Şimdi Ara

Devil May Cry 5 (2019) [PC ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
7
Favori
10.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O nico ne ya hastasıyım. Karı dibine kadar pislik bir redneck ama çok tatlı :D

Oyun akıyor bu arada. Re engine çok iyi iş çıkarmış. Grafikler falan on numara. Ben re2 remastered dan sonra bu motor nasıl bir iş çıkaracak merak etmiştim. Optimizasyon da müthiş. Bu görsellikle bu optimizasyon şaşırtıyor doğrusu. Capcom ikidir iyi çalışıyor. Küllerinden doğdu. Monster hunter freedom, re2 remastered, şimdi de bu.

Bu arada V yi beğenmeyenlerdenim, tarzı, dövüşme stili (aslında kendisi dövüşmüyor) çok ilginç, orjinal bir karakter. İlk başta vaay ilginç bi fikir güzel olabilir diyorsunuz ama zorluyor bence bu şekilde oynamak. 3 karakteri sürekli takip etmek yoruyor. İstediğiniz comboları yapmakta zorlanıyorsunuz.
  • Oyunu dün bitirdim, bir açıp bakayım diye girdim tek oturuşta bitti, bağlıyor kendine. Oyun süresi DMC olarak normal geldi bana ama oyunu kolaylaştırmışlar sanki. Ya da kontroller daha rahat diye bana öyle geldi. Oyunda en son 8 tane gold orb'um vardı her yere serpmişler :D Oyunu Ryzen 3 Rx570'li sistemde 2K'da ultra detayda oynadım, teknik açıdan oyun harika. Oyunun benim için en büyük eksiği Vergil'ın oynanabilir olmaması, umarım getirirler.
  • kubillian kullanıcısına yanıt
    V ile hemen her dövüşte SSS yaptım ama sevemedim o komboları ben yapıyormuşum hissi vermiyor.
  • kubillian kullanıcısına yanıt
    Nico nun modellendiği kişi.

https://www.instagram.com/darth_bador/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 11 Mart 2019; 10:36:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

Nico nun modellendiği kişi.

https://www.instagram.com/darth_bador/
    sakın aşağıdaki fotolarına bakmayın kusucam

• Arkadaşlar 2 adet steam key duruyor hemen teslim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bero 20 -- 11 Mart 2019; 12:1:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitsin yemek yicem

sakın aşağıdaki fotolarına bakmayın kusucam

Alıntıları Göster
    Kusucak bir şey yok taş gibi fiziği var.

• Fitgirl müzigini özlemişim ya bakalım oyun nasılmış
  • beyler V ile oynadığımız kısıma yeni geldim kafamda bi soru işareti oluştu şimdi bu red orbları hangi karakterde kullanmak daha mantıklı, hangisi ile daha fazla oynuyoruz spoiler olmadan ilerleyenler anlatabilir mi?
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Nero yatırımı daha mantıklı

• 6. bölümü bitirdim, devil hunter zorluğunda başlamama rağmen bosslar hiç zorlamıyor. Ayrıca V ile boss öldürme hem kolay hemde keyifsiz. Uzaktan uzaktan halledip son vuruş için düşmanın yanına gelebiliyorsun. Bu şekilde devam mı ediyor hem genel olarak oyun zorluğu hemde V'nin bu durumu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 12 Mart 2019; 3:25:12 >
  • Oyun harika eski DMC lerin tadını veriyor. Mutlaka deneyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RageofTurk -- 12 Mart 2019; 1:14:27 >
  • Elimde 1 adet key beklemekte ilgilenenlere duyrulur.

• Elimde 2 adet key var steam

• Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Oyunun zorluğu sons of sparda ile değişiyor. Dante Must Die ile dahada değişiyor. Ondan sonra ne gelir onu bilmiyorum. Ha ben hızlıca bir sonrakilere geçip en zorda kastıra kastıra oynayacağım dersen
    8. bölümde Urizen geliyor onu dayak yemeden kesersen o zaman seni direk bir sonraki zorluk seviyesinde yeniden başlatıyor.

V evet tam bir noob işi olmuş gibi. Zaten ilerlerde artık V ile bi yere kadar işimiz kalmıyor. Bir yerde onla ilgili bir kısmı oynuyoruz orası biraz sıkıntı gibi anlatmıyayım.
  • Bitmesin diye bir bölüm oynayıp alt+f4 çekiyorum
  • Bitmesin diye kasmak anlamsız, dmc oyunları asıl bittikten sonra yeniden oynayınca daha zevkli olur.
  • the evil within 2 ve resident evil 2 deki gibi zorluk problemi var.şimdi alışık olmadığım tarza bir oyun olduğu için basit olanda başladım şimdi zorluğu arttıramıyorum.böyle saçmalık olur mu ?? oyuna baştan başlamamı istiyor.başta saydığım oyunlarda öyle.zorluğu düşürünce geri alamıyorsun mecbur öyle devam ediceksin.oyunun tadını kaçırıyor bu.
  • Arkadaşlar şöyle bir video buldum. DMC nin hikayesini en başından itibaren türkçe altyazılı olarak anlatıyor. faydalı olabilir buyrun ;
    https://www.youtube.com/watch?v=Xkxo6tUmzEo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bitsin yemek yicem -- 13 Mart 2019; 11:5:19 >
  • V Karakterini oynadım ;

Bu da nero ile urizenin kapışması baya yordu beni hararetli bi kapışmaydı ;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bitsin yemek yicem -- 13 Mart 2019; 13:33:26 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.