Şimdi Ara

Devlet Budur (ADSL) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
0
Favori
2.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben turkiyeye T1 ne zaman gelir onu merak ediyorum
  • HERŞEYDEN EVVEL İNSAN YAPISI DEĞİŞECEKKİ HERŞEY DEĞİŞSİN YANİ TEMEL İNSAN FAKTÖRÜ ÇOK ÇOGALAN VE MEDENİ OLAMAYAN GENEL ANLAMDA BİR TOPLUMUZ EĞİTİMDE SAĞLIKTA ULAŞIMDA DİĞER ŞEYLER GELİŞEMİYOR
  • quote:

Orijinalinden alıntı: ttbarracuda

paramız değil hepsi var isteseler yaparlar ama niye olmuyor onu anlamıyorum

,
    evet para varda yapılmıyo

• PARA ÇOKTA TAYYİP GİBİLERİN CEBİNE GİDİYOR

GELEN YİYOR GİDEN YİYOR.........
    BİZ SEYREDİYORUZ...

ATATÜRKÜN KURDUĞU ÜLKEDEN ESER KALMADI BENCE

SADECE BAYRAK AYNI OKADAR MALESEF.....

ADAMLAR DİYARBAKIRDA AÇIKÇA KAFA TUTUYOR

PKK BİZİZ PKK HALKTIR DİYE...

KÜRDİSTANI ÇOKTAN KURMUŞLAR VE ÇOĞU ÜLKE ŞİMDİDEN TANIYOR BÖYLE BİR ÜLKE OLDUĞUNU

BİZİM HALK HALA UYUTULUYOR.....

GİZLİDEN NELER SATILIYOR GÖRÜN.. TELEKOM SADECE BİR ÖRNEK..
  • quote:

Orijinalinden alıntı: HighEND

bence bu konuda yaniliyorsun..cunku karsilastirma yaptigin ulke 1.sinif bi avrupa ulkesi oysa biz...

daha dogru duzgun yol yok..double yool yapmaya calisyorlar micirlarla falan...saglik hizmetleri ortada...asgari ucret ortada...

bi cok insan TURKİYE de bunlar icin yalvarirken ve yillardir beklerken senin A D S L icin aglaman cok sacma.bunu bulduguna dua et...2 yil onceki halini hatirlatmamam gerek yok...

adamlarin(HOLLANDA) yatirim yapacak hic birseyi yok artik bitirmisler bundan 20 30 yil evvel oysa turkiye yaptigi bi cok seyi yikip yeniden yapiyor..son ornek kablolar yerin altindan geciyor bunu her yerde gorebilirsin...oysa adamlar...

o yuzden sen adsl die aglama buldunla yetin suan afganistanda olsaydin 56k bile bulamiyabilrdin.

rahat ol ve bide madalyonun diger yuzunden bak..en azindan arasira

Hocam tabi ki kıyaslama yapacak ve bir şeyler isteyecek.Bir şeyleri ancak atlep edeceksin ki yerine getirilsin.

Esas konuya gelirsek Türkiye nin silahlanma da dünya listelerinin başına oynaması ama kamu hizmetlerinde Surinam la rekabet etmesi yanlıştır.Sorun buradadır.

Halkın paralarının batık bankalara,mafyaya,hortumculara akmasına ise hiç değinmiyorum bile.Sanırım Hollanda ile arada ki esas fark burada.

• quote:

Orijinalinden alıntı: scudman

adsl de hız arttırımı konusunda tek suçlu devlet değil aslında. tabiki devletinde bu konuda eksiklikleri var, ancak bizlerde de hata yok değil. devlet millet içindir. tt. 6 ayda madem bu kadar kar ediyor niye özelleştiriliyor ve niye yatırım yapmıyor. hız arttırımı tamamiyle yatırımla ilgili bir mesele. esasında Türkiyede internetin parasız yada çok düşük ücretli olması gerekli. Türkiye gibi gelişmekte olan bir ülkede eğitimin, araştırmanın v.s. çok önemi var ve tüm bunlar yapılırkende internetin faydası ve getirileri çok yüksek. sen hem interneti yüksek fiyatla millete satacaksın hemde gerekli yatırımı yapmayıp düşük ve stabil olmayan hızlarda milleti süründüreceksin. buraya kadar devletin bu konulardaki hataları bariz bir şekilde ortada peki bizim hatalrımız? niye istemiyoruz? niye bir araya gelip, birlik olupta kamuoyu yaratamıyoruz? birisi çıkıp hollandandan, kanadadan , japonyadan bahsediyo, bir diğeri çıkıp sen bizi onlarla karşılaştırma diyo? niye? bizim onlardan ne farkımız var sanki? olay sadece ekonomiyse al işte tt. nin karlılık oranları ortada. internet bugünün ve geleceği yaşam şekli. bundan kaçış yok. yakın geleceği bi hayal edin bakalım internetsiz bir yaşam olabilecekmi sizce??

