evet, Santamonica ve Long Beach en meşhur sahilleri.

edit : aslında genel olarak California desek daha doğru olur. Long Beach, Santa Monica ve LA California'ya bağlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Namaste. -- 2 Ocak 2012; 23:58:44 >

• 
Sayfa: önceki 535536537538539
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.