Şimdi Ara

DEVLETIN OTOPARK AYIBI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vatandaşlarını her fırsatta öpen devletimizin, altın yumurtlayan tavuğu olan otomobil sevdasına engel teşkil eden OTOPARK eksikliğine çözüm aramak, bulmak yerine, otopark olabilecek yerleri kuka, duba, baba, beton benzeri şeylerle kapatması beni sinir ediyor.

Yolları gerçekten açmak amacı varsa; o zaman otopark olması gereken dükkânlar kaldırılsın, tek şeritli yollara market açılmasın vs.

Geçen gün; yazdan önce sabah erken vakit sıkça kullandığım Rumelihisarı kaldırımına beton döndüklerini gördüm. Ama inanın haftasonu bütün araçların yol içine park ettigini göreceksiniz. Gücünüz yetiyorsa; tek bir araçlık otoparkı olmayan dükkanları cezalandırin.

Ayrıca yolun bir tarafında ispark deli dumrul rolünde iken; diğer tarafında çekicilerin sürekli faaliyette olması da başka bir utanç kaynağı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orhan Hoca -- 4 Ekim 2016; 19:32:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• çok güzel bir konuya deyindiniz oturduğum semt dar dar sokaklardan oluşuyor araba park edemiyorsun zaten en yakın özel paralı otopark 500 metre aşağıda mecbur oraya bırakıyordum satmadan önce, şimdi merkez meydana 1000 araçlık yer altı otoparkı yapılıyor fiyatlar iyi olursa oraya bırakırım, bir de ankaraya taşınma durumu var olursa zaten ankarada park sıkıntısı yok,
  • Havalimanına birisini almak icin gittim. Polis beni havalimanının önünde beklettirmedi yoksa ceza yazardı ben de otoparka girmek zorunda kaldım. 5 dakika bekleme icin 10 lira otopark ücreti verdim. Devlet, otoparklara bir düzen getirmesi lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paul Muaddib -- 4 Ekim 2016; 19:27:26 >
  • Belediyeler katlı otopark yapıp, maliyetini araç kapasitesine bölsün. isteyenlere otoparktan yer hissesi satsın. tahmininden daha büyük talep göreceğine şüphem yok.
  • kaldırıma beton dökmezse duba kuka yapmazsa arabalar çıkıyor be hocam,sonra millet sivasta gibi yolda yürüyorsahilde ise arabasız gidin .bizde kanlıcada paşabahçede sahile parkedemiyoruz arka sokaklara bırakıp yürüyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: uçmayıbilmeyenkuş

Havalimanına birisini almak icin gittim. Polis beni havalimanının önünde beklettirmedi yoksa ceza yazardı ben de otoparka girmek zorunda kaldım. 5 dakika bekleme icin 10 lira otopark ücreti verdim. Devlet, otoparklara bir düzen getirmesi lazım.

Havaalanın dışında bekleyiniz.
    Yolcu ile indikten sonra kontak kurup havaalanına yönelirsiniz.

• İstanbulda gündüz saatlerinde arabaya binilmez.Perişan olmakla eşdeğer bir durum.Trafiği özellikle çözmüyorlar,yönetim istesin 2 ayda trafik mrafik kalmaz orda.
  • ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Paşabahçe hastane acil karşısındaki yoldan hemen çekiyorlar. Diger taraf olan sendika önüne ellemiyorlar. Polis memuru bana bu tavsiyede bulunmuştu, çekilen aracımı otoparktan alırken.

• zotacing kullanıcısına yanıt
    Bahsi geçen mevkinin (Rumelihisarı sahili) sabah 7.30'da ne gibi bir kaotik hali olabilir ki? Sirkeci, Levent, Beşiktaş vs değil. Benden başka parkeden yok. Arasıra çöp arabası geliyor, o kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Orhan Hoca

Paşabahçe hastane acil karşısındaki yoldan hemen çekiyorlar. Diger taraf olan sendika önüne ellemiyorlar. Polis memuru bana bu tavsiyede bulunmuştu, çekilen aracımı otoparktan alırken.

benim arabayı yıllar önce eski acilin önünden çekmişlerdiotopark girişinin önündeki yerde simitçinin oraya bırakmıştım
    ondan beri pazar kurulan arka sokağa bırakıyorum, orada olmazsa ferit inalın oralarda yer oluyor,hastanenin otoparkında yer olmuyor zaten girip çıkmak dert,gece gidersen otopark kapsının yanındaki yola bırakıyorum.

geçen gece gittim nöbetçi eczaneyi çiğdem mahallesinde hiç ummayacağın tenha bi eczane yapmışlar,yav bu devketin işine bak gece yarısı millet orayı nasıl bulsunhastanenin etrafında onlarca eczane varken zulüme bak.daha beteride okuyor çavuşbaşı ormanında bile gece eczane aramıştım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.