Çok önemli bir noktaya parmak basıyorsun teşşekür ederim.Sen hem en phalaı hizmeti sun hem de para yok de ve kalitesiz himzet ver.Bu bir çelişkidir.

Ben bu internettten alınan paraların yine kamu hizmetine değil başka yerler gittiğini düşünüyorum.Yoksa alınan paralar geri ulkaşım için harcansa emin olun bu sefalet durum olmazdı.

• quote:

Orijinalinden alıntı: aTi

böyle şeyleri okudukça deli oluyorum. bizim neyimiz eksik ya onlardan

dürüstlüğümüz!!! bizim ülkemizin paralarını hortumlayanlar yine bu memlketin insanları! eksiğimiz bu.. insan olmayı öğrenenemediğimiz sürece bu böyle sürer gider. ne olursan ol önce adam ! önce insan olacaksın dostum!!! söz meclisten dışarı... yapanlara

• gerçekten öyle bi söylenti var ben türk telekoma sordum bu 2 veya 3 ay içinde böyle bişey olcak dediler ama bilmiyorum onların yalancısıyım
  • quote:

Orijinalinden alıntı: japon dostu

gerçekten öyle bi söylenti var ben türk telekoma sordum bu 2 veya 3 ay içinde böyle bişey olcak dediler ama bilmiyorum onların yalancısıyım

inşallah
    ama yalancı çoban hikayesine dönmesin artık bu muhabbet..
  • quote:

bence bu konuda yaniliyorsun..cunku karsilastirma yaptigin ulke 1.sinif bi avrupa ulkesi oysa biz...

daha dogru duzgun yol yok..double yool yapmaya calisyorlar micirlarla falan...saglik hizmetleri ortada...asgari ucret ortada...

bi cok insan TURKİYE de bunlar icin yalvarirken ve yillardir beklerken senin A D S L icin aglaman cok sacma.bunu bulduguna dua et...2 yil onceki halini hatirlatmamam gerek yok...

adamlarin(HOLLANDA) yatirim yapacak hic birseyi yok artik bitirmisler bundan 20 30 yil evvel oysa turkiye yaptigi bi cok seyi yikip yeniden yapiyor..son ornek kablolar yerin altindan geciyor bunu her yerde gorebilirsin...oysa adamlar...

o yuzden sen adsl die aglama buldunla yetin suan afganistanda olsaydin 56k bile bulamiyabilrdin.

sen madalyonun öbür yüzü deyince dayanamadım
    arkadaşlar rica ediyorum bu linki tıklayın ve gerçekten madalyonun öbür yüzünü görün

sonra bu bizi kusturacak olan 512 muhabbetlerini tekrar konuşalım

http://www.ekincaglar.com/coin/flash-tr.html

• herseye kanaat ettiginiz an İPİNİZİ CEKİYORSUNUZ DEMEKTİR. BİTMİSSİNİZ DEMEKTİR.. bunu normal hayat tecrübelerinizden de anlayabilirsiniz.. telekom bu yüksek karları sömürülmesine ragmen acıklıyor... neden cünkü vatandaşta inanilmaz yüksek fiyata hizmet veriyor..( bunada hizmet denirse) türkiyede hersey olabilir yapılabilir.. siz basınızdaki hırsızlara, gaspcılara , soygunculara , dolandırıcılara dur diyebilirseniz... bunlar banka hortuyanlar değil bizzat türkiye cumhuriyeti devletini yönetenler.. bankalırın hortumlanmasını onlar istediler... bankacılarda buna hayır demediler.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: EuroAsia!

bence o arkadaşın kazıklanıyor şu an! 1mb beleş yada 3-5 eu olmalı hollanadada!

o yine fazla değil ya biz nasıl kazıklanıyoruz onu hiç sormayın
  • +1
  • quote:

Orijinalinden alıntı: scudman

quote:

Orijinalinden alıntı: greenflash

arkadaslar bence su anki hiz bence yeterli sadece altyapi biraz daha saglamlastirilabilir

quote:

acele giden ecele gider

nasıl yeterli olabilirki. internet sadece oyun oynamak, film müzik v.s. indirmek değilki. gelişen teknolojinin gerisinde kalıyoruz.

Hocam şu anda standart bir ADSL kullanıcısı internette 256Kb hızın yetmediği neler yapmak istiyor söyleyebilir misiniz? Herkes hızın artmasını lagsiz oyun oynamak ya da günde 3-4 film indirmek için istiyor. Günde bir film indirmek ya da izlemek kültürel olarak halkımızı eksik mi kılıyor sizce? 512Kb nin ya da 10Mb'lik bağlantı ülkemizin eğitim sorununu nasıl çözecek bana anlatabilirmisiniz?

