Şimdi Ara

Devlette beyin cerrahı maaşı ne kadardır (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
253
Cevap
1
Favori
8.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ChangeOrBeCrushed C kullanıcısına yanıt
    Amerika ile Türkiye'yi kıyaslamak neden. Amerika ile hangi alanda benzeriz ki tıp alanında benzer olalım. Bu bakış açısına katılmıyorum. Biri Mercedes diğeri Şahin.
    Sonra bizim arabanın rengi neden siyah değil f gibi bir tartışma bu.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben karsilastirma taraftari degilim zaten. ABD'de bu kadar maas bize niye yok diye sacma bir sekilde kendilerini onlara denk gordukleri icin bu sekilde yanit verdim, alintiladigim mesaji okursan anlarsin.

• Devlette 60K yada 70K olacağını hiç sanmıyorum ama olsa olsa 40K'dır tahminimce.

Özelde zaten operasyon etmek için fırsat kolluyorlar. Doktorlara saygım sonsuz fakat işi pazarlamaya dökenlere karşıyım.

• ChangeOrBeCrushed C kullanıcısına yanıt

hocam abdde doktor maaşları yılda 200k-500k arasıymıs gayet iyi değil mi bide giden turkler var mı calısmak ıcın oraya

• Yazmayacaktım buraya da konuyu çok kez yukarıda görünce yazmak istedim. Fen lisesinde yan sınıfta bir çocuk vardı boş gezenin boş kalfası tarzı biriydi, okulun en boş muhabbett yapan sulu şaka yapan değişik bir arkadaştı okula da son sıralardan girmişti. Son sene pek çalışmadı haliyle kazanamadı universiteyi sonraki sene çalışıp tıp fakültesine yerleşmiş. Uzun zamandır bu arkadaşdan haber almıyordum, geçenlerde youtube'da gördüm tıp fakültesini bitirip beyin cerrahisine yerleşmiş. Yorumum bu kadar 

• romario11111 R kullanıcısına yanıt
    Lise dediğin 14-17 yaşlarını kapsıyor. Adam oturup atomu parçalayacak değil ya, bir insanın 15 yaşındaki haline bakarak onca emeğini yok saymak yakışmadı hocam

• seni mi tarif ettik yoksa 

• romario11111 R kullanıcısına yanıt
    Beyninde pıhtı atarsa beğenmediğin arkadaşın hayatını kurtarır. İnsanları küçümsemeyin.

• Tusta düşük puan alan doktorlar cerrah olacağına pratisyen hekim kalmayı tercih ediyorlar. Herkes rahatının peşinde. Bu tip zor riskli meslekleri ifa eden insanlara çok saygı duyuyorum.

• 3 sene önce doğuda 40-45k idi şimdi 100k olmuştur

• Ankaratıplı kullanıcısına yanıt

aaa hocam olur mu oyle sey beyın cerrahı 10k alıyor aksını ıdda edıyorsan bordro at dürüst ol 50k ustu kazananlar türkiye capında tanınmıs kısıler burda genclerı kotu etkıleme her doktor en cok 10k alır milleti galeyana getirme

• Karakurum07 kullanıcısına yanıt
    Yalan söyledim özür dilerim 3 sene önce 1700 tl civarı alıyordu şimdi de taş çatlasa 3000 ya olmuştur ya olmamıştır

• crow in cornfield C kullanıcısına yanıt

Doktorun hatasından kaynaklanmayan ya da doktorun kasıtlı yapmadığı bir hatadan dolayı (hasta geçmişinin tam bilinmemesinden kaynaklı uygun olmayan müdaheleler ya da fark edilemeyen başka bir komplikasyon nedeniyle ters tepen müdahelelere vb.) çok fazla doktora milyonlarca lira ceza kesildi (kasıtlı harekette hapiste veriyorlar verilen zarara göre) ayda 15bin tl kazanan adama kasıtlı olmayan bir hatadan ötürü 4 milyon tl ceza kesilmesi iğrenç bir şey. Kasıtlı olarak aptalca bir şekilde hastada komplikasyona neden olanlar da çıkıyor onları savunan yok her meslek grubunda boş adam çıkar zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.