Yüzbaşı
15 Ağustos 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 19 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Crack istemek ya da vermek yasakdır.

Lütfen kuralları okuyun.
bana arkadaşlarım emule fx versiyonunun çok daha hızlı oldunu sölediler ve indrmek istiyorum ama bulamıorum kullanan biri varsa lütfen bi link atsın
arkadaşlar o görevi 70 kere denememe rağmen bir türlü geçemiyorum lütfen yardım edin
elinde olan arkadaşlar bana bi şekilde ulaştırırsa çok memnun olurum
arkdaşlar ben bu amd nin bütün işlemcilerinin ghz olarak kaça geldiğini öğrenmek istyorum yardımcı olursanız sevinirim
arkdaşlar msn messneger 7,5 yüklemek istiyorum yalnız bana gelen haberlerde bu programda açıklar olduu ve çok kötü olduu söyleniyor kullanan ya da bilgisi olan varsa beni bilgilendirebilir mi
hadi ben araştırdım ve ilk iki kıtasını çevirmeyi başardım
bmwnin 1 serisi hakkındaki düşüncelerinizi alabilirmiyim
arkadaşlar ben bilgisayar almak istiyiorum bana işlemci olarak amd yi önerdiler amd bi veriyi 8 noktaya aynı anda ulaştırabiliyor dediler ben sordum soruşturdum amd için ii eleştiriler yaptılar yalnız tek bi sorun var AMD ISINIYORMUŞ lütfen biri bana böyle bişey olmadığını söylesin
bana mp 3 leri track haline getirebilecek program lazım lütfen yardımcı olun
Hakkında
Forum İmzası:
Hakkımda:
""Kartal kurdu kuzu olarak görürse yere çakılır""

[)-()-[)-().... al sana mis gibi imza

AMD Athlon 64 3500+ Venice 939p Socket+ Leadtek Winfast Geforce 6600Gt TDH ExTreMe VeRsİon + 1024mb Kingston Dual Channel Kit (2*512) +Asus A8Ve Deluxe SES+LAN+SATA + Seagate 200GB SATA NCQ + Feel Hurricane II 550W 5 FAN
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 15 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 16 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 279
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 101.089 (Bu ay: 142)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.