Gerçekten daha yüksek hıza ihtiyaç duyan çok az sayıdaki kullanıcı için tüm alt yapının bir anda değiştirilmesi çok abes değil mi sizce de?

Ülkemizin Avrupa ülkelerinden çok fazla eksiği var. Denildiği gibi en önemli eksik PARA!

"Biz de 10Mbit bağlantı isteriz, ONLARDAN NE EKSİĞİMİZ VAR!" demek kolay. İş çalışmaya, üretmeye, dürüst olmaya, çalmamaya çırpmamaya, tembelliğe, kurnazlığa gelince onlardan EKSİĞİMİZ açık şekilde ortaya çıkıyor..

Biz Avrupalılar kadar üretip, kazanalım sonra onların sahip olduğu ayrıcalıkları isteyelim. ŞIMARMAYALIM!!!!!

• quote:

Orijinalinden alıntı: ado1973

quote:

sen madalyonun öbür yüzü deyince dayanamadım
    arkadaşlar rica ediyorum bu linki tıklayın ve gerçekten madalyonun öbür yüzünü görün

sonra bu bizi kusturacak olan 512 muhabbetlerini tekrar konuşalım

http://www.ekincaglar.com/coin/flash-tr.html

bence de aza kanat etmeyen çoğu hiç bulamazmış ama benim sinirlendiğim şey böle bi dedikodunun çıkması eğer telekom yapacaksa habersiz çat diye 512 geçirecekti madem geçiremiyo o zaman böle bi dedikodu yayılmayacaktı

• Koskoca devleti bi adsl yüzünden kötülüyorsunya, nediyim... Sanki devletin imkanı varda bizden esirgiyor. Elbet birgün bizim de olur. Nedemişler

YA SEV; YA TERKET !
  • tebrikler yazdıklarınız gerçekten adsl ile çok fazla ilgiydi.

biri pkk diyo biri banka hortumcuları diyo.

biri de ya sev ya terket diyo ya napiyim hızlı internet bağlantısı için japon vatandaşlığına mı geçiyim

geçin bunları bu olayın parayla siyasetle ilgisi yok bu olayın devleti yönetenlerin cahilliği ile ilgisi var. adamlar bu işin önemini kavramış değiller daha.

e-devlet diyorlar da acaba başbakana e-devletin anlamını sorsan sana açıklamasını yapabilir mi? acaba bilişim kelimesini açıklayabilir mi?
    siz türkiye de AR-GE ye ayrılan para ne kadar biliyomusunuz. üstelik bu paranın %80i aslında öğretim görevlisi maaşı
    daha tam anlamıyla modern tarıma geçmemiş bi ülkede, bu kafayla daha çok bekleriz biz 512yi

• quote:

Orijinalinden alıntı: imparatore

Koskoca devleti bi adsl yüzünden kötülüyorsunya, nediyim... Sanki devletin imkanı varda bizden esirgiyor. Elbet birgün bizim de olur. Nedemişler

YA SEV; YA TERKET !

Sen bir yazılanları okuma zahmetine gir de eleştiri noktaları neler onlara bak sonra yaz yazını.
    Ondan sonre oturduğun toprakları yöntenleri sevmek zorunda ya da bu olmuyorsa terketmek zorunda değilsin.Sen de o toğprağın bir sahibi olarak var oılan kötü durmu düzeltemekle yükümlüsün ya da düzeltmelisin.
    Şimdi adamlar en pahalı tarifeyi yapıp en kötü hizmeti veriyorlar,arkladaşlar haklı şekilde eleştiriyor sen kalkıp ya sev ya terket diyorsun.Sence mantklı mı bu söylem.
  • Merak etmeyin en kısa zamanda gececez... dun adsl yetkılısı ile konustum birebir adsl fiyatlarının ucuzlayacagını ve 256k ların kalkması yonunde calısmaların surdugunu soyledı en kısa zamanda 512 olacaz .)
  • Hollanda da trene binerken kimse seni kontrol etmiyor hekes biletini okutup atıpta geçiyor. Sistem oturmuş, milli gelir yüksek, halkda devleti nasıl parmaklarım nasıl rant elde ederim gibi bir anlayış yok. Her halk layık olduğu şekilde yönetilir gibi bir ösz vardır. Bi yerlerde bizimde hatta yaptığımızı unutmamak lazım. Forumda bir zamanlar vardı adsl şifresiyle başka yerlerde de nete girebilirmiyiz diye. Amaaan zamanla olur inşallah.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.